ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nera
Vatrena crvenokosa 172/56/4 pruža nezaboravne trenutke u svom i vašem prostoru. Mogućnost striptiz zabave. Diskrecija i higijena zagarantirani.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/nera-oglas-5395786
Vidljivo da slike nisu njezine, javlja se dosta starija žena, rekao bi baba tako da autom. off.
Zar ima još uvijek netko tko to ne zna?

Dakle ta koja se javlja je "baba iz bunara", ona organizira.
Sama cura je lijepa, ali ponašanje je druga priča. Ovisi kad naletiš.
 
Danas od x objavljenih oglasa s PO iz Zg koji mi se donekle svidjaju, javio sam se na njih 5, i to vise puta dnevno u periodu 16-21h, ali jedna velika nula
Jesam fulao doba dana ili je potraznja prevelika, ali najvise zelim misliti da su cure otišle na zasluzeni godisnji

Nakon 16h. većinu je teško dobiti jer prestaju sa radom. Treba pratiti kad objave oglas. ako objave oglas iza 16h onda vrijedi pokušati. Unatoč tomu ja sam iza 16h bio kod nekih PO djevojaka. Tako sam bio kod Seline u 18h, kod Karle koje nema više u 17h-18h. Dok mi je rekord kod Pamele koje također nema više. Kod nje sam bio u 20h i 30min. Iza 21h je lakše dobiti jackpot na lutriji. Navečer izbjegavaju raditi jer im je to rizičnije. Veća vjerojatnost da će netko doći pijan ili nadrogiran.
Šta se tiče vikenda. Subotom se isto može naći nešto, dok nedjeljom isto nemoguća misija, doduše nedjeljom sam i rijetko pokušavao.
 
Nakon 16h. većinu je teško dobiti jer prestaju sa radom. Treba pratiti kad objave oglas. ako objave oglas iza 16h onda vrijedi pokušati. Unatoč tomu ja sam iza 16h bio kod nekih PO djevojaka. Tako sam bio kod Seline u 18h, kod Karle koje nema više u 17h-18h. Dok mi je rekord kod Pamele koje također nema više. Kod nje sam bio u 20h i 30min. Iza 21h je lakše dobiti jackpot na lutriji. Navečer izbjegavaju raditi jer im je to rizičnije. Veća vjerojatnost da će netko doći pijan ili nadrogiran.
Šta se tiče vikenda. Subotom se isto može naći nešto, dok nedjeljom isto nemoguća misija, doduše nedjeljom sam i rijetko pokušavao.
Otvorite temu radno vrijeme pa tamo pišite
 
Nedavno sam bio kod Laure (Plavusa 25). Prostor blizu Svetica, prilicno ok.
Pusenje nelose, jedino kaj stenje dok ga pusi kao da ce svrsit. Dobra gluma da ga ne mora pusit do kraja. Maknuo sam joj ruke i onda ju izj...o u usta, poslije malo doggy pa misionarka pa s boka i na kraju skidanje kurtona i svrsavanje u usta. Posauga ga do kraja, nisam obratio paznju jel proguta.
Sve u svemu, bio sad nakon par godina i opet cu za par godina. 70 komada pol cuke.
Sise vise kao i prije, komplicirano dogovoriti fiksni termin, ali barem uspijes dogovoriti
Red Sonju i Jedinstvenu ne mogu dogovoriti da se na glavu postavim
 
Nedavno sam bio kod Laure (Plavusa 25). Prostor blizu Svetica, prilicno ok.
Pusenje nelose, jedino kaj stenje dok ga pusi kao da ce svrsit. Dobra gluma da ga ne mora pusit do kraja. Maknuo sam joj ruke i onda ju izj...o u usta, poslije malo doggy pa misionarka pa s boka i na kraju skidanje kurtona i svrsavanje u usta. Posauga ga do kraja, nisam obratio paznju jel proguta.
Sve u svemu, bio sad nakon par godina i opet cu za par godina. 70 komada pol cuke.
Sise vise kao i prije, komplicirano dogovoriti fiksni termin, ali barem uspijes dogovoriti
Red Sonju i Jedinstvenu ne mogu dogovoriti da se na glavu postavim
Kad si bio kod nje? Ja sam je više puta zvao, no nikad je nisam uspio dobiti, a u zadnje vrijeme ne vidim ni njen oglas na PO.
 
Nedavno sam bio kod Laure (Plavusa 25). Prostor blizu Svetica, prilicno ok.
Pusenje nelose, jedino kaj stenje dok ga pusi kao da ce svrsit. Dobra gluma da ga ne mora pusit do kraja. Maknuo sam joj ruke i onda ju izj...o u usta, poslije malo doggy pa misionarka pa s boka i na kraju skidanje kurtona i svrsavanje u usta. Posauga ga do kraja, nisam obratio paznju jel proguta.
Sve u svemu, bio sad nakon par godina i opet cu za par godina. 70 komada pol cuke.
Sise vise kao i prije, komplicirano dogovoriti fiksni termin, ali barem uspijes dogovoriti
Red Sonju i Jedinstvenu ne mogu dogovoriti da se na glavu postavim
Daj URL od plavuse
 
Ja idem danas ako budu radile poslepodne, ne stizem prije, i mene zanima jbg ako uspijem stici javim kakvo je stanje.

Mada je ovo barbara i nicol sigurno al vidicemo
znas mozda sto prolazi kod nicol i tko je vec u tom prostoru? zvao sam rekla je 70 golda ali nisam htio preko telefona ispitivati detalje. ako mozes podjelit iskustvo ukratko jer iako se spominju cesto nisam nasao konkretan odgovor, thx
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh