ZAGREB - Iskustva & recenzije

Također se prijavljujem za vikend u ZG ako ima netko dobru preporuku ženske do 25 godina jer nisam bia par miseci u ZG pa da ne uletin ka padobranac na neprovjereno. Ja san kratko od Petka do Nedilje pa bi rado za u Subotu to odradija iako znam da je to malo tezi slucaj s obzirom da vikendom manje rade. Dolazi li Nera ex Natalija itd...u hotel jel netko zna??? I usput ja dolazin obiteljski, a ne porodično.
Možda je u Srbiji, Bosni i c
 
Jedan afirmativni post za kraj godine. 🙂 Nakon što sam proanalizirao svoju kratku "karijeru" u ovome "sportu", odlučio sam navesti dvije dame s Plavog oglasnika od kojih sam nakon druženja odlazio najispunjeniji i najzadovoljniji. Imaju nekoliko zajedničkih točaka: 1. Cijena im je povoljna i prihvatljiva ( 300 kn i 400 kn ). 2. Obadvije su prave MILF-ice i prave sisače ( br. 5 ). 3. Samnom su se ljubile. 4. Vole divlji seks i da ih se nabija ( ovdje ne mislim na nekakve grubosti ili ne daj Bože nasilje, već pravi žestoki seks ), a to je rezultiralo mojim jakim svršavanjem. Njihovi oglasi su:
1. Lina ( Brineta 37 ), trenutno nije aktivna, možda se jednog dana vrati -https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/brineta-37-godina-oglas-4673751
2. Đurđa - https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/plavusica-44-god-oglas-5146244
čuo sam da se kod Brinete 37 moglo bez kondoma i analni da je radila. zanima me dal Đurđa daje svršavanje u usta ili bez kondoma
 
Ajde kad svi hvalite ovu iz Beograda Tinu evo i drugo mišljenje, stan tako tako, moze bit ljepši, rekao bi da ipak ima više od deklariranih godina. Guza u tangama izgleda top, sise joj vise previše. Ona je baš opaljena drolja i opuštena je, to je istina, voli ono što radi. Higijena tako tako, krevet nije čist bio, a i prilično sam siguran da se ni ona ne pere i ako svrsis po njoj. Ono sto mi je također minus nekakve sitne izrasline blizu anusa, ne mora bit bradavica i ne kazem da je, ali covjek se zapita.
Shvacam da ce se mnogima svidjeti, ali koliko je hvaljena mozete se i razocarati ako nije vas tip.
Meni se više sviđa kad je prostor nov, uredan, kad pazi na higijenu (tusiranje obavezno) pa makar bila hladna. Ova mi je nekako glupasta... jednostavno ne ono sto ja tražim, bez uvrede ikome kojem je dobra.
 
Ajde kad svi hvalite ovu iz Beograda Tinu evo i drugo mišljenje, stan tako tako, moze bit ljepši, rekao bi da ipak ima više od deklariranih godina. Guza u tangama izgleda top, sise joj vise previše. Ona je baš opaljena drolja i opuštena je, to je istina, voli ono što radi. Higijena tako tako, krevet nije čist bio, a i prilično sam siguran da se ni ona ne pere i ako svrsis po njoj. Ono sto mi je također minus nekakve sitne izrasline blizu anusa, ne mora bit bradavica i ne kazem da je, ali covjek se zapita.
Shvacam da ce se mnogima svidjeti, ali koliko je hvaljena mozete se i razocarati ako nije vas tip.
Meni se više sviđa kad je prostor nov, uredan, kad pazi na higijenu (tusiranje obavezno) pa makar bila hladna. Ova mi je nekako glupasta... jednostavno ne ono sto ja tražim, bez uvrede ikome kojem je dobra.

Ja sam jedan od onih koji su je nahvalili, ali mogu se složiti s ovim kutem gledanja, doduše bio sam prvi taj dan pa je higijena i urednost vjerojatno meni bila bolja.
Ali ne slažem se oko sisa, mala ima velike, kruškolike sise, to mora tako visiti. Savršene su. Ako takve i tolke sise ne vise, onda su silikoni ispod.
 
Ajde kad svi hvalite ovu iz Beograda Tinu evo i drugo mišljenje, stan tako tako, moze bit ljepši, rekao bi da ipak ima više od deklariranih godina. Guza u tangama izgleda top, sise joj vise previše. Ona je baš opaljena drolja i opuštena je, to je istina, voli ono što radi. Higijena tako tako, krevet nije čist bio, a i prilično sam siguran da se ni ona ne pere i ako svrsis po njoj. Ono sto mi je također minus nekakve sitne izrasline blizu anusa, ne mora bit bradavica i ne kazem da je, ali covjek se zapita.
Shvacam da ce se mnogima svidjeti, ali koliko je hvaljena mozete se i razocarati ako nije vas tip.
Meni se više sviđa kad je prostor nov, uredan, kad pazi na higijenu (tusiranje obavezno) pa makar bila hladna. Ova mi je nekako glupasta... jednostavno ne ono sto ja tražim, bez uvrede ikome kojem je dobra.
Kondilomi
 
Ajde kad svi hvalite ovu iz Beograda Tinu evo i drugo mišljenje, stan tako tako, moze bit ljepši, rekao bi da ipak ima više od deklariranih godina. Guza u tangama izgleda top, sise joj vise previše. Ona je baš opaljena drolja i opuštena je, to je istina, voli ono što radi. Higijena tako tako, krevet nije čist bio, a i prilično sam siguran da se ni ona ne pere i ako svrsis po njoj. Ono sto mi je također minus nekakve sitne izrasline blizu anusa, ne mora bit bradavica i ne kazem da je, ali covjek se zapita.
Shvacam da ce se mnogima svidjeti, ali koliko je hvaljena mozete se i razocarati ako nije vas tip.
Meni se više sviđa kad je prostor nov, uredan, kad pazi na higijenu (tusiranje obavezno) pa makar bila hladna. Ova mi je nekako glupasta... jednostavno ne ono sto ja tražim, bez uvrede ikome kojem je dobra.
Cekaj malo, preporucili su ljudi ovdje curu koja ima neku SPB?
 
Pozdrav!
Nov sam u ovome pa me zanimaju provjerene dame na području Zagreba. Cijena i nije tolko bitna.
Hvala unaprijed!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh