ZAGREB - Iskustva & recenzije

S obzirom da sam zvao jedno 6 brojeva od provjerenih cura, i ni jedna nije radila ovaj petak u 12h, otisao sam kod Maje koja je vec recenzirana.

https://www.oglasnik.hr/osobni-konta...-oglas-4976296
Tel.: 0924040195

Zenska ima 23g, crnka, stan joj je u Preckom. Mali stariji stan, nista posebno, spavaca i kupaonica su bile ciste. Izgled joj je prosjek, sise nekakva slaba dvojka, guzica joj je vec bolja. Ima oziljak od carskog reza.
Sami seks je bio ok, iako ona ima te neke svoje fore da te napaljuje, grize, lize dok si na njoj itd, cak i previse. Oral obostran, nije joj neka tehnika, al barem ga stavi u usta koliko moze, za razliku od nekih koje jedva ga stave unutra. Dolje sam ocekivao da ce biti uza, s obzirom da nije rodila normalno, ali nije siroka. U doggystyleu je bila taman. Druzenje 400/800. Moram ju pohvaliti da se trudila sa oralom za drugu rundu, al mi se nije uspio do kraja ici, a i zurilo mi se, pa sam otisao ranije prije punih sat vremena. Mislim da ona ne gleda pretjerano na sat, tako da 30 minuta kod nje mozda moze biti i 45 minuta.

Seks - 5/10 (da nije freaky za vrijeme akcije, bilo bi 6/10)
Oral - 6/10
Izgled - 6/10
Apartman - 6/10

Da skratim, vise manje sami prosjek, plus joj je sto se trudi sa oralom i nije bezobrazna, iako joj personality nije za svakog.
 
bio jučer kod Emanuele.... cura je mlada, lijepa, draga, sexi,.... lak i brz dogovor... stan čist, ona također... tijelo lijepo, sise tvrde (3)...bio samo na oralu bez (pol sata-300 kn)... preporučam... idem ponovno na ful uslugu, čim mi se ukaže prilika... nznm broj oglasa, imao sam broj od prije, pa nisam išao...
 
pozz kolege. dolazim sad koji dan u zg pa bih molio ako tko ima za preporučiti neku kod koje je pol sata pola sata, a ne da me brzinski odjebe s jednim svršavanjem... može inbox. hvala
 
bio jučer kod Emanuele.... cura je mlada, lijepa, draga, sexi,.... lak i brz dogovor... stan čist, ona također... tijelo lijepo, sise tvrde (3)...bio samo na oralu bez (pol sata-300 kn)... preporučam... idem ponovno na ful uslugu, čim mi se ukaže prilika... nznm broj oglasa, imao sam broj od prije, pa nisam išao...
Ostavi onda broj ak nemaš link od oglasa...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh