ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jel je moguće da još uvijek ima ljudi koji uplaćuju bonove u nadi da nije zajeb??

Nije ni čudo što sve puno bonaša, očito se da dobro zaradit..
A već sam s njom komunicirao i sve je bilo ok....kupio bon i dobio slike i video....e sad....jel netko na nju otvorio profil....ili joj se omakla koja letva u glavi....neznam....danas je sve moguće...
 
Bože me sačuvaj!! Da baš niko nije bio da napipe recenziju, da mi spasi 80€..
Znači na slike dodajte 20ak kg, teta vjerujem u dobrim 40im. Prvo čekanje vani iako dogovoreno prije. Stan naparfenisan na max, zaboli glava kod ulaska. Ručnik mogao birati između 3 rabljena, pa dobio čisti al malo mokar. Sudeći po ružu na njemu, nije bio baš ni čist. Melje ga po sebi domačem(rekao bi Bosna), pa ljudi zahtjevni,pa ovo ono. Najavila je da nije dugo, sreća Vaša. Na tom oglasu se često mijenjaju, par puta naletio na ok uslugu,nadao se opet. Al čorak. Ja se ne vraćam sigurno
Sad si opisao ambijent, nju, kupaonicu i rucnike.. daj da cujemo malo o akciji? Kakav je bj, voli to? Gdje mozes svrsiti, kakva je u akciji.. 😏
 
Po meni ništa vrijedno spomena, BJ sa zaštitom, malo ustima i za 2 min legne i razmakne tange,čak ih nije ni skinula. Sve mi je od prve minute bilo turn off, i samo u glavi da idem van
 

Pozdrav ekipa!
Evo da se i ja malo aktiviram i doprinesem grupi, a ne da samo ispitujem...bio kod Nicole, na prvu mislio da je fake ali reko idem probat...cura sve korektno posalje...nalazi se u blizini centra, mala sitnija ali grudi dobra 4 guza isto veca...taman na njenu visinu...ne radi anal i oral bez kondoma samo ako si cist i uredan ili ako joj se svidis valjda...ja nazalost nisam imao srece sa oralom bez...uglavnom da skratim, topla preporuka ako se zelite opustiti
 

Pozdrav ekipa!
Evo da se i ja malo aktiviram i doprinesem grupi, a ne da samo ispitujem...bio kod Nicole, na prvu mislio da je fake ali reko idem probat...cura sve korektno posalje...nalazi se u blizini centra, mala sitnija ali grudi dobra 4 guza isto veca...taman na njenu visinu...ne radi anal i oral bez kondoma samo ako si cist i uredan ili ako joj se svidis valjda...ja nazalost nisam imao srece sa oralom bez...uglavnom da skratim, topla preporuka ako se zelite opustiti
Koliko zlatnika za koliko zrnaca pjeska?
 
Evo, moja prva recenzija, mislim da ste već i pisali o njoj, bila je u Španskom, Antuna šoljana, uvijek atraktivne slike ima i oglas, al naravno slike fake, dosadna sa pričama, i izgled nije baš nekaj, al podulja ga ok, može u usta svršetak, i još jednom klasično, uglavnom može dva puta u pol sata.
 
Evo, moja prva recenzija, mislim da ste već i pisali o njoj, bila je u Španskom, Antuna šoljana, uvijek atraktivne slike ima i oglas, al naravno slike fake, dosadna sa pričama, i izgled nije baš nekaj, al podulja ga ok, može u usta svršetak, i još jednom klasično, uglavnom može dva puta u pol sata.
Koji oglas?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh