ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nije baš recenzija, al ajde, podjelit ću.

Jeste li ikada van (u gradu, u slobodno vrijeme) naletjeli na curu iz PO?
Jučer sam u jednom šoping centru naišao na Crnu Panteru. Inaće, posjetio sam ju 4x do sada i iskreno, ne planiram opet, al da me podsjetila na dobra vremena, to definitvno!

Zadnji put sam ju posjetio dok je bila u Zapruđu, prije otprilike godinu-dvije. Više mi neda da joj se poigram sa stopalima, stoga ne dolazim.

Uživo ostavlja dojam ženske koja se trudi ostat mlada al ne može sakrit godine. Figura u casual odjeći izgleda možda čak i bolje nego uživo, al nije baš da ima stila. Sve u svemu, tko voli MILFače, sigurno bi se okrenuo.

E da, i bila je s familijom, a ja sa svojom curom, tako se nisam mogao okrenut za njom da vidim kako to nepostojeće dupa izgleda u uskim trapericama.

Jeste li vi ikad naletjeli na koju PO curu uživo?
Imaš šta i vidit. Spizdila je kožu sa pretjeranim sunčanjem.
Kostur žena.
 
Pozdrav svima!!! Odlucio se napokon registrirati jer vec neko vrijeme pratim i čitam "iz sjene" :).
Bio sam odusevljen kada sam naisao na ovako nešto.

Ugl...da ne duljim i pitam...

Zna li netko radi li još mala uska Sacha sa tresnjevke iz onog suterena. Ne viđam njene oglase vec dulje vrijeme a osobno meni je bila usluga TOP. Svidio sam se i ja njoj u nekom pogledu (finacijskom naravno :D ) i dala mi je svoj privat broj ali izgubio sam stari mob...

Ugl. "ZnaL se šta? :D
 
Pozdrav svima!!! Odlucio se napokon registrirati jer vec neko vrijeme pratim i čitam "iz sjene" :).
Bio sam odusevljen kada sam naisao na ovako nešto.

Ugl...da ne duljim i pitam...

Zna li netko radi li još mala uska Sacha sa tresnjevke iz onog suterena. Ne viđam njene oglase vec dulje vrijeme a osobno meni je bila usluga TOP. Svidio sam se i ja njoj u nekom pogledu (finacijskom naravno :D ) i dala mi je svoj privat broj ali izgubio sam stari mob...

Ugl. "ZnaL se šta? :D
Tu je bio njen oglas ali obrisan je.

Ili je prestala ili radi samo sa stalnima. Bolje čuvaj stare mobitele i ubuduće sinkroniziraj brojeve na cloud.
 
Tu je bio njen oglas ali obrisan je.

Ili je prestala ili radi samo sa stalnima. Bolje čuvaj stare mobitele i ubuduće sinkroniziraj brojeve na cloud.
@Pinhead50

0915717509
Nije privatni broj al možeš probat nazvat
 

Prvi puta da je sve baš kao što je u tekstu oglasa napisano "ženstvena, nježna, ugodna" i kao što je u naslovu oglasa navedeno uistinu lijepa žena, koja je uz to i zgodna te jako ugodnog glasa, vitka, premda ne baš visoka. Dobra b2b masaža i "čašica razgovora", s naglaskom na ugodan razgovor. Nema seksa, nema orala. Trošak 400 kn. Godine su rane 40-te.
Kada ona radi,jako ju je tesko dobiti na telefon
 
Ekipa, evo upravo sad se vratio sa crvenih fenjera Deen Haag, je bio nije bio Amsterdam, ne zelim se hvaliti ili sto vec, pisao sam i ovde recenzije i sl, ali ovo sto se nudi ovde za ove pare to nikad nece biti kod nas, jedna ulica je 30 eur a druga 50 eur, ne zna se koja je od koje bolja, jedva sam izabrao. I onda izadjem i komentiram sa ekipom sto je kod nas to tako skupo, kvalitet usluge i kakvu ribu drzis na sebi za te novce to nema u Zg.

Joj i dalje sam pod utjecajom 😎😎
 
Ekipa, evo upravo sad se vratio sa crvenih fenjera Deen Haag, je bio nije bio Amsterdam, ne zelim se hvaliti ili sto vec, pisao sam i ovde recenzije i sl, ali ovo sto se nudi ovde za ove pare to nikad nece biti kod nas, jedna ulica je 30 eur a druga 50 eur, ne zna se koja je od koje bolja, jedva sam izabrao. I onda izadjem i komentiram sa ekipom sto je kod nas to tako skupo, kvalitet usluge i kakvu ribu drzis na sebi za te novce to nema u Zg.

Joj i dalje sam pod utjecajom 😎😎
ali oni nemaju Mangu
 
Ekipa, evo upravo sad se vratio sa crvenih fenjera Deen Haag, je bio nije bio Amsterdam, ne zelim se hvaliti ili sto vec, pisao sam i ovde recenzije i sl, ali ovo sto se nudi ovde za ove pare to nikad nece biti kod nas, jedna ulica je 30 eur a druga 50 eur, ne zna se koja je od koje bolja, jedva sam izabrao. I onda izadjem i komentiram sa ekipom sto je kod nas to tako skupo, kvalitet usluge i kakvu ribu drzis na sebi za te novce to nema u Zg.

Joj i dalje sam pod utjecajom 😎😎
U Holandiji nisam bio, ali sam bio u Švabskoj. Za te pare (30-50 eur) koje navodiš u Švabskoj možeš dobiti samo Turkinje i nadrkane očajne narkomanke. Iole koja valja ti je oko 100 eur, ispod su klasa Turkiš-narko.
 
U Holandiji nisam bio, ali sam bio u Švabskoj. Za te pare (30-50 eur) koje navodiš u Švabskoj možeš dobiti samo Turkinje i nadrkane očajne narkomanke. Iole koja valja ti je oko 100 eur, ispod su klasa Turkiš-narko.
Pozdrav,
Iako je ovo tema Zagreb, ne mogu da ne iskomentiram kada vidim takvu izjavu. Iz osobno iskustva baziranog od 2011 do pojave covid-a, uz redovna mjesečna putovanja u Njemačku bez problema sam nalazio jako dobre djevojke za iznose do 50€. Naravno to se ne odnosi na FKK nego na Red LIght distirict, bordele te ostale usmene preporuke.
Lp.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh