ZAGREB - Iskustva & recenzije

Znam da sam vec pitao,ali u slucaju da netko nije vidio,dali je netko probo Titan gel i kakav je,kakva su iskustva i recenzije? Dali stvarno povećava kurac?
Gledo sam na forumu i ne pise nista...

Ja ga ozbiljno sebi planiram kupit
Jedino pegym (penis gym, tj. tehnike istezanja rukom) pomaže, ali treba vježbati mjesecima:
Poglavlja 15-26.

Ja sam prvenstveno sa jelqing tehnikom uspio dobiti 1-1.5 cm u dužinu i 0.5-1 cm u opsegu.
Izgubio sam oko 8 mjeseci, u prosjeklu oko 5 sati tjedno. Treba zagrijati alatku i dovesti je oko 25% (ne više od 50%) u erekciju, podmazati sa uljem i onda rukama istezati. Upute su na linku. Bilo je to prije više od 5 godina. Od tada nisam vježbao.

Fora je pred seks pripremiti alatku sa zagrijavanjem pod tušem i rastezanjem oko 10 min. Bude alatka privremeno duža sigurno 1 cm, pa onda tako napaljen otići na kurve. Ako ništa drugo pomogne djelomično kao priprema za jebanje.

Znam zvuči smiješno, ali probajte to. Ako ništa drugo sa kurvom pod mlaki tuš na 5 min kao predigra. Poveća se cirkulacija i dobije se erekcija još kod tuširanja. Ja kada idem na kurve tuširam se skupa sa njom, kao predigra.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh