ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima. Evo da da vama podijel. Dogovorim. Termin u 18h
.kad sam dosao. Zovem a doticne isključila broj. Adresa Gustava Krkleca 3.!neznan da li je jos nekog iz igrala
Hehe dosao joj muz s posla izgleda ranije
 
Savjet 1 ako vidite da se oglas stalno bolesno ponavlja nesto ne valja, plus 100 slika... Postoji razlog, nemaju stalne jer je kvaliteta losa
savjet 2 trazite one koje rijetko daju oglas ili nikako ako je moguce... Postoji razlog... imaju stalne jer je kvaliteta dobra
Savjet 3 ne spustaj cijenu jer te nece cijenit pa ces prije ili poslije zvisit
 
Đurđa Remiza, 0919855225, 400 kn / pola sata...
Imao sam odlično iskustvo s ovom milficom - ljubazna, uredna i mirišljava. Očito sam joj se jako svidio jer sam doživio najbolji gfe do sada, ljubili smo se ( bolje rečeno žvalili ) kao da sutra ne postoji. Samnom joj je pasalo divlje se poševiti, zato me u akciji podsjetila na Brinetu 37 koja se očito umirovila. Definitivno preporuka za one koje vole malo starije.
Nisam baš zadovoljan s Đurđom, 60eur, ono što mogu pohvaliti je izgled za svoje godine ima cca 55-60 godina i svidja mi se taj kalibar žena. Ali akcija 2/5, krene pušit, tri put ga stavi u usta i navlači kondom, kažem daj još puši i ajde pušila je, krene akcija malo misionarska, malo gore pa malo odbazad i skida mi kondom i kaže da mi ga bude izdrkala jer je ionako vrijeme pri kraju a prošli 10 minuta. I traži me još 20 eura pa kazem nemam pa kaže daj 10, kažem nemam kod sebe. I onda prekida. Neznam ako ne svršiš u 5 minuta onda je vrijeme prošli. Šteta jer je izgledom ok.
 
Nisam baš zadovoljan s Đurđom, 60eur, ono što mogu pohvaliti je izgled za svoje godine ima cca 55-60 godina i svidja mi se taj kalibar žena. Ali akcija 2/5, krene pušit, tri put ga stavi u usta i navlači kondom, kažem daj još puši i ajde pušila je, krene akcija malo misionarska, malo gore pa malo odbazad i skida mi kondom i kaže da mi ga bude izdrkala jer je ionako vrijeme pri kraju a prošli 10 minuta. I traži me još 20 eura pa kazem nemam pa kaže daj 10, kažem nemam kod sebe. I onda prekida. Neznam ako ne svršiš u 5 minuta onda je vrijeme prošli. Šteta jer je izgledom ok.
A bas sam se nabrijao na nju i sad kurcina
 
Pozdrav ekipo,
Jucer bio sa jednim parom,
bio sam samo promatrac.
Dakle onda cca 30-32 godine, plava, slatka u licu. Velike sise , e sad ima trbuha dosta.
Uglavnom ona i partner su se zabavljali a ja drkao na njih. Nisu se sexali nego sam samo gledao kako mu pusi i on se igra sa njom.
Cijena 60 eura za gledanje, jel to previse?
Mislim ja sam platio jer me to zanimalo.
Misiimnda bi pod to isao i oral prema meni ali nisam pitao.
Može kontakt od para?
Hvala unaprijed dragi.
 
Nisam baš zadovoljan s Đurđom, 60eur, ono što mogu pohvaliti je izgled za svoje godine ima cca 55-60 godina i svidja mi se taj kalibar žena. Ali akcija 2/5, krene pušit, tri put ga stavi u usta i navlači kondom, kažem daj još puši i ajde pušila je, krene akcija malo misionarska, malo gore pa malo odbazad i skida mi kondom i kaže da mi ga bude izdrkala jer je ionako vrijeme pri kraju a prošli 10 minuta. I traži me još 20 eura pa kazem nemam pa kaže daj 10, kažem nemam kod sebe. I onda prekida. Neznam ako ne svršiš u 5 minuta onda je vrijeme prošli. Šteta jer je izgledom ok.
Kaj ju nisi stero u kujac...same jake muškarcine kuja se boje koje još i placaju.Uzeo bi joj novce i van otišo.Pazi 44g u oglasu a ima 55-60 još sere i vara!
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/tvoja-sofija-te-ceka-oglas-5211532

Sofija vrbani
23 god slike istinite
80€ pola sata
Pušenje sa
Romkinja iz Beograda
Cura fakat dobra izgleda i nije mi smetalo kaj je romkinja iako sam bio skeptican kad sam ju vidio. Čista, uredna, zabavna. Vjerovatno najbolje iskustvo sa PO.
Pušenje 3/5
Akcija 5/5
Izgled 4.5/5
Iskustvo 5/5 ponavljam sigurno cura je preluda
Gle kizo1, registrirao si se prije 10 minuta i odma dijeliš najbolje iskustvo sa PO, prozirna ti je reklama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh