ZAGREB - Iskustva & recenzije

@old&ugly Baš mi je žao. Ti si barem nekako dobio madmosel, ja nikako da se dogovorim. Komunikacija se vuće kao kauguma. Meni je rekla GFE (ljublenje, maženje, OWO i odnos sa) za 800kn/sat, šta je ok. Ali kad konkretiziram upit za vrijeme - ništa dalje. Na EGE 200€ hoće za to sve. :ROFLMAO: Na EGE ima isto i drugi broj.

Zato sam konaćno pokarao crnu panteru. :love: Napisao sam već tekst. Objavit ću ga kasnije. I Leonu sam kresnuo. :love:
 
Mislim da ne radi ograničenje po godinama, bio sam kod nje prošle godine 700 kn sat i OWO bez a odnos sa kondomom.
Jbg., promjenila uvjete. Preko 45 ne prima i sat vremena je 800kn. Baš ju pitao jeli može GFE, i rekla 800kn.

Imam te informacije iz prve ruke. Njene.

Ali otpisao sam ju. Nemam volje na takvu komunikaciju. Doči do panetere je bilo, kad pogledam historiju, daleko jednostavnije. Neznam kaj joj ne štima u glavi. Pitam jeli može 19 sati, nema odgovora (a čita!). Približava se vrijeme, još jednom pitam - ništa (a čitala je!)

Prođe vrijeme, ponovo pitam. Ništa.

Sve to opušteno i pristojno.

Nemožeš ju telefonski dobit. Ili isklućeno, ili se ne javlja. Znaći niti na taj način nije dogovor moguć. Zadnji stamp kod WhatsApp je kasno navećer oko ponoć. Neka rsdi kasno. Ali neka barem odgovori "Nemam volje s tobom" ili "nemam vremena", a ne da me vuće za nos!
 
  • Like
reagiranja: one

Večeras bacio 1000 kn.
Znate svi onu situaciju kad vam se prijebe ali ono do kosti. Probao Lauru (madmoasel) kaže ona može, ali oral i sve sa kondomom, jbg teško se diže i kad je oral bez kondoma, ništa hvala, zovem Maju iz Šoljanove javlja joj se tel.sekretarica, probam na još par brojeva. I onda vidim meni nepoznat oglas Miss Sexy traži SMS komunikaciju.
Pošaljem poruku i odgovori ona 600/1000, (ja kao Ventura :ROFLMAO: :ROFLMAO:) pitam da li se ljubi kaže da. I odem do hotela Europa na Zagrebačkoj cesti. Kasnim. Otvori vrata OK cura, nije 25, prije 35, u odnosu na slike skužim da bi mogle biti njene ali kad je imala 25, sad ima jedno 10 kg više. Jbg sad je već 21,15 tko će tražiti dalje a i djeluje mi skroz pozitivno. Soba tako tako, posteljina nije zategnuta, očito korištena ali nije ni flekava, klima ne radi, kaže ona da će zvati recepciju, i zove ih... a ja kažem evo 1000, odem pod tuš, jebiga tuškada je vjerojatno od kada se i Europa izgradila, vratim se u sobu a ona puši, odmah mi je pala klapna na oči jer mrzim cigarete. Kažem hajde idemo u akciju, skine se ona i stvarno zgodna cura, baš dobre cice, stomak malo veći ali ne visi. Uglavnom ne znam zašto ali sve je to nekako usiljeno, kao ljubimo se i vidim ja da to nije to, jednako bezvoljno s moje i s njene strane. Spusti se na ovo moje poluživo meso i počne ga žvakati i zatim navuče kabanicu, i odmah komentar nema šanse za 2 puta. Istina vidim i sam da od toga neće biti ništa i ako bude jednom bit ću sretan. Zajaši me i nakon 5 minuta svršim, i kažem joj da me pusti da se odmorim, kaže može ali dok joj dođe novi klijent. I nakon 10 minuta kaže tu je za 5 minuta. Pa kažem joj jbt platio sam ti sat vremena jedva da je prošlo pola, i ona kaže dobro reći ću mu da ne dolazi. Ma pusti već se oblačim kažem joj, a ona meni nemoj se ljutiti. Ma isti mi kurac ljutio se ili ne, neda mi se natezati da mi vrati dio novaca jer sam kasnio 15 minuta. Tako da je ovo definitivno loše potrošenih 1000 kn. Istina više je moja nego njena krivica, ali da je bila malo energičnija i malo više predana ne bi mi bilo žao.
Uglavnom kad netko kaže da je puno dati 500 kn za masažu i drkicu kod Anje (Lijepe žene) neka se goni u onu stvar. Od sada definitivno samo kod Anje, jer je kod nje apsolutno i akcija i njena srdačnost i angažiranost nešto trenutno najbolje na PO
respect!
 
Upravo bio s njom. Slika nije njena, uživo je slična ali je još zgodnija. Sređena, mirišljava, komunikativna, ne skida osmjeh sa lica. Velike grudi, (nove), lijep pičić,...... Sve sa kondomom(za mene osobno je to plus) ja sam htio gledati, dirati, klasični sex i to sam dobio. Putujem u svoju provinciju sa osmjehom na licu😁😁😁
Gfe odnos?
Cijena?
 
Sa madmosel,Laura,ili top klasa se uvijek dogovorim preko whatsappa,nekad mozda ne odgovori odmah kad je procitala al joj onda opet posaljem poruku pa odgovori...malo s njom treba imati zivaca kaj se toga tice....inace meni je u akciji odlicna,sredi se fino,bez zurbe,meni 400 za pol sata
 
Koje od ovih boljih mlađih kurvi izgledom se mogu lizat, pičkica, guza, stopala tj koje daju da uh se liže, kakva su vaša iskustva, daju li samo zgodnijim likovima, ili svima? Sad će graknut dežurni pametnjakovići i filozofi, ali pliz nemojte
 
Jel netko bio kod plave milfare na borongaju nekih 50g. Plava korektne sise. Izgubio sam oglas i kontakt. Preko telefona prijazna
 
@old&ugly Baš mi je žao. Ti si barem nekako dobio madmosel, ja nikako da se dogovorim. Komunikacija se vuće kao kauguma. Meni je rekla GFE (ljublenje, maženje, OWO i odnos sa) za 800kn/sat, šta je ok. Ali kad konkretiziram upit za vrijeme - ništa dalje. Na EGE 200€ hoće za to sve. :ROFLMAO: Na EGE ima isto i drugi broj.

Zato sam konaćno pokarao crnu panteru. :love: Napisao sam već tekst. Objavit ću ga kasnije. I Leonu sam kresnuo. :love:
Di je tekst o panteri🌶🌶🌶
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh