ZAGREB - Iskustva & recenzije

Danas sam posjetio https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/selin-sexy-mackica-23-g-oglas-5171041
Do sad sam pročitao puno negativno o dotičnoj, i puno puta sam samo preskočio oglas iz tog razloga. Danas sam nekako odlučio riskirati. Javila se , dogovorili termin i bila je ljubazna preko telefona. U dog vrijeme sam se javio iz ulice i dobio dalje upute za do stana. Kod ulaska me dočekala izuzetno lijepa mlada cura, fini ten, u crnom korzetiću. Dosta sam sa oprezom ulazio u stan, čak se vidlo da sam napet, jer svašta se pisalo. Ali u tih 40ak min sto sam bio ne mogu naći zamjerke. Ponudila sa pičem, tuširanje. Malo popričali prije akcije, skinula se. Stvarno lijepe sise , rekao bi dobra 3, guza prčasta, malo veća, maca fino obrijana.U faci je isto lijepa. Osobno top do sada na Po. Oral bez, i to dobrih 15ak min bez da pokazuje ikakvo bezvoljno ponašanje, baš predobro. Nakon toga kondom i sjela gore, djeluje i dosta uska. Nisam ionako dugo izdržao, al bilo je sve na svom mjestu. Cijena 70europljana. Sve u svemu, kak sam ušao sa nekom slikom u stan, izašao sam sa potpuno drugačijom. Iskreno, vraćam se sigurno.
koja je lokacija i jel može finale u usta?
 

Bio jučer, centar grada 55/30 min 100/60 min, šta reć dogovor bez zabune,
žena je debelo preko 60, mršava, dotjerala se, no to je ipak bakica,
rekao bez ljutnje al ja ipak nebi, okret i u birtiju na pivu
Piše da je oglas istekao... Radi? Zovem, zvoni ali se ne javlja
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/nudim-oglas-5136041
Slike njene , riječi: nudim,mala0507
Stvarne godine , dočeka u stiklama samostojecim i nekoj majici, 50$ pola sata, izgled vrlo dobar mirisljiva vitka, face okej samo nema bas zuba haha,gfe osjecaj
Ne gleda bas na sat , topla i draga ,dosta uska, samo je htjela bez kondoma, trebas ju upozoriti , sve u svemu vrlo zanimljivo, jedino neki lik sjedi u sobi do , vjerojat žiri za jebanje i onda dobijes bodove na kraju 🤣🤣🤗🤗
Dobra milf iz susjedstva
Fakat, ja jesam nov u svemu ovome, al bruraz, bez kondoma, haloo? Oral bez, ok! Ma, ne želim pisat dalje da me opet ne maknu..
 
Ajde pls ak je netko bio.. moze i privatno da se ne pise tu jer se vec vjerojatno pisalo o njoj
Zanima me usluga i cijena
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/nudim-oglas-5136041
Slike njene , riječi: nudim,mala0507
Stvarne godine , dočeka u stiklama samostojecim i nekoj majici, 50$ pola sata, izgled vrlo dobar mirisljiva vitka, face okej samo nema bas zuba haha,gfe osjecaj
Ne gleda bas na sat , topla i draga ,dosta uska, samo je htjela bez kondoma, trebas ju upozoriti , sve u svemu vrlo zanimljivo, jedino neki lik sjedi u sobi do , vjerojat žiri za jebanje i onda dobijes bodove na kraju 🤣🤣🤗🤗
Dobra milf iz susjedstva
Da li je bar malo zainteresirana za posao koji radi ili to radi bez volje? Kažeš da je netko u susjednoj sobi pa mislim da možda ima makroa za koga radi. Nije problem staviti kondom ako surađuje.
 
Da li je bar malo zainteresirana za posao koji radi ili to radi bez volje? Kažeš da je netko u susjednoj sobi pa mislim da možda ima makroa za koga radi. Nije problem staviti kondom ako surađuje.
Pa moraš, ak ti je stalo do zdravlja! Jedino, ak imaš spolne boleštine onda rokaj bez! Al to nije u redu ni s njene, a ni stvoje strane!!!
 
Ma tko bi rekao! A meni baš izgleda ko autentična call girl s četvrtog kata limenke na Srednjacima, koja guta za 50 evra. Pogotovo uz ono "Pišite mi na whatsapp" :ROFLMAO:

Ali dobro je, popravljaju se ovi prištavci-podrumaši. Ovaj je očito pazio kojoj instagramuši je maznuo slike, da bude iz istočnih krajeva, a ne da opet gledamo američke kvake i štekere...

Evo i dotične Ukrajinke: https://www.instagram.com/miraabellaa__/
 
Pozdrav ekipo,
Jucer bio sa jednim parom,
bio sam samo promatrac.
Dakle onda cca 30-32 godine, plava, slatka u licu. Velike sise , e sad ima trbuha dosta.
Uglavnom ona i partner su se zabavljali a ja drkao na njih. Nisu se sexali nego sam samo gledao kako mu pusi i on se igra sa njom.
Cijena 60 eura za gledanje, jel to previse?
Mislim ja sam platio jer me to zanimalo.
Misiimnda bi pod to isao i oral prema meni ali nisam pitao.
Kako do njih ja bi isto
 

Bio neki dan. Prostor blizu stadiona u Kranjčevićevoj,u zgradi na drugom katu,dogovor vrlo jednostavan.
Ženskica jednostavna i vrlo simpatična,slike u oglasu njezine,godine te koje je i navela.
Uzeo pola sata,trošak 60 eura.
Ponudila tuširanje i nakon toga akcija. Obostrani oralni u 69-ki,obrijana je dole i uredna. Dobro puši i liže jaja. Imam dojam da je i njoj pasal moj jezik u pici. Nakon toga misionarka sa kondomom i svršavanje po cicama.
Sve u svemu,korektno i može se ponovit.
 
Pozdrav,
je li mozda znate nekoga tko radi sa parovima? Jako mi je tesko pronaci ikoga u zg-u.. Ne mora imati biseksualne sklonosti, cilj je samo da zajedno zadovoljimo partnera.
Hvala
 

Bio neki dan. Prostor blizu stadiona u Kranjčevićevoj,u zgradi na drugom katu,dogovor vrlo jednostavan.
Ženskica jednostavna i vrlo simpatična,slike u oglasu njezine,godine te koje je i navela.
Uzeo pola sata,trošak 60 eura.
Ponudila tuširanje i nakon toga akcija. Obostrani oralni u 69-ki,obrijana je dole i uredna. Dobro puši i liže jaja. Imam dojam da je i njoj pasal moj jezik u pici. Nakon toga misionarka sa kondomom i svršavanje po cicama.
Sve u svemu,korektno i može se ponovit.
Njezine godine su 10 ako ne i 15 plus od tih koje je navela.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh