ZAGREB - Iskustva & recenzije

Postovani Forumasi,

Jel mi moze ko opisat kakve usluge daje Marina DS i koja je cijena, bez obzira sta pise nesto o njoj ipak trebao bi malo bolji opis.

Hvala
 
Pozdrav kolege može preporuka kako nisam iz zg za neku damu koja dobro odradi posao znači da nije kao na traci da se potrudi izgled ne očekujem ljepoticu ali da nije odron jer posjetio sam par a kako sam uvijek vremenom ograničen ne stignem a nedjeljom da dođem samo zbog toga kako sam čitao rijetko koja radi i da crnu panteru kad god zovem ili se ne javlja ili isključen mob hvala unaprijed za svaku preporuku
 
Pozdrav kolege može preporuka kako nisam iz zg za neku damu koja dobro odradi posao znači da nije kao na traci da se potrudi izgled ne očekujem ljepoticu ali da nije odron jer posjetio sam par a kako sam uvijek vremenom ograničen ne stignem a nedjeljom da dođem samo zbog toga kako sam čitao rijetko koja radi i da crnu panteru kad god zovem ili se ne javlja ili isključen mob hvala unaprijed za svaku preporuku
Marina Zapruđe, Tina, Marina ds ili Viki a Leona se bas i ne javlja za dodatne info guglaj😀
 
Pozdrav zanima me da li postoji zenska koja dolazi u tvoj prostor ili hotel ali u drugi grad posto nisam iz zagreba...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh