ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jbt pa sta se vi svi cudite tu 80 posto tih cura daje bez kondoma ako pitas neke besplatno neke traze 200kn vise za bez kondoma
Ja svaku pitam kod koje dodjem jel moze bez da vidim sta ce rec i kazem vecinu mozes jebat bez...da ne nabrajam koje su to neke su jos aktivne neke se vise ne bave time
Ajde nabroji koje su ti rekle da može bez kondoma, mislim koje su aktivne
 
Jbt pa sta se vi svi cudite tu 80 posto tih cura daje bez kondoma ako pitas neke besplatno neke traze 200kn vise za bez kondoma
Ja svaku pitam kod koje dodjem jel moze bez da vidim sta ce rec i kazem vecinu mozes jebat bez...da ne nabrajam koje su to neke su jos aktivne neke se vise ne bave time

Ne znam koliko frekventno jebete nešto, a da to nije ovaj klasičan sport. I dejtovi koštaju (vrijeme, živci, pare), ali iz iskustva mogu reći da se ribe danas u pravilu karindžaju bez zaštite i da će radije ignorirati spolnu boleštinu nego nešto poduzeti u vezi nje. HPV infestacije su im pod normalno, ali ne žele da ih osuđuješ zbog toga hahaha... Ispadne da su ove s PO poštenije nego cure danas. Kakav užas.

Tako da, da. Vjerujem da i cure s oglasa hoće bez zaštite...

Radi sebe, zaista je gumica zlatni standard (ako si im faca još se i uvrijede kada hoćeš sa zaštitom haha) i bilo bi dobro otići se testirati s vremena na vrijeme. Ako ću i vjerovati djevojci, ne vjerujem likovima s kojima je bila prije mene
 
Ajde nabroji koje su ti rekle da može bez kondoma, mislim koje su aktivne
Necu ja nabrajat nista kad odes kod koje pitaj sam dali i mogli bez pa ces znat...
Nemora znacit ako meni kaze da mozemo bez da ce na to isto pristst i s tobom ili nekim drugim...
Evo primjer Viktorija it Folnegoviceve se samnom karala bez jednom je pitao dali moze pristala za 200kn vise
Svaki sljedeci put bilo joj je pod normalno da se bez seksamo i nije mi vise ni naplacivala tih 200 dodatnih
 
Necu ja nabrajat nista kad odes kod koje pitaj sam dali i mogli bez pa ces znat...
Nemora znacit ako meni kaze da mozemo bez da ce na to isto pristst i s tobom ili nekim drugim...
Evo primjer Viktorija it Folnegoviceve se samnom karala bez jednom je pitao dali moze pristala za 200kn vise
Svaki sljedeci put bilo joj je pod normalno da se bez seksamo i nije mi vise ni naplacivala tih 200 dodatnih
U kakvoj masti ti zivis stari
 
Mašta, ono nešto što bi htio da se događa ali se ne događa
Događa se to i mozda na tvoju zalost je stvarnost. Hoces iskreno, vise od pola ovih sa plavog oglasnika se jebe bez kondoma, neke uz nadoplatu a neke cak i same ponude, a ti mastaj da su one sveticw i da misle na tvoje zdravlje a realno za neku siću ne misle ni na svoje zdravlje
 
Jbt pa sta se vi svi cudite tu 80 posto tih cura daje bez kondoma ako pitas neke besplatno neke traze 200kn vise za bez kondoma
Ja svaku pitam kod koje dodjem jel moze bez da vidim sta ce rec i kazem vecinu mozes jebat bez...da ne nabrajam koje su to neke su jos aktivne neke se vise ne bave time
Istina.
A ta sa oglasa CAO mi svaki sljedeci put davala bez kondoma i uvjeravala me da samo meni i jos jednom daje bez kondoma sve dok nisam poslao jednog frenda k njoj kojeg je tada prvi put vidjela i naravno i on dobio bez kondoma i prodala mu istu pricu da je samo on ju jebao bez, ali on joj je usput svrsio unutra bez njenog odobrenja pa ga vise nije primala kao klijenta jer je morala pilule piti
 
Naravno da moze bez i da ima cura koje daju, ali ovaj prica o velikoj vecini sto nije istina. Rijetko koja ce dati i to ako se “posreci”. Dala je i meni ona zgodna Lucija s Tresnjevke, sama ponudila za naknadu ali to je jedna jedina.
 
Necu ja nabrajat nista kad odes kod koje pitaj sam dali i mogli bez pa ces znat...
Nemora znacit ako meni kaze da mozemo bez da ce na to isto pristst i s tobom ili nekim drugim...
Evo primjer Viktorija it Folnegoviceve se samnom karala bez jednom je pitao dali moze pristala za 200kn vise
Svaki sljedeci put bilo joj je pod normalno da se bez seksamo i nije mi vise ni naplacivala tih 200 dodatnih
Nevjeruj te ovom bolesniku nista ,sve sta komentira bolesnik komentira negativno
Idi leci se
 
Cura iz Srbije. 150/1. Mala guza i sise dosta uska a nemam bas kitu od 20cm. Ona uredna i mirisljava. Komunikacija ok. Pusenje bez, sex sa. Ne radi anal niti nekakve grubosti. Zapadni dio grada. Dok pusi gleda u oci i lize jaja tako da ima taj neki gfe đir. Da je 100/1sat bila bi 8/10. Sve u svemu pozitivno iskustvo. Ponoviti necu cisto iz principa da ne placam dva put istu stvar.
 
Necu ja nabrajat nista kad odes kod koje pitaj sam dali i mogli bez pa ces znat...
Nemora znacit ako meni kaze da mozemo bez da ce na to isto pristst i s tobom ili nekim drugim...
Evo primjer Viktorija it Folnegoviceve se samnom karala bez jednom je pitao dali moze pristala za 200kn vise
Svaki sljedeci put bilo joj je pod normalno da se bez seksamo i nije mi vise ni naplacivala tih 200 dodatnih
Koji je to oglas?
 
Sto se tice jebanja bez kondoma niti jedna mi nije ponudila pa cak ni ona mala narkomanka sa silikonima lorena, a ne bi niti prihvatio. Opet imao sam par ons-ova bez zastite davno pa eto jos sam ziv i zdrav. Sve zavisi nisu niti sve prostitutke rasadnici bolesti ali nitko ne garantira da od običnog ljubakanja u klubu neces nesto pokupiti od cure koja ide na misu nedjeljom. Ko voli nek izvoli...
 
Sto se tice jebanja bez kondoma niti jedna mi nije ponudila pa cak ni ona mala narkomanka sa silikonima lorena, a ne bi niti prihvatio. Opet imao sam par ons-ova bez zastite davno pa eto jos sam ziv i zdrav. Sve zavisi nisu niti sve prostitutke rasadnici bolesti ali nitko ne garantira da od običnog ljubakanja u klubu neces nesto pokupiti od cure koja ide na misu nedjeljom. Ko voli nek izvoli...

Dumba je jebao svaku bez kondoma , ovdje je Samoproglašeni bezkondomni jebac . Svaka mu dala i majka rođena , da Bog da mu dala . Srrce moje prekrasno , to se radja jednom u 100 godina .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh