ZAGREB - Iskustva & recenzije

( slučajno stisnuo " objavi ")
NASTAVAK.... prvo kratko spika, riješili račun (50€ masaža + oral jasno bez masaže)
Skinula se, cice velike, vise, ok su, veli ajmo u sobu, sjedne na krevet i krene mi skidati bokserice i odmah u usta s "malim", rekao joj da ajmo leći na krevet, znači mala o bo ža va pušit k...( sama mi to i rekla ), veli mi kako je lijep i tvrd( najbitnije joj je tvrdoća), voli kad je higijena na nivou, sex ne radi a boga mi i ne treba jer ovo je bolje od sexa kako ona radi, liže jajca, ispod jajca, gura jezik i liže( znate već kaj), savršen rimm job, ko nemože dugo izdržat, (pitao sam je kaj ako budem brzo gotov jel mogu još jednom, veli u pola sata možeš koliko hočeš), neka ne brine
Izdržao sam dosta dugo, tak da mi nije trebalo drugi put, guta ga do kraja, dobro ga zaslini i onako stenje lagano i stalno "ga" hvali i kako joj je jako fin, i guza mmmmm, tralja ga među cice, malo oh i šamarao, paše joj to e i da, voli tepat što je meni bilo ne baš privlačno al niša strašno, kraj, bbzavršetak u usta

Poslije mi rekla neke privatne stvari i svašat nešto i na kraju ispalo da znamo iste ljude i da smo se kretali u istim krugovima
Na kraju pitao jel ima popust, rekla za drugi put i stalne mušterije cijena 40€

Zaključak
Naj naj naj bolji blowjob+rimming, koji sam do sada iskusio(a iskusio sam ih nekolkolo)
Za curu imam samo riječi hvale i definitivno moja velika preporuka
Dobila je definitivno stalnu(mene) mušteriju

P.s. odite, vjerujte mi nećete požalit
(Radi pon, srij, pet od 18h)
Jel masaza vrijedna spomena ili je veci naglasak na oralcu?
 
( slučajno stisnuo " objavi ")
NASTAVAK.... prvo kratko spika, riješili račun (50€ masaža + oral jasno bez masaže)
Skinula se, cice velike, vise, ok su, veli ajmo u sobu, sjedne na krevet i krene mi skidati bokserice i odmah u usta s "malim", rekao joj da ajmo leći na krevet, znači mala o bo ža va pušit k...( sama mi to i rekla ), veli mi kako je lijep i tvrd( najbitnije joj je tvrdoća), voli kad je higijena na nivou, sex ne radi a boga mi i ne treba jer ovo je bolje od sexa kako ona radi, liže jajca, ispod jajca, gura jezik i liže( znate već kaj), savršen rimm job, ko nemože dugo izdržat, (pitao sam je kaj ako budem brzo gotov jel mogu još jednom, veli u pola sata možeš koliko hočeš), neka ne brine
Izdržao sam dosta dugo, tak da mi nije trebalo drugi put, guta ga do kraja, dobro ga zaslini i onako stenje lagano i stalno "ga" hvali i kako joj je jako fin, i guza mmmmm, tralja ga među cice, malo oh i šamarao, paše joj to e i da, voli tepat što je meni bilo ne baš privlačno al niša strašno, kraj, bbzavršetak u usta

Poslije mi rekla neke privatne stvari i svašat nešto i na kraju ispalo da znamo iste ljude i da smo se kretali u istim krugovima
Na kraju pitao jel ima popust, rekla za drugi put i stalne mušterije cijena 40€

Zaključak
Naj naj naj bolji blowjob+rimming, koji sam do sada iskusio(a iskusio sam ih nekolkolo)
Za curu imam samo riječi hvale i definitivno moja velika preporuka
Dobila je definitivno stalnu(mene) mušteriju

P.s. odite, vjerujte mi nećete požalit
(Radi pon, srij, pet od 18h)
Koji je link
 
( slučajno stisnuo " objavi ")
NASTAVAK.... prvo kratko spika, riješili račun (50€ masaža + oral jasno bez masaže)
Skinula se, cice velike, vise, ok su, veli ajmo u sobu, sjedne na krevet i krene mi skidati bokserice i odmah u usta s "malim", rekao joj da ajmo leći na krevet, znači mala o bo ža va pušit k...( sama mi to i rekla ), veli mi kako je lijep i tvrd( najbitnije joj je tvrdoća), voli kad je higijena na nivou, sex ne radi a boga mi i ne treba jer ovo je bolje od sexa kako ona radi, liže jajca, ispod jajca, gura jezik i liže( znate već kaj), savršen rimm job, ko nemože dugo izdržat, (pitao sam je kaj ako budem brzo gotov jel mogu još jednom, veli u pola sata možeš koliko hočeš), neka ne brine
Izdržao sam dosta dugo, tak da mi nije trebalo drugi put, guta ga do kraja, dobro ga zaslini i onako stenje lagano i stalno "ga" hvali i kako joj je jako fin, i guza mmmmm, tralja ga među cice, malo oh i šamarao, paše joj to e i da, voli tepat što je meni bilo ne baš privlačno al niša strašno, kraj, bbzavršetak u usta

Poslije mi rekla neke privatne stvari i svašat nešto i na kraju ispalo da znamo iste ljude i da smo se kretali u istim krugovima
Na kraju pitao jel ima popust, rekla za drugi put i stalne mušterije cijena 40€

Zaključak
Naj naj naj bolji blowjob+rimming, koji sam do sada iskusio(a iskusio sam ih nekolkolo)
Za curu imam samo riječi hvale i definitivno moja velika preporuka
Dobila je definitivno stalnu(mene) mušteriju

P.s. odite, vjerujte mi nećete požalit
(Radi pon, srij, pet od 18h)
Imasli link gdje je mogu dobiti zelim otici:)
 
Večeras drugo iskustvo....


Znaći extra, savršeno, bog bogova itd.

Daje točnu adresu, otvara vrat mlađa onako prosječna cura, kratke plave kose, obučena u onu "medicinska sestra" obleku, ispod samo gačice
Vrlo simpatična, nasmijana ma sve pozitivno
 

Mlada cura, altetski gradena. Bio sam kod nje na masazi i drkici, radi na madracu, ne znam da li daje nesto vise, nisam trazio taj dan. Veoma intiman body to body, klizi golim tijelom, lize usi i vrat. Drkica sa puno truda. Meni inace treba duze da svrsim a taj dan sam vec bio poslje akcije. Nakon nekih pola sata drkice i mazenja kite svim djelovima tijela pocela je plesati iznad mene sa picom u mojoj faci, pocela se prstenjacit i otvarat picu jednom rukom dok me drka drugom. To me je dokrajcilo. Explozija dolje i ja vise nego zadovoljan.
Ponudila mi je i masazu prostate pa ako vas to pali.
Odlicno iskustvo, cura ne radi svaki dan, pratite kad se oglasava.
 

Mlada cura, altetski gradena. Bio sam kod nje na masazi i drkici, radi na madracu, ne znam da li daje nesto vise, nisam trazio taj dan. Veoma intiman body to body, klizi golim tijelom, lize usi i vrat. Drkica sa puno truda. Meni inace treba duze da svrsim a taj dan sam vec bio poslje akcije. Nakon nekih pola sata drkice i mazenja kite svim djelovima tijela pocela je plesati iznad mene sa picom u mojoj faci, pocela se prstenjacit i otvarat picu jednom rukom dok me drka drugom. To me je dokrajcilo. Explozija dolje i ja vise nego zadovoljan.
Ponudila mi je i masazu prostate pa ako vas to pali.
Odlicno iskustvo, cura ne radi svaki dan, pratite kad se oglasava.
Cijena i jel gleda na vrijeme?
 
Jebači rumene kadulje, moram ovo podijelit s vama....

Danas, odnosno večeras, imao sam dva iskustva sa damama(neke ne bi trebao tako zvati jer su sve samo ne dame)

Prvo "Nera"...
Povučen ok recenzijama od ostalih članova, Jučer zvao i dogovorio za sinoć, dođem oko 11h navečer( rekla je da radi do 12h i da samo dođem da me čeka), kad ono ugašen mob., reko super, al ok zaje... me
Danas popodne opet zovem, reko zaj...si đe sinoć, veli oprosti spustit ću ti cijenu na 50€, al prvo je rekla da će spustit na 60€(inače i je 60€ kod nje), mislim si baš si sama sebe zaj...
Ja joj objasnio(teškom mukom) da je rekla 50€, veli kao "aha aha ok onda".
Došao na adresu( google me vozao okolo naokolo, ne pokazuje točnu zadresu), daje odmah pravu adresu, čekam 5min i otvara ona
Znači ženska crvena kosa, erotski običena al to je sve, prepoznao sam ju(ona mene nije), bio sam kod nje prije samo je bila na drugoj lokaciji, velim joj kako smo se dog. preko mob( "baba iz bunara" rekla da će mi dati popust ) za 50€ pošto sam ozvisio sinoć tj. kaj me je sj....
Na to mala podivlja, kao nema nikog drugog, sa njom sam dogovarao i da se ne sijeća dogovora( a dog par sati prije) i drž nedaj reko joj ko te j... i reci gospođi da me zaj.... i odoh
Mala je toliko bahata, aroganta, malo je i mentalno zakinita, nezna kaj priča, sa vrti glavom, oči joj bježe svako na svoju stranu, zaključno, mala je u k...

Izdvojeno: izvozalo me ko konj( ne ona nego google) i potrošio bzv nafu

Savjet: bolje u šakicu nego u tu spodobu
Nije tako losa. Meni je rekla da ona glumi"babu iz bunara". Isto sam bio 2x slucajno jer mjenja slike i lokaciju. Isto mi je rekla da se prije nismo vidjeli. Meni je bila ok.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh