ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ima ožiljak? Bio prije par godina dok je bila na drugoj adresi. Jedva, ali ipak uspio obilno svršiti po njoj jer su bila prepuna jaja. Pitao se poslije što mi je to trebalo. Sitnija što inače volim ali nebi opet. Svidjelo joj se pa me zvala poslije da ponovim to. Rekoh ne.
 
Hitno:


Jel ima tu kaj? Da ne idem djabe do Maksimira jbt
 
godine rane 20e, sise neke 2jke, krupnija iskvarcana brineta, al utegnuta, velika čvrsta guzica, pušenje bez, akcija sa, pušenje prerobotsko i preagresivno, sama akcija nije loša ali fali joj entuzijazma i profesionalnosti, pol sata 400, prostor apartman na utrini, uredan i čist, nije nešto vrijedno ponavljanja ali išao sam odraditi iz znatiželje
 
Bio sam. Godina možda i preko 60. Veliki trbuh i još veće, ogromne sise. Oral bez kondoma 600, komplet s kondomom 1500. Svršavanje po sisama. Radi i fetiše, ali za to traži 3000kn. Ne požuruje i ne gleda na sat. Otišao i drugi puta, samo da joj se istresem
po sisurinama. Tad mi je dala i privatni broj.
Nemoj takve stvari pisati
 
godine rane 20e, sise neke 2jke, krupnija iskvarcana brineta, al utegnuta, velika čvrsta guzica, pušenje bez, akcija sa, pušenje prerobotsko i preagresivno, sama akcija nije loša ali fali joj entuzijazma i profesionalnosti, pol sata 400, prostor apartman na utrini, uredan i čist, nije nešto vrijedno ponavljanja ali išao sam odraditi iz znatiželje
Pusenje preagresivno? Hm… treba je ispljuskat kurcem po celu i obrazima :) moram to otici probati! Samo ne volim ostrozube pusacice
 
godine rane 20e, sise neke 2jke, krupnija iskvarcana brineta, al utegnuta, velika čvrsta guzica, pušenje bez, akcija sa, pušenje prerobotsko i preagresivno, sama akcija nije loša ali fali joj entuzijazma i profesionalnosti, pol sata 400, prostor apartman na utrini, uredan i čist, nije nešto vrijedno ponavljanja ali išao sam odraditi iz znatiželje
Jesu njezine slike?
 
Njezina izvedba je posebna . Ženska je vrh . Zna što radi. Barem što se tiče mog ukusa. Nije neka ljepotica u licu, ali nije ni ružna. Tijelo je ok, nekima je debela , meni je top. Ne znam kakva je sad, bio kod nje prije 1 g
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh