ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ponukan pohvalama o Ani Rudeš sam se išao dogovoriti, prvi dogovor je otkazala u zadnji čas jer joj je nešto iskrslo a drugi dogovor sam došao na adresu i izvisio, zovem telefon ne javlja se niti odg na poruku 30 min kasnije.

Znam da je vjv prepuna prometa i vjerojatno je neki stalni uletio ili ostao dulje ali mogla je barem poslati poruku da ne lutam bezveze po kvartu idućih 30ak min nadajući se.
Da i meni koji sam stalni često otkaže dogovor. Ima djecu pa joj je komplicirano.
 
Evo kolege da se i ja pridruzim.
Znaci nikad bolje potrosenih 200e u zivotu,ok znam mozda zvuci previse ali prvi put u zivotu da sam probao nesto sa EGE i evo posrecilo mi se da nije neka fake ili da nije kakav pimp u pitanju.Probao sam to u drugom gradu pa mi je rekla da sad ide za Zagreb 7 dana pa eto.Znaci cura je sex bomba,ljepotica,tijelo brutalno bolja u zivo nego na slikama.Akcija odlicna deeptroath jako dobar,jbg ja sam nekako malo zurio jer sam sve to skupa na brzinu odradio pa ono,cak me cura zadrzavala da ostanem duze ali jbg obaveze.Sljedeci put kad dode sigurno cu ostat duze i uzivat u svakoj sekundi.Moj savjet da vam je bolje provest 1 kvalitetan sat sa ovom curom i uzivat u svakom djelicu njenog tijela nego proc 3 komada sa plavog oglasnika jer sve je to skart,ova cura bas uziva i ne zuri se
 
Evo kolege da se i ja pridruzim.
Znaci nikad bolje potrosenih 200e u zivotu,ok znam mozda zvuci previse ali prvi put u zivotu da sam probao nesto sa EGE i evo posrecilo mi se da nije neka fake ili da nije kakav pimp u pitanju.Probao sam to u drugom gradu pa mi je rekla da sad ide za Zagreb 7 dana pa eto.Znaci cura je sex bomba,ljepotica,tijelo brutalno bolja u zivo nego na slikama.Akcija odlicna deeptroath jako dobar,jbg ja sam nekako malo zurio jer sam sve to skupa na brzinu odradio pa ono,cak me cura zadrzavala da ostanem duze ali jbg obaveze.Sljedeci put kad dode sigurno cu ostat duze i uzivat u svakoj sekundi.Moj savjet da vam je bolje provest 1 kvalitetan sat sa ovom curom i uzivat u svakom djelicu njenog tijela nego proc 3 komada sa plavog oglasnika jer sve je to skart,ova cura bas uziva i ne zuri se
e a moj savjet je bolje izdrkati nego 200 eura dati za pola sata
 
Evo kolege da se i ja pridruzim.
Znaci nikad bolje potrosenih 200e u zivotu,ok znam mozda zvuci previse ali prvi put u zivotu da sam probao nesto sa EGE i evo posrecilo mi se da nije neka fake ili da nije kakav pimp u pitanju.Probao sam to u drugom gradu pa mi je rekla da sad ide za Zagreb 7 dana pa eto.Znaci cura je sex bomba,ljepotica,tijelo brutalno bolja u zivo nego na slikama.Akcija odlicna deeptroath jako dobar,jbg ja sam nekako malo zurio jer sam sve to skupa na brzinu odradio pa ono,cak me cura zadrzavala da ostanem duze ali jbg obaveze.Sljedeci put kad dode sigurno cu ostat duze i uzivat u svakoj sekundi.Moj savjet da vam je bolje provest 1 kvalitetan sat sa ovom curom i uzivat u svakom djelicu njenog tijela nego proc 3 komada sa plavog oglasnika jer sve je to skart,ova cura bas uziva i ne zuri se

@Renato1987 kaže da ta prije bila muško (nezz od kud mu to, al malo i djeluje) ..
 
Pokusaj kombinaciju(ako ti se zvijezde poklope) Zgodne maserke 30 iz Miramarske i Mlade maserke iz Borovja. Kod prve se ful napalis,a kod druge se ispraznis. Odlicne zenske,a dobro ces i proci;50€+70€. To ne mozes dobiti ni na EGE. Bio sam kod obe ali ne u kombinacij. Probat cu to izvesti.
Jel ovo ta maserka u Miramarskoj na koju misliš?

Za Borovje znam koja je.
 

Sa njom se mozes dogovoriti i par sati unaprijed,neće zaje…
Naravno,ako je u ZG-u trenutno…
Imas i dosta recenzija o njoj,pročitaj malo pa vidi jel ti odgovara…
Kakva je Manny, jel bio netko skoro, jel su njezine slike?
 
Pokusaj kombinaciju(ako ti se zvijezde poklope) Zgodne maserke 30 iz Miramarske i Mlade maserke iz Borovja. Kod prve se ful napalis,a kod druge se ispraznis. Odlicne zenske,a dobro ces i proci;50€+70€. To ne mozes dobiti ni na EGE. Bio sam kod obe ali ne u kombinacij. Probat cu to izvesti.

Jel to ta na koju misliš, ta je još u miramarskoj?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh