ZAGREB - Iskustva & recenzije

0995029825

Lokacija Kajzerica, cca 28 god. Malo punija cura, ima par kila viška, visoka cca 175, crna kosa. Jako ljubazna i komunikativna.

Ne požuruje, puši bez kondoma, polako bez žurbe. Nakon toga jebanje u doggy style i izdrkao sam joj po guzici.

Nema anal, nema svrsavanja u usta. Cijena 400kn pola sata. Ok je usluga kako bi i trebalo biti. Jedini minus je sto sam prema slikama ocekivao curu sa par kila manje al ok..
 

Prilozi

  • Screenshot_20211010-012437_Chrome.jpg
    Screenshot_20211010-012437_Chrome.jpg
    478,5 KB · Pregleda: 609
Pozdrav,

Zanima me Zagreb, nesto jako guzato i utegnuto, godine nisu bitne, cijena do 1000kn.
Znam da ima milijun recenzija al da ne moram bas sve citat bio bih zahvalan na odgovoru.
 
Čega ? Koga ? Sto?

Ajde , dobra Milfica , slike njezine . Ne trpi drkadzije , budite direktni i konkretni . Solidno odradi domaću zadaću .👌
 
Čega ? Koga ? Sto?

Ajde , dobra Milfica , slike njezine . Ne trpi drkadzije , budite direktni i konkretni . Solidno odradi domaću zadaću .👌
Daj Manga ne moj produbljivati dubioze. Jbg ja imam i strpljenja i razumijevanja, ali ako će me jebati 10 minuta spikom što ja od nje očekujem, a predmnijeva se da "se od nje može punoooo toga doživjeti" i kad joj kažem da skrati priču onda ona prekine vezu. Nakon toga kreće salva poziva s njene strane...
Definitivno moraš imati debele živce
 
Daj Manga ne moj produbljivati dubioze. Jbg ja imam i strpljenja i razumijevanja, ali ako će me jebati 10 minuta spikom što ja od nje očekujem, a predmnijeva se da "se od nje može punoooo toga doživjeti" i kad joj kažem da skrati priču onda ona prekine vezu. Nakon toga kreće salva poziva s njene strane...
Definitivno moraš imati debele živce

E moj Oldy , to ti dodje kao predigra . Žena zna kako se vodi ljubav 😂
 
Prvo se dogovorim sa njom, 600kn sat vremena i ajde, krenem ja za Zagreb.
Zovem ju, ženska bi se svađala i prekine mi poziv (pitao što sve mogu dobit u tih sat vremena)
Zatim zovem ovu, sve se dogovorimo i ženska se ne javlja u dogovoreno vrijeme. Već lagano lud...
Zovem ovu "zavodljive Igre" pitam kad mogu doć i cijenu.
Kaže 400kn i možeš odmah. Dala mi adresu ul. Antuna Šoljana.
Ženska preko telefona super, rekoh sad ću ja nju.
Dolazim kod nje(piša mi se užaš od vode i jebene gužve po Zagrebu)
Ženska otvara vrata.. Jao majko...
Ja pitam di je wc jer ću se upišat a ona bi odmah novce, rekoh piša mi se pa ćemo onda.
Ja taman pišam a ona ulazi i kaže daj plati pa ćemo sve.
Ženska izgleda ovako (ružna, debela, puna pudera)
Rekoh ja njoj ti nisi na slici i možeš dobit 200kn i to je to.
Kaže ti ona meni plati pišanje i možeš ići, plati za moje vrijeme i odi.
Izvadio 40kn iz đepa i bježi iz stana koliko mogu. Ženska užaš.
E rekoh bezveze došao u Zagreb, sad curu moram jebat.
Rekoh idem nju probat nazvat, barem pokušat.
Javi se ona i kaže pol sata 500kn,možeš doć za pol sata.
Cura odlično izgleda, manje slatke siss, dobra tvrda guza
Puši bez kondoma, uska pica, možeš joj lizat.
Simpatična i razgovorljiva.
Ima 35g
Ali isplati se, za razliku od one male debele ova je vrh...
Nije najljepša u licu ali nije ni ružna, onako sasvim u redu ženska.
Tu je još par dana pa tko voli neka požuri.
Sorry na dugom postu
Bar se možeš pohvaliti da plaćaš pišanje 40 kn 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh