ZAGREB - Iskustva & recenzije


Bio danas oko 3. Bilo je top. Zgodna cura, ok sise 3, mala i plava 30 god. B2B sa ručnim završetkom. Dobra je bila masaza ali lada ga je krenula drkati sisama i udarati se po dojkama sa karom osvojila me. Svakako preporučujem. Jedina zamjerka jer nije za seks, barem samnom. Možda nekome drugom uspije. Šteta 400 naših za pola ure, sat nisam ni pitao.
Znaci jebe se al ne sa svakime?
 
Evo, ja sam danas bio kod nje: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/halo-dragi-oglas-4613376
I mogu reći da mi je bilo jako dobro, unatoč lošim recenzijama koje sam pročitao, i sigurno ću ponovno otići kod nje
Kao prvo dogovor je bio jako jednostavan, zvao sam ju ujutro, rekao sam da ću doći nakon posla
I zovem ju nakon posla, dala mi adresu, došao sam kod nje, bez problema i kompliciranja
Prostor je na super lokaciji, pristupačno
Prostor je ok, nije Sheraton, ali ima sve kaj treba imati
Cura je draga i simpatična, dašak svježine kraj svih nadrkanih i bahatih kakvih sve možete naći u ovom poslu
Ima 22 godine, stvarnih 22 godine, vidi se da je mlada i slatka
Jedino kaj je većina članova foruma naviknula na jebanje baba od 60ak godina, a na oglasima im već 10 godina piše da imaju 38
Uglavnom, cura je draga, simpatična i pristupačna, guza dobra, sise dobre, faca slatka
Nakon tuširanja, akcija
Pušenje je bilo dosta dobro
Kaj se seksa tiče, sugerirala je doggy kako i piše u ranijoj recenziji, ali predložio da me jaše i prijedlog je prihvatila bez problema
Sexy je i hot, nije me dugo jahala, jako me napalila, svršio sam brzo i puno
Nadam se da će drugi tjedan plaća pa idem opet do nje
Imaš njezin kontakt broj
 
Može molim u PM poruka ako neko nudi stan povoljno za par sati, zapadni dio grada popodne, predvečer ili ako zna nekog da renta
 
Ima netko za razmjenu kontakta. Imam par njih koje nisu sa oglasnika i lako se jebu, pa vas molim da mi isto i vracate. Drkarosi necete dobiti nista. Ostali javite se u inbox
 
bio kod ove jucer...
092/329-7751

slike mi izgledale dobro al razgovor s njom na telefonu kompliciran, prvo mi poklopila, pa me opet zvala... dogovorili se za predvecer, sat vremena, s dogovorom da bude malo dominantna... kad sam bio blizu nje, trazila me da joj kupim na kiosku bonove... (???)

docekala me u nekim spicastim stiklama, spavacici i najlonkama, uzela lovu i bonove i poslala pod tus. cekala me na kaucu i pocela ispitivati totalne gluposti i onda mi rekla da joj lizem nozne prste, noge i picu. onda je isao 69 na kaucu gdje me prvo pitala jel okej piss u usta i zatim mi ga je i dala. poslala me da si isperem usta i onda me zvala u drugu sobu s krevetom gdje je opet isao 69, prvo me zajahala s kondomom pa kak nisam mogao svrsiti dosta dugo skinula je kondom... na kraju sam jos i dvaput svrsio u njoj pa ju i lizao poslije tog. :/
Jebao si ju bez kondoma?
 
Bio par puta kod nje na masazi/250 kn, masaza dobra, nije da te malo namaze i prode par puta prsticima po tebi, nego te stvarno izmasira i traje to po nez pol sata samo masaza, nakon toga okret na leda i krece BJ, smijes ju dirati, nema guranja prstica u rupe, gutanja nema, nema ni svrsavanja u usta nego kad si blizu onda ga izdrka po sisama. I sama ti kaze prije nego sto BJ krene da kad si blizu da joj kazes. Šteta za to da ga vadi, naljepsi dio kad trebas svrsiti, a ne smijes u usta. Lijepo je i po sisama ga iscijediti, ali puno bolje u usta, ali nemaaaaa.
Meni bila toliko dobra da sam cijeli rafal sasuo u grlo. Nije se ništa dogodilo..krenuli dalje na keks, jako dobra..
 

Bio kod ove. Nehajska, Trešnjevka. Stan je OK, higijena isto.
Ona kaže da ima 30, ali ima minimalno 45. Trbuh joj visi, kao kad netko naglo smršavi. Sise 2-3 i vise.
Cijena je 400/600, anal ne radi (bar je meni tako rekla)
Pušenje je 7/10, liže i usisava jaja. Može svršavanje u usta, čak je i progutala spermu (nisam to tražio, ali znam da to mnoge pali), sex je bio tako-tako 6/10, ne požuruje i možeš ševiti koliko si platio jer ne gleda na sat
Neću ponoviti samo zbog izgleda, meni nije nešto jebizovna kao Pantera
 

Bio kod ove. Nehajska, Trešnjevka. Stan je OK, higijena isto.
Ona kaže da ima 30, ali ima minimalno 45. Trbuh joj visi, kao kad netko naglo smršavi. Sise 2-3 i vise.
Cijena je 400/600, anal ne radi (bar je meni tako rekla)
Pušenje je 7/10, liže i usisava jaja. Može svršavanje u usta, čak je i progutala spermu (nisam to tražio, ali znam da to mnoge pali), sex je bio tako-tako 6/10, ne požuruje i možeš ševiti koliko si platio jer ne gleda na sat
Neću ponoviti samo zbog izgleda, meni nije nešto jebizovna kao Pantera
Jel ima ko oglas od pantere?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh