ZAGREB - Iskustva & recenzije


Jel im tko iskustva snjom?
Navidno jenu španskom u galeriji
 
Jos jedan slucak popizditisa. Nazovem jedinstvenu, pitam jel slobodna, veli da. Kazem kod tebe za 15 minuta, veli super, cekam te. 15 minuta proslo, parkiram auto na lokaciji, njezin mobitel iskjlucen. Popizditis...
 

Mlada cura, altetski gradena. Bio sam kod nje na masazi i drkici, radi na madracu, ne znam da li daje nesto vise, nisam trazio taj dan. Veoma intiman body to body, klizi golim tijelom, lize usi i vrat. Drkica sa puno truda. Meni inace treba duze da svrsim a taj dan sam vec bio poslje akcije. Nakon nekih pola sata drkice i mazenja kite svim djelovima tijela pocela je plesati iznad mene sa picom u mojoj faci, pocela se prstenjacit i otvarat picu jednom rukom dok me drka drugom. To me je dokrajcilo. Explozija dolje i ja vise nego zadovoljan.
Ponudila mi je i masazu prostate pa ako vas to pali.
Odlicno iskustvo, cura ne radi svaki dan, pratite kad se oglasava.
Evo meni upravo rekla prek telefona da nema b2b, radi samo u toplesu u tajicama.

Kakve su im to sad fore?

Bit će da te snimi kad dođeš pa odluči koliku golotinju zavrijeđuješ.
 
Evo meni upravo rekla prek telefona da nema b2b, radi samo u toplesu u tajicama.

Kakve su im to sad fore?

Bit će da te snimi kad dođeš pa odluči koliku golotinju zavrijeđuješ.
Ha gle, ili je pokupila neku boleštinu ili se pravi pametna. Tamo 2016. i 2017. se tucala kao dobar dan i primala kitu s vidnim oduševljenjem, a sada se pravi časna sestra s masažom u tajicama.

Žao mi je samo što naši kolege ovdje to plaćaju i takvo ponašanje nagrađuju novcem.
 
Ha gle, ili je pokupila neku boleštinu ili se pravi pametna. Tamo 2016. i 2017. se tucala kao dobar dan i primala kitu s vidnim oduševljenjem, a sada se pravi časna sestra s masažom u tajicama.

Žao mi je samo što naši kolege ovdje to plaćaju i takvo ponašanje nagrađuju novcem.
Takvih je većina. Većina kaj su prije davale, sada se prave svetice. (Tko o čemu, kurva o poštenju),zarade veću ili istu lovu a malo te mažu uljem, pa te gladi po leđima i kao skine se jer si joj baš slatki.
 
sve bi one davale, da su ljudi pametni i ne idu kod njih. ima ona neka plava koja se navodno jebala uzduž i popreko i piše mislim 36 godina, a navodno ima 46+ i kao samo masaža, a navodno je primala kurac ko da sutra ne postoji, a to bi i dalje radila da joj ljudi kažu kad ona veli: samo masaža i ručni, da joj svi vele, hvala lijepa, onda ništa!
 
U subotu bio ma masazi u salonu Petrova ,htio sportsku masazu,mlada curka krenula masirat odlicno masira,nakon 10 min pitam ju da ga malo nategne sto je odmah prihvatila i odradila hj fenomenalno,moze se dirati,najbolje od svega cijena 35e a curka kojih 20 22god,za ponoviti svakako,ako zeli tko probati neka se javi pvt
 
Jebači rumene kadulje, moram ovo podijelit s vama....

Danas, odnosno večeras, imao sam dva iskustva sa damama(neke ne bi trebao tako zvati jer su sve samo ne dame)

Prvo "Nera"...
Povučen ok recenzijama od ostalih članova, Jučer zvao i dogovorio za sinoć, dođem oko 11h navečer( rekla je da radi do 12h i da samo dođem da me čeka), kad ono ugašen mob., reko super, al ok zaje... me
Danas popodne opet zovem, reko zaj...si đe sinoć, veli oprosti spustit ću ti cijenu na 50€, al prvo je rekla da će spustit na 60€(inače i je 60€ kod nje), mislim si baš si sama sebe zaj...
Ja joj objasnio(teškom mukom) da je rekla 50€, veli kao "aha aha ok onda".
Došao na adresu( google me vozao okolo naokolo, ne pokazuje točnu zadresu), daje odmah pravu adresu, čekam 5min i otvara ona
Znači ženska crvena kosa, erotski običena al to je sve, prepoznao sam ju(ona mene nije), bio sam kod nje prije samo je bila na drugoj lokaciji, velim joj kako smo se dog. preko mob( "baba iz bunara" rekla da će mi dati popust ) za 50€ pošto sam ozvisio sinoć tj. kaj me je sj....
Na to mala podivlja, kao nema nikog drugog, sa njom sam dogovarao i da se ne sijeća dogovora( a dog par sati prije) i drž nedaj reko joj ko te j... i reci gospođi da me zaj.... i odoh
Mala je toliko bahata, aroganta, malo je i mentalno zakinita, nezna kaj priča, sa vrti glavom, oči joj bježe svako na svoju stranu, zaključno, mala je u k...

Izdvojeno: izvozalo me ko konj( ne ona nego google) i potrošio bzv nafu

Savjet: bolje u šakicu nego u tu spodobu

Toj sam se fino osvetio.
 
Vruća Ana radi li još? Pomagajte, imam broj, ali maknula profilnu na whatsappu i još nije isporučena poruka, pa ako netko zna detalje šta je s njom i jel aktivna volio bi da mi kažete, hvala.
 
sve bi one davale, da su ljudi pametni i ne idu kod njih. ima ona neka plava koja se navodno jebala uzduž i popreko i piše mislim 36 godina, a navodno ima 46+ i kao samo masaža, a navodno je primala kurac ko da sutra ne postoji, a to bi i dalje radila da joj ljudi kažu kad ona veli: samo masaža i ručni, da joj svi vele, hvala lijepa, onda ništa!
Hej pozdrav
Koja je to imaš možda link njenog oglasa
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh