ZAGREB - Iskustva & recenzije

ajde da otvorim dušu ovdje

samo napomena da necu navoditi stranicu, ime niti link

prije par mjeseci sam na jednoj stranici nasao kurvu koja mi se dopada

vrlo brzo smo stupili u kontakt, ponudila mi odlicnu cijenu i vec sutra dan sam bio kod nje

posto mi je to bio prvi susret s curom, a kamoli kurvom, bio sam ekstremno zivcan

ali njene rijeci, pokreti i ohrabrivanja su mi dali snagu i krenuli smo u akciju

cura je izrazito zgodna, umiljata i vedra

Mlada, oko 25 god, hrvatica i ima vlastiti stan koji je izrazito cist

ona se uvijek prije mog dolaska otusirala, a znali smo se izajedno tusirati

kako je vrijeme odmicalo, sve mi se vise dopadala i isprobavao sam nove stvari

volila je kinky, cupanje za kosu, gusenje, pljuvanje, vezanje, prstenjacenje, svrsavanje u guzu ili usta i slicne stvari, a volila se i maziti, ljubiti i dati pravi GFE

toliko mi se dopala da sam dolazio jednom tjedno, te mi je dala jos jedan popust

uglavnom, all inclusive za 50e i to jos nije štopala vrijeme, pa sam nekad znao ostat i po dva i pol sata

ja sam bio izrazito glup i odvalio sam na nju, nisam je mogao izbaciti iz glave i htio sam je sta vise samo za sebe pa sam znao dolaziti i po 3 puta tjedno

unazad mjesec dana sam imao Koronu i neke komplikacije oko toga, pa se nismo vidjeli 3 tjedna

kada sam se oporoavio, poslao sam jos wap poruku, ali 2 dana nije odgovarala

pa sam otisao na stranicu di je imala profil cisto da vidim dal je jos aktivna

ono sto me slomilo je sta joj je deda od 67god ostavio recenziju da je bio s njom i da je uzivao

tu sam popizdio i poslao dedi poruku da pitam sta su sve radili, i kaze mi da su se ljubili, da mu je lizala šupak, da ju je jebao u usta te joj i svrsio u usta sta je ona progutala

tu mi se svijet i zeludac okrenio i cura mi se totalno zgadila

ona ima cca 25god, a on faking 67god

sama pomisao na to me raztuzuje i ljuti

i dalje mi se svida, ali ne mogu preci preko toga. sad mi je cijelo vrijeme u glavi njih dvoje u krevetu

tako da, oprezno s kurvama

umiljate su radi posla i to sto vam govore ne mora biti istina vec samo ulizivanje
Deda piše recenzije a ti ništa...sram da te bude!
 
ajde da otvorim dušu ovdje

samo napomena da necu navoditi stranicu, ime niti link

prije par mjeseci sam na jednoj stranici nasao kurvu koja mi se dopada

vrlo brzo smo stupili u kontakt, ponudila mi odlicnu cijenu i vec sutra dan sam bio kod nje

posto mi je to bio prvi susret s curom, a kamoli kurvom, bio sam ekstremno zivcan

ali njene rijeci, pokreti i ohrabrivanja su mi dali snagu i krenuli smo u akciju

cura je izrazito zgodna, umiljata i vedra

Mlada, oko 25 god, hrvatica i ima vlastiti stan koji je izrazito cist

ona se uvijek prije mog dolaska otusirala, a znali smo se izajedno tusirati

kako je vrijeme odmicalo, sve mi se vise dopadala i isprobavao sam nove stvari

volila je kinky, cupanje za kosu, gusenje, pljuvanje, vezanje, prstenjacenje, svrsavanje u guzu ili usta i slicne stvari, a volila se i maziti, ljubiti i dati pravi GFE

toliko mi se dopala da sam dolazio jednom tjedno, te mi je dala jos jedan popust

uglavnom, all inclusive za 50e i to jos nije štopala vrijeme, pa sam nekad znao ostat i po dva i pol sata

ja sam bio izrazito glup i odvalio sam na nju, nisam je mogao izbaciti iz glave i htio sam je sta vise samo za sebe pa sam znao dolaziti i po 3 puta tjedno

unazad mjesec dana sam imao Koronu i neke komplikacije oko toga, pa se nismo vidjeli 3 tjedna

kada sam se oporoavio, poslao sam jos wap poruku, ali 2 dana nije odgovarala

pa sam otisao na stranicu di je imala profil cisto da vidim dal je jos aktivna

ono sto me slomilo je sta joj je deda od 67god ostavio recenziju da je bio s njom i da je uzivao

tu sam popizdio i poslao dedi poruku da pitam sta su sve radili, i kaze mi da su se ljubili, da mu je lizala šupak, da ju je jebao u usta te joj i svrsio u usta sta je ona progutala

tu mi se svijet i zeludac okrenio i cura mi se totalno zgadila

ona ima cca 25god, a on faking 67god

sama pomisao na to me raztuzuje i ljuti

i dalje mi se svida, ali ne mogu preci preko toga. sad mi je cijelo vrijeme u glavi njih dvoje u krevetu

tako da, oprezno s kurvama

umiljate su radi posla i to sto vam govore ne mora biti istina vec samo ulizivanje
A sta ti ocekivao od kurve?Ako ti to ne odgovara onda nadi curu i nadaj se da ce ti biti vjerna .
 
To je njima samo posao izvor zarade to sta je bila ljubazna s tobom joj je posluzilo da te navuce zaljubis se i da izvuce sto vise para od tebe kad si prestao dolaziti ko te jebe vise ima drugih
Tvoja greska je sta si se zaljubio u kurvu sta si ocekivao da se nece jebat vise s nikim samo s tobom?
Mogao si rec o kojoj se curi radi da vidis jel jos tko imao slicno iskustvo s njom
 
ajde da otvorim dušu ovdje

samo napomena da necu navoditi stranicu, ime niti link

prije par mjeseci sam na jednoj stranici nasao kurvu koja mi se dopada

vrlo brzo smo stupili u kontakt, ponudila mi odlicnu cijenu i vec sutra dan sam bio kod nje

posto mi je to bio prvi susret s curom, a kamoli kurvom, bio sam ekstremno zivcan

ali njene rijeci, pokreti i ohrabrivanja su mi dali snagu i krenuli smo u akciju

cura je izrazito zgodna, umiljata i vedra

Mlada, oko 25 god, hrvatica i ima vlastiti stan koji je izrazito cist

ona se uvijek prije mog dolaska otusirala, a znali smo se izajedno tusirati

kako je vrijeme odmicalo, sve mi se vise dopadala i isprobavao sam nove stvari

volila je kinky, cupanje za kosu, gusenje, pljuvanje, vezanje, prstenjacenje, svrsavanje u guzu ili usta i slicne stvari, a volila se i maziti, ljubiti i dati pravi GFE

toliko mi se dopala da sam dolazio jednom tjedno, te mi je dala jos jedan popust

uglavnom, all inclusive za 50e i to jos nije štopala vrijeme, pa sam nekad znao ostat i po dva i pol sata

ja sam bio izrazito glup i odvalio sam na nju, nisam je mogao izbaciti iz glave i htio sam je sta vise samo za sebe pa sam znao dolaziti i po 3 puta tjedno

unazad mjesec dana sam imao Koronu i neke komplikacije oko toga, pa se nismo vidjeli 3 tjedna

kada sam se oporoavio, poslao sam jos wap poruku, ali 2 dana nije odgovarala

pa sam otisao na stranicu di je imala profil cisto da vidim dal je jos aktivna

ono sto me slomilo je sta joj je deda od 67god ostavio recenziju da je bio s njom i da je uzivao

tu sam popizdio i poslao dedi poruku da pitam sta su sve radili, i kaze mi da su se ljubili, da mu je lizala šupak, da ju je jebao u usta te joj i svrsio u usta sta je ona progutala

tu mi se svijet i zeludac okrenio i cura mi se totalno zgadila

ona ima cca 25god, a on faking 67god

sama pomisao na to me raztuzuje i ljuti

i dalje mi se svida, ali ne mogu preci preko toga. sad mi je cijelo vrijeme u glavi njih dvoje u krevetu

tako da, oprezno s kurvama

umiljate su radi posla i to sto vam govore ne mora biti istina vec samo ulizivanje
Reci nama koja je to, da se mi ostali ne zaljubimo..
 
Bok jebači,

ja neznam koga vi na forumu jebete, ali ja sam jebao jednu jako dobru kolumbijsku MILFaru. :p

LINK: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/kiki-oglas-4951686
Korisničko Ime na PO: BOONY
Ime cure: Kiki (realno ime drukčije, neznam više)
Stvarnost slika: mogla bi biti ona (dobio njenu originalnu sliku na upit), ili jako blizu njoj
Telefonski broj: 095/537-1876
Trajanje: dogovoreno 60, ostao 80 minuta
Šteta: 1200kn / 159,27€
Dali bi ponovio: DA!

Bila subota prije prvog adventa. Spremao se na paljenje prve svijeće i paljenje lampica na zrinjevcu. Mali miljun broja zvao, jedna mi odgovorila (vrckava djevojka na PO), cjena bila 700kn/sat vremena sa owo, masaža i odnos, a ljubljenje je htjela odlučiti kada dođem.

Idem na Jelačić-plac, prvo pojedem kobasu i popijem colu za 57kn, onda poslušam govor Tomaševića i drugih reprezentativaca crkve i turistike i zapali se svijeća. Nice.

Obišao sam štandove (već na otvorenju više nego na sam Božić prošle godine), pojedem sarmu za 60kn, gdje je zamotano zelje žilavo. Inaće je fina. Velim to dečkima koji kuhaju i idem u Johan Franck kavanu na kavu. Pitam kolegu s foruma da imam dvije cure na planu i da neznam koju da bubnem. Veli on "tvoje su pare". Super!

Na platou Gradec nisam bio na otvorenju, tamo se čak palio vatromet. Shit.

Idem do zrinjevca, Big Band Bjelovar je svirao prije paljenja 60ies Christmas Music i to jako dobro! Onda opet Tomašević verglao spiku i zapalio je park. Very nice.

Prošećem se do glavnog kolodvora i svigdje je nešto, i to daleko više nego prošle godine. Super! Bum kaj videl do 7.1.!

Kurac mi se stvrdne, i pišem ja opet na WhatsApp-broj. Pimp se pravio kao da je ona, ali skužio sam kako zec trči. Pitam ponovo jer je sve ono uključeno u cijenu i veli pizdek da je.

Dolazim kroz pola sata na lokaciju i pišem da sam tu. Prvo nema odgovora, onda me budala pita da gdje sam. Koji mu je kurac?!? Tražio da slikam haustor, napravio to i otvaraju se vrata. Instrukcije da idem na prvi kat.

Otvaraju se vrata, uđem i pogleda me jedna zgodna matorka iz kolumbije. Nasmijana, ljubazna, s pozitivnom karizmom. JACKPOT! (y)

Engleski naravno nezna. Rukama i nogama dogovorim kak hoću i idem se oprati. Stančić nov, uredan i čist (koliko sam mogao vidjeti, imao sam više oči za nju). :love:

Krenemo mi stoječki se ljubiti, što je bilo jako ugodno. Nisam imao osječaj da sam joj neugodan pošto se malo zaigrala tokom ljubljenja. Dok smo se lijepo ljubili ona je "inspicirala domovinu" i bila zadovoljna. Nasmijala se.

Završili smo na krevetu. Kiki ima za svoje godine fino čvrsto tijelo, makar ima carski rez na trbuhu koji bi trebao drugo pokazati. Da toga nema nitko nebi pomislio da je rodila! Nikavke štrije ili slično. Ima jebeno mišićavu latino-guzicu i bedra, lijepo obilkovane teladi. Noge za polizat si sve prste. Trbuh ravan, ali samo kad stoji u štiklama se vidi lagani trbušni mišići. Ima jake ruke. Bez štikla nije puno manja od mene patuljka, ali kada ih skine sam se morao nagnuti na dolje da ju poljubim. Možda kakvih 1,45m do 1,50m. Sweet petite. ;-)

Predigra je bila super opuštena. Gladila i mazila me po cijelom tijelu, a najviše je volila da joj se miluju cice. Kada ju nisam tamo mazio ona se tamo sama mazila. Izgledalo je kao da cura uživa. Jer tokom lizanja me gledala, pa opet bacila glavu natrag na jastuk. Pa opet, pa opet…

Čak je isto micala moju glavu u pravu poziciju, dok sam ju lizao. Ili dobro glumi, ili uživa. Ostavljam nekomentirano.

Legnem se na leđa i počinje jebeno dobro lizanje i pušenje. Ama sve je s jezikom obradila tamo dolje! Nije se žurila, nije htjela da svršim što prije, nego da uživam. Nisam štopao vrijeme, ali dosta dugo me maltretirala. Dosta puta do svršetka, ali je uvijek pravovremeno prestala, ili sam joj ja rekao da stane. Lagani deepthroat od nje i jedan-dva puta sam joj potegnuo nos komplet na trbuh, ali nije se bunila. Najbolje je bilo kad je primila glavić u usta i onda s laganim pritiskom okretala jezik oko njega ili po onoj traci. Ej, da ti mozak ispadne iz glave! 🤪

Nakon nečega kao da se činilo pola sata ja joj iskopčam kurac iz usta i bacim ju na trbuh. Mesim ja tu mišićavu guzicu i guram jezik u šupak. Mala počinje glasnije stenjati i nekontrolirano radi zadnjica. Velim, neznam jer je glumila, ali dala mi je lijep feedback.

Malo se žvalili i krenemo u misionarki.

Ženska je ugodno uska i surađuje, gladi, mazi, ljubi, grize mi ćube. Imam dojam da joj se sviđa i da se radi o GFE. Ne pretjeruje kod seksa kad stenje, i ima smiješak zadovoljstva na licu. Nemam BBC, ali osjetim da negdje "kucam na vrata". Dečki, super osjećaj! 😁

I tu mi se činilo kao da sam ju dosta dugo maltretirao.

Izvućem ga van i baci se ona na mene. Primim guzicu i uživam. Ljudi! Źena je 42 godine, ima dijete ali tijelo, gdje bi puno mlađih cura mogle biti zavidne. Koža joj je fino glatka i čvrsta. Fenomenalno! Žena me gladi, ljubi, ugodno stenje kao da uživa. Imam stvarno dojam GFE. Ona s vije na meni i kada je prešla onu granicu nisam se suzdržavao nego potegnuo ju k sebi, zakopao ruke na dupetu i pošteno svršio!

Očistila me, pitala jer hoću masažu ali ja joj każem da se želim mazit. Ona se fino legne kraj mene i popričamo malo - djelomično s google translate.

Bila je ugodna spika, smijali smo se, ljubili i mazili. Malo privatnog mi je ispričala i požalila mi se, da ima svakakvih likova koji joj dolaze. Neljubazni, zmazani, smrdljivi, neobrijani.

Ljudi, kaj to radite??? 😡

I tu smo dosta dugo pričali kada ona mene pita, jeli hoću još jedan svršetak. Zahvalim se, da nemogu više i nije dugo trajalo kaže ona, da šef pita jer sam izašao. Da nije stigla ta poruka mi bi sigurno još produljili. Znači vrijeme je ispoštovala.

Zakjlučak: Zgodna MILFara u 40ima sa super tijelom, nasmijana, s pozitivnim stavom i super usluzi. Lijepo se ljubi, jako dobro puši, i u seksu nepretjerano surađuje. Sve to bez ikakve žurbe. Ali dobro, bio sam isto sat vremena. Jedino što ne radi je anal i istovar u usta. Kad bi zadnje radila, bila bi moja stalna, jer mi je ugodna u tome šta i kako radi. Dala mi je osječaj da sam cijenjen gost i da joj je zadovoljstvo mi ugoditi. Ne žalim niti jednu kunu/jednog eura (izaberite kaj hoćete).

Slijedeći dan sam se probudio sa opasno tvrdim kurcem i željom ju opet posjetiti. Jbg, morao sam raditi. Pošto se nisam mogao koncentrirati sam se malo "opustio", ali to nije bilo to. Ostavila jako dobar dojam kod mene...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh