ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ekipa može pomoć tražim nešto za danas a nisam iz zg pa nisam naviknuo na toliko izbor može moja preporuka:










Probaj dobiti 1/8/9/10…
Sa tim ne mozes pogriješiti,ako ih uspiješ dobiti
 
Evo…
Bit cu toliko slobodan,pa cu napisati ovako…

Probao sam dosta toga…
Sa PO,bilo je tu i tih strankinja…ali posto su one prolazne u lijepoj našoj,ne želim njih komentirati…

Moj neki top izbor je sljedeći:
1.Ema Siget
2.Elokventna Iva
3.Maja Spansko

To su sve vrhunske cure,sa vrhunskom uslugom…
Uzeo sam u obzir,kompletnu uslugu…
-komunikacija sa klijentom
-usluga
-oral
-odnos
-vrijeme akcije
-urednost i cistoca
-cijena
-izgled(meni su sve tri vrhunske)

To su cure,koje bi mogle predavati drugim curama,kako se ponašati i obavljati posao…
Bio sam kod nekih i po deset puta,kod nekih jednom ili dva puta…
Vrijede svaku kunu(uvijek ostavim tipp)
Bez obzira,koliko sam uzeo…sat ili dva…
Zato sto,u moru loših usluga…One su rijetkost,i takve cure treba nagraditi…
To su sve cure do max.800/h…

Evo ekipa,to je neki moj stav o tome…
Sve cure,su trenutno aktivne…
Molim vas,nemojte me tražiti brojeve u pp…
Prvo,ne mislim dijeliti tuđe privat brojeve
Drugo,ni ja nisam dobio broj od nikoga…
Sve pise na forumu,tako sam i ja dosao do nekih info.Treba citati sa razumijevanjem…
Ne treba biti lijen…
Pridružujem se napisanom. Danas sam bio kod Ive i cura je top. Zanimljiva, zabavna, izravna i bilo mi se lako napaliti na nju. Nije požurivala (ostao sam skoro 50 min.), ugodno smo popričali i fino se podružili. Malo mi je žao što nije dala anal, ali poštujem svačiju odluku da neke stvari ne radi. Doslovno sve kako je kolega Kiki777 napisao, odlična usluga, za svaku preporuku. Izgled meni super, u licu zgodna, malo škembice, ali nije debela nego baš seksi, sise odlične, dupe super, pica slatka i uredna.
Svakako se imam namjeru vratiti opet.
 
Pozdrav. Zna li iko postoji li u ZG "picin park", tj mjesto gdje se mogu pokupiti uličarke?
E sad, tesko izvedivo jer u neko doba noci murija se vozi po tim krugovima, al zadnje sto sam ja naslutio da bi moglo bit je svacicev trg. Vozio sam se po noci i namjerno stao i bile su dvije u dopicnjacima. Sad dal su kraljice noci il nisu, ne znam. Nisam pokupio nijednu. Kenjalo mi se pa sam zurio
 
Pozdrav,
trebao bi preporuku za damu koja će me rastaviti(zasitio se seksa gdje je ženska ko mrtva krava).
Idealno Zapad ZGa, inače cijeli ZG.
Da ima dobre butine i sise.
Može ili broj ili link na PO.
Danke.
 
Pozdrav.
Upozorenje. Prijatelj mi je danas posjetio jednu ženu sa plavog oglasnika. Bila je nedavno da oglasu kao neka zgodna crnka 30 godina (prije 45). Bio sam i ja kod nje prije dosta vremena , uglasvnom, u prostoriju su ušli neki cigani i opljačkali ga,uzeli mu pare i prijetili mu. Mislim da je bila stara peščenica
Od sada budite na oprezu. Imajte 9mm kod sebe ako ste u mogućnosti
 
Pozdrav.
Upozorenje. Prijatelj mi je danas posjetio jednu ženu sa plavog oglasnika. Bila je nedavno da oglasu kao neka zgodna crnka 30 godina (prije 45). Bio sam i ja kod nje prije dosta vremena , uglasvnom, u prostoriju su ušli neki cigani i opljačkali ga,uzeli mu pare i prijetili mu. Mislim da je bila stara peščenica
Od sada budite na oprezu. Imajte 9mm kod sebe ako ste u mogućnosti
Koliko ja znam,jedino je ovaj odron od 34kg na staroj pescenici…
Narkomanka koja živi u šupi,skoro sam se ispovracao kad sam vidio i nju i prostor…
Okrenuo se i otišao…Odvratno nesto🙈
 
Onda si na vrijeme otišao. Prijatelj je ušao unutra i ona je kao zvala nekog da kondome donese,i došli ti neki šta ja znam
Pa frende…
Ko to moze jebati,zena ima 34kg…
Živi u šupi,to nije stan😂
Tvoj prijatelj bi trebao malo procitati forum,prije nego ide kod takve…
Vise puta je jasno napisano ovdje,da je ta ženska za izbjegavati…
Ja sam prošle godine,nazvao taj oglas…
Dočekala me ispred te šupe,nije mi palo na pamet da uđem unutra,kad sam vidio nju i gdje je htjela da uđem…😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh