ZAGREB - Iskustva & recenzije


Nova cesta, rotor

Simpa crnokosa zenska, bosanka, nije ruzna, dosta niska. Ispuhane sise, zajednicko tusiranje, ljubljenje, nista posebno.

Ali akcija, nema nikakvih zamjerki protiv zestokog nabijanja, prsta u guzu, 69, lizanje pice, svrsavanje po njoj. Jako submisivna zenska. Mozda se i vratim ako sam nesto zaboravio uraditi jos
 

Nova cesta, rotor

Simpa crnokosa zenska, bosanka, nije ruzna, dosta niska. Ispuhane sise, zajednicko tusiranje, ljubljenje, nista posebno.

Ali akcija, nema nikakvih zamjerki protiv zestokog nabijanja, prsta u guzu, 69, lizanje pice, svrsavanje po njoj. Jako submisivna zenska. Mozda se i vratim ako sam nesto zaboravio uraditi jos
Krznaša koliko?
 

Prostor Miramarska.

Jako lijepa zenska, 120 klasika, prvo ide masaza. Izvadila je filere iz usana pa je i ljepsa ali je dobila koji kilogram u struku. Sise malo istrosene, moguce da je o rodila. U faci nema bolje na PO. Masaza mozda bolja od akcije, al ok sve u svemu.
Pola sata ili sat 120
 
Evo vidio sam da kolege komentiraju na susjednoj temi i ranije na forumu ovu vruću Anu pa sam je i ja posjetio.
Dogovor lagan preko Wappa potrebno se najaviti dan ranije, prostor u Prečkom. Pola sata 55, sat 100..
Ona simpatična u licu, crna kovrčava kosa, rane četrdesete rekao bih, komunikativna, opuštena. Tijelo na granici BBW (cca 170/80, grudi 3 s velikim bradavicama), ima je, ali je čvrsta i nabijena i lijepo građena. Akcija ludilo: ona raspoložena, da se lagano ljubiti u usta i dolje dirati i ljubiti i jako uživa u svemu što se radi.
Oral s njena strane vrh, liže jaja, slini, izluđuje i napaljuje. Ja sam je mazio po pici, svršila je žestoko bar 3 puta od kojih jedan puta squirtanje. Grčila se i stenjala, koda će rodit još jednom :). Iskreno još nisam sreo neku u ponudi da tako svršava... Akcija super, probali 4 poze, najbolja u doggy, žestoko se može nabijat, a sama je tražila da je spankam. Poslije ponovili još jednom sve, skroz me iscijedila. Uglavnom super provedeno vrijeme s ženom koja ti se potpuno posveti. Prije i poslije ponudi sokom, cigaretom.
Legendo čitam ovo što si napisao pa razmišljam...svršila ona tri puta...uživala u svemu...ne znam jesam li izostavio negde dio da je ona na kraju tebi platila ili....🤔
 
Jebo sam onu babu na krizanju selske i zagorske. Za 20eura pusenje i jebanje. Vise joj nisam htio dat zbog izgleda.i ona pristala. Ocekivao sam luciju al jbg sve mi je bilo jasno kad je otvorila vrata.
Pusenje lose al u pici mi je bilo ugodno. Stan los i neuredan. Ona ruzna. Mrsava. Jos tijelo nekak i prodje. Jedva svrsio sve s kondomom.
Iduci tjedan karam Luciju i to cu sat vremena uzet. Pa javim dojmove.
 
Jel ta Đurđa, pa dajte link, koliko cepa?
Ovo ti je link od Đurđe…

U postu za koji si pitao priča se o Ani Rudeš…

Nema na čemu…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh