ZAGREB - Iskustva & recenzije

nije nikakva natalija 20 godina nego mery sa malešnice/silvia kruge (doduše ne dogovara više ona babetina), 400 kn pol sata, oral bez, odnos sa, veli da ima 30 godina a izgleda max 25, vitko tijelo, lijepe male čvrste sise, minus je što non stop gunđa i požuruje al sve odradi, išao sam punih jaja i jer sam mislio da je netko drugi, vrijedi probati jednom, možda vam sjedne, bar nije babetina
Jel mozda radi kasnije tamo oko ponoci ?
 

Seksi milfara, tijelo super, sise najbolje koje sam vidio...Ne ševi se, meni je popušila sa, jebao sam ju u sise i dobro pošpricao...Ne bi ponovio 400 kn pola sata, požurivala me i bila je na kraju bezobrazna, na kraju ostavio 200 kn i otišao


Marina, milfara koja nije baš nekaj zgodna, za moj ukus premršava. Plusevi su joj kultura, poštivanje dogovore, odlično pušenje i niska cijena...Možda bi ponovio... 300 kn/pola sata


Okrenuo se i otišao, nilski konj je u pitanju


Pogledaj komentar prije, ne preporučujemo nikako


Ovo toplo preporučujem, zgodna milfara, možeš popričati, žao mi je što nisam uzeo sat vremena...Pola sata 400 kunića
 

Seksi milfara, tijelo super, sise najbolje koje sam vidio...Ne ševi se, meni je popušila sa, jebao sam ju u sise i dobro pošpricao...Ne bi ponovio 400 kn pola sata, požurivala me i bila je na kraju bezobrazna, na kraju ostavio 200 kn i otišao


Marina, milfara koja nije baš nekaj zgodna, za moj ukus premršava. Plusevi su joj kultura, poštivanje dogovore, odlično pušenje i niska cijena...Možda bi ponovio... 300 kn/pola sata


Okrenuo se i otišao, nilski konj je u pitanju


Pogledaj komentar prije, ne preporučujemo nikako


Ovo toplo preporučujem, zgodna milfara, možeš popričati, žao mi je što nisam uzeo sat vremena...Pola sata 400 kunića


Moje skromno iskustvo sa Silviom.
Ujutro krenem na posao, čekam lift u zgradi. Otvaraju se vrata kad ona s nekim likom.
Dobro izgleda.
Čekao sam ponovno lift :D
 

ima netko kakav koristan ifo u vezi ove cure?
Ja ti jedino mogu reći da ovo nije tijelo ženske osobe od 24 godine ne zbog viška kilograma nego zbog anatomskih karakeristika prvenstveno nadlaktice i lakta,te lakatnih jama s prednje strane.
Dalje nemoram objašnjavati mislim da je dosta...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh