ZAGREB - Iskustva & recenzije


Nives za sirotinju…400 kn komplet, ona ima rekao bih preko 50 godina, nije debela ali je dosta mlohava, pusenje iskreno nista posebno, spustio mi se usred seksa jer mi nije bilo napeto jbg, ali sam se nekako sabrao i izdrkao se po njoj da bas ne odem punih jaja.
Nalazi se na Lanistu i mene vise sigurno nece vidjeti. Slike, ukoliko postoji ikakve sumnje, fejk.
Zao mi je sto se nisam okrenuo na vratima.
Meni ona izgleda ko stari indijanac(Ne indijanka,indijanac!😜😜😜)...Toliko.
 
Bok ekipa, evo navratio malo do ZG i da vam javim kaj je sve bilo.


Bio kod nje,lokacija kod autobusnog, slike su autentične ali vjerovatno je malo starija ali ne previše. Tijelo za te godine jebeno.. E sad oral je bio sa i nisam ga ljubitelj ali nisam skoro razliku osjetio,fkt uvlači dobro. Odmah se popela na mene bio sam napaljen ko stoka ali nije htjela da odmah svršim pa je usporavala i na kraju joj je odgovaralo,voli se nabijati na kurac. Namjestio ju u doggy i baš udrarao kvalitetno i jbg završio. Mislio opet kod nje ali oral sa me odbija.Sve u svemu nije mi žao. 400

E sad imam još dvije kod kojih sam bio ali nemogu naći oglas ali vjerovatno ćete ih odmah skužiti,neda mi se čekati da izbace oglas.

Prva je bila zbog vaših recenzija, starija gospođa operira kod kruga mislim da ste ju zvali Ana ili tak nešto,uglavnom dogovor je preko whatsapp i lagan je. Dogovorio sam oral jer nemam baš namjeru toliko staro udarati,došao na lokaciju, ulazaj u stan i malo pod tuš i akcija. Ona kao na slikama,možda malo deblja, vidio sam da se ne brije ako nekoga to pali. Oral je stvarno ok,liže jaja liže njega baš ok.Malo sam ju namučio,pljugala je sigurno 15-20 min i završetak u usta. Nije mi žao i možda ponovim oral ako ne uleti nešto bolje. 300

Druga koja nema oglas je Anja se reklamira na Laništu,Jaruščica. Ona tamna,ima ok sisu nije debele nije mršava,baš ok. Malo zezala sa ulaskom,čekao 5-10 min ali očito tako sve rade.
Oral bez i jebeno uvlači i još ga liže jezikom dok uvlači,treba se dosta suzdržavati jer te želi odmah matirati. AJ malo sam uživao u tom i onda doggy i tu jbg nemoš puno udarati kad je pljugala kao da sutra ne postoji i završio po dupetu.Vjerovatno neću ponoviti. 400

E sad još jedna stvar,vidim da se tu više žicaju recenzije brojevi i nez ni ja šta nego što se napiše za nas ostale da izbjegnemo neke oglase ili da odemo na neki oglas,ima nekolicina koji stave recenziju i onda dobiju dodatnih 50 pitanja,neke stvari i razumijem ali čisto sumnjam da svi jebemo iste kurve,neki dan kad sam zvao ovu zadnju okrenuo sam sigurno 15-ak brojeva ili su zauzete ili nemogu uzeti u tom danu. Znači jebemo ali ne pišemo i samim tim ovaj forum će isto otić u k.. kao jedan da ga ne imenujem. Ja osobno to nebih želio,ove tri sam posjetio u relativno kratkom vremenu i dao sam neki svoj doprinos,pa idemo svi pokušati tako. Nemojte zamjeriti ako sam bio ili grub ili bezobrazan imam nekih 5-6 piva u guzici. LP
 
Bok ekipa, evo navratio malo do ZG i da vam javim kaj je sve bilo.


Bio kod nje,lokacija kod autobusnog, slike su autentične ali vjerovatno je malo starija ali ne previše. Tijelo za te godine jebeno.. E sad oral je bio sa i nisam ga ljubitelj ali nisam skoro razliku osjetio,fkt uvlači dobro. Odmah se popela na mene bio sam napaljen ko stoka ali nije htjela da odmah svršim pa je usporavala i na kraju joj je odgovaralo,voli se nabijati na kurac. Namjestio ju u doggy i baš udrarao kvalitetno i jbg završio. Mislio opet kod nje ali oral sa me odbija.Sve u svemu nije mi žao. 400

E sad imam još dvije kod kojih sam bio ali nemogu naći oglas ali vjerovatno ćete ih odmah skužiti,neda mi se čekati da izbace oglas.

Prva je bila zbog vaših recenzija, starija gospođa operira kod kruga mislim da ste ju zvali Ana ili tak nešto,uglavnom dogovor je preko whatsapp i lagan je. Dogovorio sam oral jer nemam baš namjeru toliko staro udarati,došao na lokaciju, ulazaj u stan i malo pod tuš i akcija. Ona kao na slikama,možda malo deblja, vidio sam da se ne brije ako nekoga to pali. Oral je stvarno ok,liže jaja liže njega baš ok.Malo sam ju namučio,pljugala je sigurno 15-20 min i završetak u usta. Nije mi žao i možda ponovim oral ako ne uleti nešto bolje. 300

Druga koja nema oglas je Anja se reklamira na Laništu,Jaruščica. Ona tamna,ima ok sisu nije debele nije mršava,baš ok. Malo zezala sa ulaskom,čekao 5-10 min ali očito tako sve rade.
Oral bez i jebeno uvlači i još ga liže jezikom dok uvlači,treba se dosta suzdržavati jer te želi odmah matirati. AJ malo sam uživao u tom i onda doggy i tu jbg nemoš puno udarati kad je pljugala kao da sutra ne postoji i završio po dupetu.Vjerovatno neću ponoviti. 400

E sad još jedna stvar,vidim da se tu više žicaju recenzije brojevi i nez ni ja šta nego što se napiše za nas ostale da izbjegnemo neke oglase ili da odemo na neki oglas,ima nekolicina koji stave recenziju i onda dobiju dodatnih 50 pitanja,neke stvari i razumijem ali čisto sumnjam da svi jebemo iste kurve,neki dan kad sam zvao ovu zadnju okrenuo sam sigurno 15-ak brojeva ili su zauzete ili nemogu uzeti u tom danu. Znači jebemo ali ne pišemo i samim tim ovaj forum će isto otić u k.. kao jedan da ga ne imenujem. Ja osobno to nebih želio,ove tri sam posjetio u relativno kratkom vremenu i dao sam neki svoj doprinos,pa idemo svi pokušati tako. Nemojte zamjeriti ako sam bio ili grub ili bezobrazan imam nekih 5-6 piva u guzici. LP
ova sa autobusnog,kakvu facu ima
pokušavam ju kresnut več par mjeseci ,al ne javlja se na mob.
 
Bok još jednom, evo jedan update zaboravio sam sinoć napisati. Nisam uspio naći oglas ali bio sam kod Olje zahvaljujući vašim recenzijama.
Prostor je kod Petrinjske stara zgrada na 1.katu.
Nije bilo problema sa dolaskom,ona starija nego na slikama na granici da bude pravi GILF,još je tu negdje. Sise obješene,tijelo jbg u skladu s godinama,faca fkt nije loša i te njene pušačke usne.
Kad je krenula sa oralicom koja je jebena.fkt jebeno puši, liže i slini. Nisam htio jebat htio sam da puši do kraja ali reko kad sam već dao lovu idem ga staviti. Malo kaubojka i malo doggy i tražio da me dovrši oralno,neda u usta pa po sisama. 400
Toliko zasad sad idem se počastiti na EGE,valjda će neki kolega tu s foruma dati prijedlog. LP
 
Ekipa znam da je glupo pitanje i već postavljeno milion puta ugl dolazim u zg u utorak imate koju preporuku a da “radi” od 18h?
 
Ma Iva je zakon, i s nestrpljenjem čekam da se vrati u Zapruđe.
Evo…
Bit cu toliko slobodan,pa cu napisati ovako…

Probao sam dosta toga…
Sa PO,bilo je tu i tih strankinja…ali posto su one prolazne u lijepoj našoj,ne želim njih komentirati…

Moj neki top izbor je sljedeći:
1.Ema Siget
2.Elokventna Iva
3.Maja Spansko

To su sve vrhunske cure,sa vrhunskom uslugom…
Uzeo sam u obzir,kompletnu uslugu…
-komunikacija sa klijentom
-usluga
-oral
-odnos
-vrijeme akcije
-urednost i cistoca
-cijena
-izgled(meni su sve tri vrhunske)

To su cure,koje bi mogle predavati drugim curama,kako se ponašati i obavljati posao…
Bio sam kod nekih i po deset puta,kod nekih jednom ili dva puta…
Vrijede svaku kunu(uvijek ostavim tipp)
Bez obzira,koliko sam uzeo…sat ili dva…
Zato sto,u moru loših usluga…One su rijetkost,i takve cure treba nagraditi…
To su sve cure do max.800/h…

Evo ekipa,to je neki moj stav o tome…
Sve cure,su trenutno aktivne…
Molim vas,nemojte me tražiti brojeve u pp…
Prvo,ne mislim dijeliti tuđe privat brojeve
Drugo,ni ja nisam dobio broj od nikoga…
Sve pise na forumu,tako sam i ja dosao do nekih info.Treba citati sa razumijevanjem…
Ne treba biti lijen…
 
Evo…
Bit cu toliko slobodan,pa cu napisati ovako…

Probao sam dosta toga…
Sa PO,bilo je tu i tih strankinja…ali posto su one prolazne u lijepoj našoj,ne želim njih komentirati…

Moj neki top izbor je sljedeći:
1.Ema Siget
2.Elokventna Iva
3.Maja Spansko

To su sve vrhunske cure,sa vrhunskom uslugom…
Uzeo sam u obzir,kompletnu uslugu…
-komunikacija sa klijentom
-usluga
-oral
-odnos
-vrijeme akcije
-urednost i cistoca
-cijena
-izgled(meni su sve tri vrhunske)

To su cure,koje bi mogle predavati drugim curama,kako se ponašati i obavljati posao…
Bio sam kod nekih i po deset puta,kod nekih jednom ili dva puta…
Vrijede svaku kunu(uvijek ostavim tipp)
Bez obzira,koliko sam uzeo…sat ili dva…
Zato sto,u moru loših usluga…One su rijetkost,i takve cure treba nagraditi…
To su sve cure do max.800/h…

Evo ekipa,to je neki moj stav o tome…
Sve cure,su trenutno aktivne…
Molim vas,nemojte me tražiti brojeve u pp…
Prvo,ne mislim dijeliti tuđe privat brojeve
Drugo,ni ja nisam dobio broj od nikoga…
Sve pise na forumu,tako sam i ja dosao do nekih info.Treba citati sa razumijevanjem…
Ne treba biti lijen…
I para nesto treba potrositi,slazem se,ali ja ne uspijevam nikakv trag od Eme naći iz Sigeta
Please..
 
Evo…
Bit cu toliko slobodan,pa cu napisati ovako…

Probao sam dosta toga…
Sa PO,bilo je tu i tih strankinja…ali posto su one prolazne u lijepoj našoj,ne želim njih komentirati…

Moj neki top izbor je sljedeći:
1.Ema Siget
2.Elokventna Iva
3.Maja Spansko

To su sve vrhunske cure,sa vrhunskom uslugom…
Uzeo sam u obzir,kompletnu uslugu…
-komunikacija sa klijentom
-usluga
-oral
-odnos
-vrijeme akcije
-urednost i cistoca
-cijena
-izgled(meni su sve tri vrhunske)

To su cure,koje bi mogle predavati drugim curama,kako se ponašati i obavljati posao…
Bio sam kod nekih i po deset puta,kod nekih jednom ili dva puta…
Vrijede svaku kunu(uvijek ostavim tipp)
Bez obzira,koliko sam uzeo…sat ili dva…
Zato sto,u moru loših usluga…One su rijetkost,i takve cure treba nagraditi…
To su sve cure do max.800/h…

Evo ekipa,to je neki moj stav o tome…
Sve cure,su trenutno aktivne…
Molim vas,nemojte me tražiti brojeve u pp…
Prvo,ne mislim dijeliti tuđe privat brojeve
Drugo,ni ja nisam dobio broj od nikoga…
Sve pise na forumu,tako sam i ja dosao do nekih info.Treba citati sa razumijevanjem…
Ne treba biti lijen…
Kako do Eme Siget? 🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh