ZAGREB - Iskustva & recenzije

Luce ili ti Sonja u ono vrijeme je bila TOP ponuda u ZG prije 10-tak god..nisi ju mogo samo tako dobit na mob..radila sve..moglo se sve..udarala se zestoko..onda je pocela s pizdarijama da nema ni oral bez kondoma i otisla u kurac
Imaš pravo ali s obzirom da ju znam već punih 20+ godina probao sam sa njom sve i svašta.... sada sam komentirao trenutno stanje, nema se smisla vraćati 10 g unatrag. 😉
 
Gospođa 41 g.
Slike iz oglasa jesu njene i dolazi na druženje isključivo u vaš prostor i nema druge opcije.
Cijene buba bezveze ali ubrzo se prilagodi vašoj ponudi i uvjetima. radi doslovno sve i dogovor je vrlo jednostavan, konkretan i ništa ne komplicira jedino je malo nezgodno što ima naviku zivkati ali u tom slučaju samo odjeb...!
Bio sam u prostoru gdje je 'gostovala' tako da znam da RADI SVE, trpa u sve rupe i može svršavanje u usta. Radi i grupna druženja i sa parovima, uglavnom sve joj odgovara. Voli povući crtu tako da nakon toga padaju sva pravila i onda radi bez kočnice. 🤣
Izgled neću komentirati jer se vidi na slikama a ne znam kako dolazi obučena jer kad sam ja stigao već je bila u radnoj odjeći samostojećima i štiklama.

Za sve upite obratite se njoj jer to je sve što znam a za više nisam zainteresiran. 😄

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/gospoda-41-g-oglas-5238764
 
Gospođa 41 g.
Slike iz oglasa jesu njene i dolazi na druženje isključivo u vaš prostor i nema druge opcije.
Cijene buba bezveze ali ubrzo se prilagodi vašoj ponudi i uvjetima. radi doslovno sve i dogovor je vrlo jednostavan, konkretan i ništa ne komplicira jedino je malo nezgodno što ima naviku zivkati ali u tom slučaju samo odjeb...!
Bio sam u prostoru gdje je 'gostovala' tako da znam da RADI SVE, trpa u sve rupe i može svršavanje u usta. Radi i grupna druženja i sa parovima, uglavnom sve joj odgovara. Voli povući crtu tako da nakon toga padaju sva pravila i onda radi bez kočnice. 🤣
Izgled neću komentirati jer se vidi na slikama a ne znam kako dolazi obučena jer kad sam ja stigao već je bila u radnoj odjeći samostojećima i štiklama.

Za sve upite obratite se njoj jer to je sve što znam a za više nisam zainteresiran. 😄

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/gospoda-41-g-oglas-5238764
Hvala ti na recenzijama!
Vjerovatno ce i nekome biti od koristi,ko voli babce 50+…
Osobno se ne mogu načuditi da neko plaća da bi j…. stare babe.
Ljudi,ako vec dajete 50-60€+ za sex,pa zar nije logično da onda i lici na nekaj…
Uz malo truda takve možete jabavati za badava,a ne plaćati odronima koji su s jednom nogom u grobu…
Sve dok je tako,ti odroni ce lupati cijene 60€+…a ne vrijede ni 20€…
 
Evo vidio sam da kolege komentiraju na susjednoj temi i ranije na forumu ovu vruću Anu pa sam je i ja posjetio.
Dogovor lagan preko Wappa potrebno se najaviti dan ranije, prostor u Prečkom. Pola sata 55, sat 100..
Ona simpatična u licu, crna kovrčava kosa, rane četrdesete rekao bih, komunikativna, opuštena. Tijelo na granici BBW (cca 170/80, grudi 3 s velikim bradavicama), ima je, ali je čvrsta i nabijena i lijepo građena. Akcija ludilo: ona raspoložena, da se lagano ljubiti u usta i dolje dirati i ljubiti i jako uživa u svemu što se radi.
Oral s njena strane vrh, liže jaja, slini, izluđuje i napaljuje. Ja sam je mazio po pici, svršila je žestoko bar 3 puta od kojih jedan puta squirtanje. Grčila se i stenjala, koda će rodit još jednom :). Iskreno još nisam sreo neku u ponudi da tako svršava... Akcija super, probali 4 poze, najbolja u doggy, žestoko se može nabijat, a sama je tražila da je spankam. Poslije ponovili još jednom sve, skroz me iscijedila. Uglavnom super provedeno vrijeme s ženom koja ti se potpuno posveti. Prije i poslije ponudi sokom, cigaretom.
Ako za 55 eura dozvoljava ljubljenje onda mi se ovo čini odlična ponuda za prvi puta. Samo vidim da je oglas istekao pa ne znam hoće li cura raditi iza 15. kad je plaća. I gdje vidiš da su ju drugi komentirali? Ukucao sam Vruća Ana u tražilicu i nema nikakvih komentara.
 
Ekipa jel netko se sjeca one male plavuse malo pristica u licu imala je na ruci veliku tetovazu glagoljicom......jel jos u opticaju (mada prosle su godine od naseg druzenja) zenska je dolazila iskljucivo u vas prostor......
 
GirlFriend Experience
U oglasu se 'reklamira' kao prava sex bomba pa sam ju odlučio pozvati na jedno večernje druženje.
U razgovoru i dogovoru je izuzetno pristojna i ugodnog glasa na što sam dobro zagrizao i dogovorili smo jedan klasični full tretman za navečer. Dolazi u točno dogovoreno vrijeme i diskretno odjevena ali po dolasku se presvlači u dogovorenu radnu kombinaciju što mi je sasvim ok.
Ali to nije sve...😎 Dogovor je bio još potvrditi termin u 17 sati...Stvari se kompliciraju kada sam joj napomenuo da ću odustati od dogovora ako slike iz oglasa nisu njene!!! Nakon toga ima 101 dogovor sa mamom, sa frendicom pa Uskrs uglavnom sjetila se da nema nikako vremena sljedeća dva tjedna! 🤣😂🤣
Zaključak: FOTKE NISU NJENE a sam Bog zna kak zapravo izgleda! 🤮

 
GirlFriend Experience
U oglasu se 'reklamira' kao prava sex bomba pa sam ju odlučio pozvati na jedno večernje druženje.
U razgovoru i dogovoru je izuzetno pristojna i ugodnog glasa na što sam dobro zagrizao i dogovorili smo jedan klasični full tretman za navečer. Dolazi u točno dogovoreno vrijeme i diskretno odjevena ali po dolasku se presvlači u dogovorenu radnu kombinaciju što mi je sasvim ok.
Ali to nije sve...😎 Dogovor je bio još potvrditi termin u 17 sati...Stvari se kompliciraju kada sam joj napomenuo da ću odustati od dogovora ako slike iz oglasa nisu njene!!! Nakon toga ima 101 dogovor sa mamom, sa frendicom pa Uskrs uglavnom sjetila se da nema nikako vremena sljedeća dva tjedna! 🤣😂🤣
Zaključak: FOTKE NISU NJENE a sam Bog zna kak zapravo izgleda! 🤮


To nije recenzija .

Koja je cijena , izgled , osnovni opis ????

Bez totalne veze ,
 
GirlFriend Experience
U oglasu se 'reklamira' kao prava sex bomba pa sam ju odlučio pozvati na jedno večernje druženje.
U razgovoru i dogovoru je izuzetno pristojna i ugodnog glasa na što sam dobro zagrizao i dogovorili smo jedan klasični full tretman za navečer. Dolazi u točno dogovoreno vrijeme i diskretno odjevena ali po dolasku se presvlači u dogovorenu radnu kombinaciju što mi je sasvim ok.
Ali to nije sve...😎 Dogovor je bio još potvrditi termin u 17 sati...Stvari se kompliciraju kada sam joj napomenuo da ću odustati od dogovora ako slike iz oglasa nisu njene!!! Nakon toga ima 101 dogovor sa mamom, sa frendicom pa Uskrs uglavnom sjetila se da nema nikako vremena sljedeća dva tjedna! 🤣😂🤣
Zaključak: FOTKE NISU NJENE a sam Bog zna kak zapravo izgleda! 🤮

Jesi ti na kraju bio s njom ili ne???
Kazes da je dosla diskretno odjevena u dogovoreno vrijeme a onda pitas sebe i dragog Boga kako izgleda??? Dajj se odluci...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh