ZAGREB - Iskustva & recenzije

Izbjegavati, mala se tuca bez kondoma, cak i pita ako zelis uz nadoplatu i cak kaze da joj nije problem svrsit u nju jer pije pilule, ne samo to vec je i narkomanka, bog te pita sta sve konzumira, Ja sam bio kod nje i cura je premrsava, uska je ali ovo kad sam cuo skoro sam se okrenuo al reko sad sam vec tu pa ajde, ako vec bas morate kod nje jebite s kondomom, nemojte ni slucajno bez, pusenje nula bodova al mozes svrsit kolko god oces. Najgore od svega je kaj ti jos veli i svoje pravo ime i prezime, tako da ko zna ko je to sve jebo
realno na ovoj slici i izgleda ko prljava doperka ili tako nesto
 
Jedino šta je kod nje dobro je što uživo izgleda bolje nego na slikama.

Najviše smeta što je obavezno tušranje, a štopericu starta od kad udješ u stan. Uz to je nezainteresirana, lijena i ne smeš ju ni ljubit ni prstenjačit , ma niš!
Probao u par navrata dogovoriti jer je prirodna i dobro dupe ima…ali skoro pa nemoguce dogovoriti..Pamela ako se ne varam,jel tako?Po tvojoj recenziji i bolje sto nisam
 

nadopuna recenzije za curu zvanu Elena - laže da je cijepljena. tj možda je cijepljena protiv covida, ali ne i protiv bjesnoće
IZBJEGAVATI smeće
Tako,samo treba pisati kakva je koja…a ne da rade ovce od nas i jos im platimo za to
 

nadopuna recenzije za curu zvanu Elena - laže da je cijepljena. tj možda je cijepljena protiv covida, ali ne i protiv bjesnoće
IZBJEGAVATI smeće
Ne kužim što se toliki na ovom forumu okomljuju na Elenu. Cura je mlada i zgodna, malo je skuplja od prosjeka (1000kn sat), uvijek je u relativno OK smještaju. E sad, ako želite dobar odnosno odličan sex probajte doći do Marine DS ili Leone, ako želite brutalan sex onda pravac Pantera ili Brineta 37, jer to nećete dobiti kod Elene. Kod Elene idu matorci kao ja kojima treba mlada cura odnosno mlado meso i to kod nje dobijemo. Istina u tih sat vremene zaračunat će vam i vrijeme pod tušem i malo će vas zavlačiti spikom ali to već svi na ovom forumu znaju i to je tako.
 
Ne kužim što se toliki na ovom forumu okomljuju na Elenu. Cura je mlada i zgodna, malo je skuplja od prosjeka (1000kn sat), uvijek je u relativno OK smještaju. E sad, ako želite dobar odnosno odličan sex probajte doći do Marine DS ili Leone, ako želite brutalan sex onda pravac Pantera ili Brineta 37, jer to nećete dobiti kod Elene. Kod Elene idu matorci kao ja kojima treba mlada cura odnosno mlado meso i to kod nje dobijemo. Istina u tih sat vremene zaračunat će vam i vrijeme pod tušem i malo će vas zavlačiti spikom ali to već svi na ovom forumu znaju i to je tako.
Meni osobno cijena ne igra ulogu,dapače ako cura odradi svoj posao za koji je plaćena korektno,u 99% slučajeva ostavim uvijek vise…problem je u ophođenju prema mušteriji koja je odvojila novac da bi dobila užitak
 
Ne kužim što se toliki na ovom forumu okomljuju na Elenu. Cura je mlada i zgodna, malo je skuplja od prosjeka (1000kn sat), uvijek je u relativno OK smještaju. E sad, ako želite dobar odnosno odličan sex probajte doći do Marine DS ili Leone, ako želite brutalan sex onda pravac Pantera ili Brineta 37, jer to nećete dobiti kod Elene. Kod Elene idu matorci kao ja kojima treba mlada cura odnosno mlado meso i to kod nje dobijemo. Istina u tih sat vremene zaračunat će vam i vrijeme pod tušem i malo će vas zavlačiti spikom ali to već svi na ovom forumu znaju i to je tako.
Ja bi rado otiso kod pantere i brinete, ali kad vidim te recenzije sve me strah ici
 
Silvia MILF je brutalna ljudi moji, je da je kod nje doc teze ako si mladi ali ako si pristojan i respektan primit ce te, mogu vam samo rec da zena ima 42g, uzivo bolje tijelo nego na slikama, lice nije bas nesto ali ljepota je u oku promatraca, da napomenem zena nije za klasiku, ako zelite klasiku nju slobodno obidite, kod nje idete za fetishe i hardcore fetishe, piss, rimming active i passive itd, bolje lizanje supka u zivotu nisam dobio a prvi put sam to dobio kod nje, onako lize ti supak i drka istovremeno, pre jeben osjecaj, facefucking da ne govorim kolko voli doslovmo se voli gusit na kurcu, ima neke taktike da te opusti i moram rec da sam se najezio, zena je stvarno za svoje godine bomba, neki kazu luda, nije luda nego ona ne voli klasiku, kod nje je samo hardcore bdsm i fetishi, i da da napomeme svrsavamje di oces, ali voli najvise u usta, i guta sve do zadnje kapi. Preporuka za nekog ko voli malo hardcore seks umjesto klasike, doslovno kod mje je sve moguce osim anala jer realno picka joj je vrlo uska, a supak jos uzi sigurno.
 
Silvia MILF je brutalna ljudi moji, je da je kod nje doc teze ako si mladi ali ako si pristojan i respektan primit ce te, mogu vam samo rec da zena ima 42g, uzivo bolje tijelo nego na slikama, lice nije bas nesto ali ljepota je u oku promatraca, da napomenem zena nije za klasiku, ako zelite klasiku nju slobodno obidite, kod nje idete za fetishe i hardcore fetishe, piss, rimming active i passive itd, bolje lizanje supka u zivotu nisam dobio a prvi put sam to dobio kod nje, onako lize ti supak i drka istovremeno, pre jeben osjecaj, facefucking da ne govorim kolko voli doslovmo se voli gusit na kurcu, ima neke taktike da te opusti i moram rec da sam se najezio, zena je stvarno za svoje godine bomba, neki kazu luda, nije luda nego ona ne voli klasiku, kod nje je samo hardcore bdsm i fetishi, i da da napomeme svrsavamje di oces, ali voli najvise u usta, i guta sve do zadnje kapi. Preporuka za nekog ko voli malo hardcore seks umjesto klasike, doslovno kod mje je sve moguce osim anala jer realno picka joj je vrlo uska, a supak jos uzi sigurno.
Brutalniji seks nego kod pantere ili brinete ili marine ili leone, lizanje supka, jaja, gusenje na kurcu, da da joj lizes picku, prstenjacis, ljubljenje, mozes joj lizat i supak, i to sve za 700 domacih za sat vremena a ostat ces sigurno puno vise jer ne gleda na sat, ja platio za sat ostao sigurno 3 sata.
 
Brutalniji seks nego kod pantere ili brinete ili marine ili leone, lizanje supka, jaja, gusenje na kurcu, da da joj lizes picku, prstenjacis, ljubljenje, mozes joj lizat i supak, i to sve za 700 domacih za sat vremena a ostat ces sigurno puno vise jer ne gleda na sat, ja platio za sat ostao sigurno 3 sata.
Link na oglas? Htio bi probati nešto malo žešće.
 
Silvia MILF je brutalna ljudi moji, je da je kod nje doc teze ako si mladi ali ako si pristojan i respektan primit ce te, mogu vam samo rec da zena ima 42g, uzivo bolje tijelo nego na slikama, lice nije bas nesto ali ljepota je u oku promatraca, da napomenem zena nije za klasiku, ako zelite klasiku nju slobodno obidite, kod nje idete za fetishe i hardcore fetishe, piss, rimming active i passive itd, bolje lizanje supka u zivotu nisam dobio a prvi put sam to dobio kod nje, onako lize ti supak i drka istovremeno, pre jeben osjecaj, facefucking da ne govorim kolko voli doslovmo se voli gusit na kurcu, ima neke taktike da te opusti i moram rec da sam se najezio, zena je stvarno za svoje godine bomba, neki kazu luda, nije luda nego ona ne voli klasiku, kod nje je samo hardcore bdsm i fetishi, i da da napomeme svrsavamje di oces, ali voli najvise u usta, i guta sve do zadnje kapi. Preporuka za nekog ko voli malo hardcore seks umjesto klasike, doslovno kod mje je sve moguce osim anala jer realno picka joj je vrlo uska, a supak jos uzi sigurno.
Milf od 42 godine... 😮 Majko mila jos malo i ja ta kategorija
 
Silvia MILF je brutalna ljudi moji, je da je kod nje doc teze ako si mladi ali ako si pristojan i respektan primit ce te, mogu vam samo rec da zena ima 42g, uzivo bolje tijelo nego na slikama, lice nije bas nesto ali ljepota je u oku promatraca, da napomenem zena nije za klasiku, ako zelite klasiku nju slobodno obidite, kod nje idete za fetishe i hardcore fetishe, piss, rimming active i passive itd, bolje lizanje supka u zivotu nisam dobio a prvi put sam to dobio kod nje, onako lize ti supak i drka istovremeno, pre jeben osjecaj, facefucking da ne govorim kolko voli doslovmo se voli gusit na kurcu, ima neke taktike da te opusti i moram rec da sam se najezio, zena je stvarno za svoje godine bomba, neki kazu luda, nije luda nego ona ne voli klasiku, kod nje je samo hardcore bdsm i fetishi, i da da napomeme svrsavamje di oces, ali voli najvise u usta, i guta sve do zadnje kapi. Preporuka za nekog ko voli malo hardcore seks umjesto klasike, doslovno kod mje je sve moguce osim anala jer realno picka joj je vrlo uska, a supak jos uzi sigurno.
Kako doći do Silvije? Pokušavam već dugo dogovoriti sa njom i sa Oljom ali kad kazem da sam mladji od 30 nece ni da cuju.
 
Kako doći do Silvije? Pokušavam već dugo dogovoriti sa njom i sa Oljom ali kad kazem da sam mladji od 30 nece ni da cuju.
Ja sam joj prodao spiku da imam 31, ali nemam ni priblizno, naime ja sam se javio full pristojno, nisam se javio ko seljo ej bok zovem u vezi oglasa ko da smo na njuskalu.

Sad kad sam dosao skuzila je da sam srao za godine no odlucila me pustit da se pozabavimo kad je vidla da sam ozbiljan, a druga stvar je sto ne voli bosance i hercegovce tako da mozda i zato me pustila jer znam procjenit dijalektom ko je sta jos ona mene pita jesi ti purger reko jesam
 
  • Like
reagiranja: M2e
Ljudi,znam da nije ovdje tema…ali mi se čini da ovu temu vise ljudi prati😊…Da li sad u ovom trenutku ima u Zagrebu nekaj mlađe sa dlakavom macom a da nije odron…Hvala!!!😇
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh