ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nažalost očito je ponuda takva da moramo čekati da se Beograđanka vrati, ako se vrati da bi jebali nešto što liči na nešto. Neki će me možda zbog ovog ismijati, no mislim da bi ponuda bila veća da je prostitucija legalizirana odnosno koliko toliko regulirana.
Jer ako se neka i odluči na to nema garantirane zdr. preglede, nema mirovinsko,nema zdravstveno, policija te može zajebaviti, jednostavno to nikako nije regulirano, a baviti se nečim nereguliranim je teško posebice sa poslom za koji treba imati želudac.
 
Nažalost očito je ponuda takva da moramo čekati da se Beograđanka vrati, ako se vrati da bi jebali nešto što liči na nešto. Neki će me možda zbog ovog ismijati, no mislim da bi ponuda bila veća da je prostitucija legalizirana odnosno koliko toliko regulirana.
Jer ako se neka i odluči na to nema garantirane zdr. preglede, nema mirovinsko,nema zdravstveno, policija te može zajebaviti, jednostavno to nikako nije regulirano, a baviti se nečim nereguliranim je teško posebice sa poslom za koji treba imati želudac.
Problem je da u Hrvatskoj nikad ne bude legalizirano. Da je legalizirano,bila bi puno,puno bolja situacija i cijene bi pale.
 

Sara - lokacija Trešnjevka, 60/30. Solidan izgleda, faca meni ok, ima zube. Male sise. Oral bez, može se dirati, puši koliko hoćeš. Promijenili dvije poze, može svršavanje po njoj (ne u usta).

Ok za probat, nisam siguran da ću ponovit, možda ako ne bude ništa bolje.
 

Sara - lokacija Trešnjevka, 60/30. Solidan izgleda, faca meni ok, ima zube. Male sise. Oral bez, može se dirati, puši koliko hoćeš. Promijenili dvije poze, može svršavanje po njoj (ne u usta).

Ok za probat, nisam siguran da ću ponovit, možda ako ne bude ništa bolje.
Koliko su joj male sise?
 
Znaš, kako se kaže: "poslije jebanja nema kajanja".
Ako te to tako ždere, a očito te ždere, onda se bolje nemoj baviti ovim sportom.
I šta stalno ideš na te strankinje koje su jebeno skupe.
Pa ja za ovu sa slike (Isis) ne bih dao 100 eura nema šanse.
Za te pare si mogao karat jebenu picu sa PO (nema ih puno ali ih se može ih naći), pa se poslije možda ne bi toliko živciro, jadan..
Dobro koje su to jebene pice jer ja nisam naiso na niti jednu jos ... svaki put okret na vratima.... ajde podjeli neke
 

Sara - lokacija Trešnjevka, 60/30. Solidan izgleda, faca meni ok, ima zube. Male sise. Oral bez, može se dirati, puši koliko hoćeš. Promijenili dvije poze, može svršavanje po njoj (ne u usta).

Ok za probat, nisam siguran da ću ponovit, možda ako ne bude ništa bolje.
60/30?
jel to 60 eura 30 minuta
 
Pozdrav ekipa
Dolazim u Zg na par dana (porodično :D ), pa bi dobro došla preporuka za neku lijepu curu 20-25 godina koja radi u svom smještaju, cijena i nije toliko bitna..
 
Pozdrav ekipa
Dolazim u Zg na par dana (porodično :D ), pa bi dobro došla preporuka za neku lijepu curu 20-25 godina koja radi u svom smještaju, cijena i nije toliko bitna..
Također se prijavljujem za vikend u ZG ako ima netko dobru preporuku ženske do 25 godina jer nisam bia par miseci u ZG pa da ne uletin ka padobranac na neprovjereno. Ja san kratko od Petka do Nedilje pa bi rado za u Subotu to odradija iako znam da je to malo tezi slucaj s obzirom da vikendom manje rade. Dolazi li Nera ex Natalija itd...u hotel jel netko zna??? I usput ja dolazin obiteljski, a ne porodično.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh