ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio i ja ponovo https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/mlada-tina-oglas-5486351
Malo me jebe higijena, nisam skuzio niti jednu plahtu da se suši kao da ih ne mijenja uopce ni sada ni zadnji put... mala mi ne izgleda kao da se tušira svaki put nakon. Žvali se sa klijentima i likovi joj svrsavaju u usta a nigdje nisam vidio listerin.

Sad kad vidim kakvu uslugu je dobio Mario30 koji jebe tranđe ( bez ljutnje) a i ja dobio slicnu uslugu malo me strah...

Tina poradi na higijeni znam da nas čitaš
Mario30 njega karaju a ne da on kara
 
Jel ima neko recenziju o osamljenoj milfici? Stalno viđam njen oglas al ga preskočim jer je bila daleko kad sam jednom zvao. Izgleda da ima solidnu sisu pa me zanima. Hvala i lp
 
Bio sinoc kod te male Tine iz srbije
Dogovor lagan odmah mi dala pravu adresu i dog termin malo se zajebavali preko poruka...
Dolazim tamo nigdje mjesta za parking tako da sam nasao parking dosta dalje od te adrese saljem joj poruku da cu kasniti zbog tog kaze ok javi se kad si tu
Dodjem pred ulaz zovem ne javlja se ona ali salje poruku da pricekam 15 min reko ok...
Znaci netko bio kod nje...malo mi glupo secem ispred zgrade kad zove ona jesam tu jos i kaze mozes gore... ok

Ulazim u stan docekala me u stiklama tangicama na prvu mi izgleda jako zgodno zatvorim vrata ona skoci na mene i pocne me ljubiti bas ono zestoko gura mi jezik slini to me napalilo odmah
Pita me oces 1h da vuce me do sobe skida mi trenirku i hvata za kurac on vec tvrd da boli pusenje prejebeno dobro guta ga cijelog slini pljuje po njemu i gleda me onako kurvinski bas krene me opet ljubiti i pita hoces me jebat..
Pusenje mi se toliko dopalo da joj kazem ne popusi mi do kraja
Nije mi dugo trebalo svrsim joj u usta po licu sperme bilo bas puno sve to ona lize guta i opet me pocne ljubiti kaze neides nikud dok me ne izjebes..
Ljubimo se mazimo mali se dize krene ona opet pusit stavlja kondom i krece me jahat bas ono divlje pa malo ja na nju pa opet ona gore prica prostote cijelo vrijeme...svravam ja u kondom kazem joj gotov sam ona jos malo na meni silazi s mene skida kondom polize mi ga legne uz mene i iz kondoma spermu si cijedi u usta po licu i kaze mi jesam prava kurvica kazem joj najbolja...malo se jos ljubili popricali platio joj dao joj i vise nego trazi i otisao
Meni je mala stvarno top i ici cu opet kod nje...
Jedini minus sta nemas gdje parkirat
Kolko trazi?
 

Ponukan dobrim recenzijama (njih nekoliko, što je bitno za naglasiti) navratih do dotične i ostah pravo razočaran.
Dakle, njih nekoliko :) na forumu ju je nahvalilo, slike u PO su o.k., navodno su njene, pa mislim si, ajd da probam.
Jedino mi je cijena bila malo sumnjiva. 50 eura.:unsure: Al, ajd mislim si i Pantera ti ga popuši za 40 eura, a izvrsna je, pa možda je i ova dobra, kad je već hvale.
Al je kurac. Pantera je za ovu Miss Universe.
Kad je otvorila vrata, bacim pogled na nju, na stan u kojem se nalazi, okrenem se i odem na pivu (naglo me prošla volja i za masažom, i za drkicom, i za sexom...).
I sad si ja kontam, u čemu je stvar.
Nekoliko pozitivnih recenzija za dotičnu (ovaj jedan majstor je čak napisao da je prelijepa džepna Venera, wtf.:rolleyes:).
A meni je ispod prosječnog izgleda, nije ružna ali ništa posebno i još k tome nesređena, nenašminkana, u nekoj izlizanoj trenirci me dočekala. Stan je očajan.
Da rezimiram, nije mi namjera kritizirati recenzente, svatko ima pravo na svoje mišljenje, svoj dojam, na kraju krajeva kažu da je "ljepota u oku promatrača", ali nekakvi objektivni kriteriji bi ipak trebali postojati.
Ne samo u pogledu fizičkog izgleda već i prostora u kojem se noćna dama:) nalazi.
Tako da kad se pišu recenzije, ne bi bilo zgoreg napomenuti i kakav je prostor, higijena...
 

Ponukan dobrim recenzijama (njih nekoliko, što je bitno za naglasiti) navratih do dotične i ostah pravo razočaran.
Dakle, njih nekoliko :) na forumu ju je nahvalilo, slike u PO su o.k., navodno su njene, pa mislim si, ajd da probam.
Jedino mi je cijena bila malo sumnjiva. 50 eura.:unsure: Al, ajd mislim si i Pantera ti ga popuši za 40 eura, a izvrsna je, pa možda je i ova dobra, kad je već hvale.
Al je kurac. Pantera je za ovu Miss Universe.
Kad je otvorila vrata, bacim pogled na nju, na stan u kojem se nalazi, okrenem se i odem na pivu (naglo me prošla volja i za masažom, i za drkicom, i za sexom...).
I sad si ja kontam, u čemu je stvar.
Nekoliko pozitivnih recenzija za dotičnu (ovaj jedan majstor je čak napisao da je prelijepa džepna Venera, wtf.:rolleyes:).
A meni je ispod prosječnog izgleda, nije ružna ali ništa posebno i još k tome nesređena, nenašminkana, u nekoj izlizanoj trenirci me dočekala. Stan je očajan.
Da rezimiram, nije mi namjera kritizirati recenzente, svatko ima pravo na svoje mišljenje, svoj dojam, na kraju krajeva kažu da je "ljepota u oku promatrača", ali nekakvi objektivni kriteriji bi ipak trebali postojati.
Ne samo u pogledu fizičkog izgleda već i prostora u kojem se noćna dama:) nalazi.
Tako da kad se pišu recenzije, ne bi bilo zgoreg napomenuti i kakav je prostor, higijena...
Nisi realan. Bio sam neki dan, cura je OK i radi pravi B2B. Zgodna je i prirodna. Šalili smo se i bilo je ugodno. Odlican BJ.
Stan je star. Higijena ok.
 

Ponukan dobrim recenzijama (njih nekoliko, što je bitno za naglasiti) navratih do dotične i ostah pravo razočaran.
Dakle, njih nekoliko :) na forumu ju je nahvalilo, slike u PO su o.k., navodno su njene, pa mislim si, ajd da probam.
Jedino mi je cijena bila malo sumnjiva. 50 eura.:unsure: Al, ajd mislim si i Pantera ti ga popuši za 40 eura, a izvrsna je, pa možda je i ova dobra, kad je već hvale.
Al je kurac. Pantera je za ovu Miss Universe.
Kad je otvorila vrata, bacim pogled na nju, na stan u kojem se nalazi, okrenem se i odem na pivu (naglo me prošla volja i za masažom, i za drkicom, i za sexom...).
I sad si ja kontam, u čemu je stvar.
Nekoliko pozitivnih recenzija za dotičnu (ovaj jedan majstor je čak napisao da je prelijepa džepna Venera, wtf.:rolleyes:).
A meni je ispod prosječnog izgleda, nije ružna ali ništa posebno i još k tome nesređena, nenašminkana, u nekoj izlizanoj trenirci me dočekala. Stan je očajan.
Da rezimiram, nije mi namjera kritizirati recenzente, svatko ima pravo na svoje mišljenje, svoj dojam, na kraju krajeva kažu da je "ljepota u oku promatrača", ali nekakvi objektivni kriteriji bi ipak trebali postojati.
Ne samo u pogledu fizičkog izgleda već i prostora u kojem se noćna dama:) nalazi.
Tako da kad se pišu recenzije, ne bi bilo zgoreg napomenuti i kakav je prostor, higijena...
Prostor nije apartman top izgleda nego derutan stan. Ok nisi dosao tamo zivjet nego na masazu. Cura je ok, malo se vide godine al to je jos uvijek sve ok. Slatka vitka plavusica od oko 4 banke. Tako i u recenzijama i pise. Ona sama ok napravi posao, radnja se odvija na podu na madracu na čistom papiru, kao i u pravim salonima za masažu. Lijep oralac, za sex kaze moze al nakon vise puta. Jedino sto mi je na njoj smetalo su silikonske sise, ja ih bas ne volim. Ostalo je sve ok. Nekom starijem liku oko 5 banki ona ce bit top izbor. Meni koji imam oko 4 napetije su mlađe macke al opet kazem ok je zenska.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh