ZAGREB - Iskustva & recenzije

GirlFriend Experience
U oglasu se 'reklamira' kao prava sex bomba pa sam ju odlučio pozvati na jedno večernje druženje.
U razgovoru i dogovoru je izuzetno pristojna i ugodnog glasa na što sam dobro zagrizao i dogovorili smo jedan klasični full tretman za navečer. Dolazi u točno dogovoreno vrijeme i diskretno odjevena ali po dolasku se presvlači u dogovorenu radnu kombinaciju što mi je sasvim ok.
Ali to nije sve...😎 Dogovor je bio još potvrditi termin u 17 sati...Stvari se kompliciraju kada sam joj napomenuo da ću odustati od dogovora ako slike iz oglasa nisu njene!!! Nakon toga ima 101 dogovor sa mamom, sa frendicom pa Uskrs uglavnom sjetila se da nema nikako vremena sljedeća dva tjedna! 🤣😂🤣
Zaključak: FOTKE NISU NJENE a sam Bog zna kak zapravo izgleda! 🤮

 
Već sam jednom dao recenziju o dotičnoj. Prije možda 7-8 godina imala je 32. Što se fotki tiče prva bi mogla biti njena a druge dvije ni slučajno. Ako dođe do vas prvo ide priča da je baš zbog vas upravo propustila nekog važnog klijenta na cijelu noć zatim tuširanje od 15 min. a zatim ne to ne ovo. Ma da neduljim nije za preporuku a da je odron nije.
 
Već sam jednom dao recenziju o dotičnoj. Prije možda 7-8 godina imala je 32. Što se fotki tiče prva bi mogla biti njena a druge dvije ni slučajno. Ako dođe do vas prvo ide priča da je baš zbog vas upravo propustila nekog važnog klijenta na cijelu noć zatim tuširanje od 15 min. a zatim ne to ne ovo. Ma da neduljim nije za preporuku a da je odron nije.
Pa kaže da je GFE, ak ti glumi curu onda mora se i tuširat i njurgat...
Trebala je i kosu oprat, začepit odvod i nokte lakirat kod tebe...🤣
 
Već sam jednom dao recenziju o dotičnoj. Prije možda 7-8 godina imala je 32. Što se fotki tiče prva bi mogla biti njena a druge dvije ni slučajno. Ako dođe do vas prvo ide priča da je baš zbog vas upravo propustila nekog važnog klijenta na cijelu noć zatim tuširanje od 15 min. a zatim ne to ne ovo. Ma da neduljim nije za preporuku a da je odron nije.
Pa kaže da je GFE, ak ti glumi curu onda mora se i tuširat i njurgat...
Trebala je i kosu oprat, začepit odvod i nokte lakirat kod tebe...🤣
Htio dogovoriti termin s njom prošle godine,međutim odustao…
Nije mi se bas činila sasvim ok u glavi…
Naravno,kad sam odustao…jos pet poruka sa njene strane koje su samo potvrdile sumnje da nije bas sve u redu s glavom…
 
Momci pozz,
Je li itko bio kod navedene dame, strasno me lozi pa bih htio probati. Hvala!
 
Dobro je kod Karoline ili kak se vec zove, ovaj decko je valjda isao pa mu nije išlo
Karolina je narkomanka , pada s nogu , Lokacija je Miranarska 15c .
Nabijem te babo na onu stvar , javlja se baba promuklog glasa na mob , dogovara sve i onda uspon na 8 kat .
Cura je nadrogirana , jedva stoji na nogama , krevet razvaljen, plahta zguzvavana od prekjučer . Kad sam rekao da idem , nije me puštala , tražila je 5 EUR za cugu . Jad i bijeda . Još jednom nešto napisi , satrat ću te …….
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh