ZAGREB - Iskustva & recenzije

Karolina je narkomanka , pada s nogu , Lokacija je Miranarska 15c .
Nabijem te babo na onu stvar , javlja se baba promuklog glasa na mob , dogovara sve i onda uspon na 8 kat .
Cura je nadrogirana , jedva stoji na nogama , krevet razvaljen, plahta zguzvavana od prekjučer . Kad sam rekao da idem , nije me puštala , tražila je 5 EUR za cugu . Jad i bijeda . Još jednom nešto napisi , satrat ću te …….
Ti si lud. Cura je na 3. katu ak se sjecam dobro, ima nekog pesa starog i ja kad sam bio bila je normalna i bilo je top, a stan čist
 
Možda je bila u nekoj epizodi nezz, ja kad sam bio prije tjedan 2 kad vec, bilo je fkt okej i ona je bila normalna

Ne možeš ljudima pisati preporuke za tako nešto , cura je propala totalno . Na osnovu tvojih preporuka ljudi odlaze na taj oglas o ostanu razočarani , lako za one iz ZG , a sto ako netko prevali 50-tak i vise kilometara i naleti na taj odron ?
 
Ne možeš ljudima pisati preporuke za tako nešto , cura je propala totalno . Na osnovu tvojih preporuka ljudi odlaze na taj oglas o ostanu razočarani , lako za one iz ZG , a sto ako netko prevali 50-tak i vise kilometara i naleti na taj odron ?
Ja preporucujem, nezz kaj ti je skrivila, ali bilo je ok skroz meni
 
Ja preporucujem, nezz kaj ti je skrivila, ali bilo je ok skroz meni

Slušaj , ovo prepucavanje nema smisla . Tebi je bila ok i dobro . Ljudima još jednom kažem da izbjegavaju taj oglas jer to je teška narkomanka , poznata već godinama. Tko god želi provjeriti istinitost tvrdnji , neka se slobodno uputi tamo , slobodno tržište .
 
Sara 44 (Badalićeva)
Ok.simpatična i vitka ženska 50+ plavuša sa malim sisama, ugl.ništa posebno.
Ok.prostor a ona komunikativna ali svejedno nastoji te 'srediti' čim prije kao i velika većina njih u tom biznisu.
Oral dobar i bez kabanice, sex tak-tak može se reći dobar. Uvijek u samostojećima i nekoj haljinici, plus za prvi dojam.
Navodno se ševi i bez kabanice ali to me ionako nikad nije zanimalo. Za cijenu 60€ smatram kako se može opustiti za puno boljom ženskom tako da nije neka 'super prilika' ali prosudite sami.
Prije nekoliko godina kada je počela bila mi je poprilično napeta ali već su ju sustigle godine i nabacila nekoliko kg a i gravitacija radi svoje no još uvijek dobra za trening klincima koji kreću u ovu avanturu. 😉
Ja sam bio nedavno i sigurno ću ponoviti.Meni je ok bila.Najviše mi se dopalo to što je komunikativna.Nije zamarala puno pričom dok ja nisam počeo😁Uglavnom došao sam napaljen ko' jarac i čim ga je počela cuclati svršio sam.Pitala me je želim li da pokuša opet što sam odbio ali bez obzira na to ostala mi je sjediti na nogama i imao sam dojam da me ne pušta da idem nego me mazila svuda i ugodno smo pričali.Sve to dalje skupa trajalo je sigurno više od 20 minuta i čak mislim da sam i koju minutu "prekoračio" plaćenih pola sata.Stoga mi je malo sad čudno ovo što si napisao "nastoji te srediti što prije" jer evo zaista nisam imao takav dojam.Čak naprotiv nakon svršavanja dok me mazila još 20 minuta nekoliko puta joj je mob vibrirao ali nije se javila ni jedanput.Istina da nije nešto ali kao što je već netko napisao za nju "kao susjeda iz ulaza nije ništa posebno ali bih ju kresnuo"😁Tako da od mene ima sve pozitivne recenzije.
 

Prostor Miramarska.

Jako lijepa zenska, 120 klasika, prvo ide masaza. Izvadila je filere iz usana pa je i ljepsa ali je dobila koji kilogram u struku. Sise malo istrosene, moguce da je o rodila. U faci nema bolje na PO. Masaza mozda bolja od akcije, al ok sve u svemu.
 

Prostor Miramarska.

Jako lijepa zenska, 120 klasika, prvo ide masaza. Izvadila je filere iz usana pa je i ljepsa ali je dobila koji kilogram u struku. Sise malo istrosene, moguce da je o rodila. U faci nema bolje na PO. Masaza mozda bolja od akcije, al ok sve u svemu.
"Jako lijepa ženska" je širok pojam. Kako točno izgleda? Visina, kosa, oči, itd., s obzirom na to da su slike skinute s neta. Jel barem blizu tih 26g koliko piše u oglasu ili ima duplo više kao većina njih? Prostor, jel zgrada? Koji kat? Kako izgleda iznutra? Tko je bio, sve to bi trebao znati...
 
"Jako lijepa ženska" je širok pojam. Kako točno izgleda? Visina, kosa, oči, itd., s obzirom na to da su slike skinute s neta. Jel barem blizu tih 26g koliko piše u oglasu ili ima duplo više kao većina njih? Prostor, jel zgrada? Koji kat? Kako izgleda iznutra? Tko je bio, sve to bi trebao znati...
Malo sam si dao truda da proucim tvoj doprinos ovom forumu i nakon toga sam shvatio da si zasluzio jos jedino da ti kazem da u stanu ima žuti kožni kauč na kojem spava slatki French buldog.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh