ZAGREB - Iskustva & recenzije

Slažem se sa dosta toga što si napisao pogotovo onaj dio uloženo-dobijeno.Maja je top cura lijepog izgleda lijepa u faci tijelo top (bez obzira na male sise) ali ženska očito ima strašnu grmljavinu u glavi.Bio sam kod nje više puta došao sam na preporuku kulturan,uredan po pitanju higijene,malo prie,malo maženje,ono klasika malo oral i klasičan sex par minuta i to je to.Čak bi sam sebe okarakterizirao kao budalu kojoj za par minuta uzmeš par desetaka eura a s kojim se ne namučiš niša i koji te kulturno pozdravi i ode.I onda mi se desilo 3 puta nazovem ju ok tu je raspoloživa za koliko stižeš kažem za 20 minuta i zaista sam tu u minutu i onda ju zovem da otvori vrata od zgrade i više se ne javlja.I ne bi se javila da si Isus Krist.Onda odem drugi put kupim drugi broj par puta opet dođem kod nje sve OK i onda opet ista priča peti dolazak se opet ne javi a ja pred zgradom u dogovoreno vrijeme.I tako 3 puta...Pa jebem mu mater i neozbiljnosti i svemu.Preporučio sam ju par prijatelja koji su isto par puta bili kod nje i svakom je isto napravila.Ženska valjda ima neki jebeni problem sa glavom i više kod nje ne idem.Ne volim šarati okolo uvijek gledam da si nađem jednu kod koje odem bar dva puta mjesečno,ispraznim jaja i bok.Tako sam i kod Maje dolazio skoro dvije godine ali to što je počela raditi je u najmanju ruku retardirano_Ono kao da smo u vezi i kao da mi daješ badava pa ono sad ti dam sad ti ne dam.Čak štoviše i ako sam redovit bio nikad nisam postavio pitanje cijene isto sam platio i zadnji put kao i prvi tak da ne vidim razlog tog retardiranog ponašanja.Još štoviše na to kak ona inače voli pričat frendu koji je isto dolazio kod nje na moju preporuku pričala je kak joj je posao strašno pao...bla..bla..pa mislim se kak i neće kad zajebavaš ljude.Ili radi ili nemoj raditi.Msm sve ok dok sam to ja i takvi poput mene ali naletjet će tako na majmuna kojeg će isto tako zajebavati pa će joj ili otići gore u stan sam ili će ju sačekati pred zgradom lupit joj dvije šamarčine i reći moj sat je 100 eur izvoli sad ti meni plati što me vozaš i praviš debila od mene.Msm kužim ja sve možda je uletio netko u međuvremenu ali onda mi se javiš kažeš ili prodaš mi priču sorry gazda mi je uletio nenajavljeno režije očitat bilo šta ajd pričekaj 20 min pola sata i sve 5...Ali ovo što radi je jako debilno i retardirano.Cura je kako rekoh top ali svakako preporučam izbjegavati.
čudno za Maju..... osobno idem kod nje od kada se bavim ovom razbribrigom... ne znam točno koliko dugo ali valjda već skoro 10 godina. prvi puta sam bio kod nje dok je bila u onoj zgradi baš na Selskoj, znači jako davno, pa u Zagorskoj pa šta ja već znam gdje, ali nikada stvarno nisam imao ovakav problem. Nazvem ujutro i kažem vidimo se u vrijeme gableca, u 12:00 i zovem 5 do 12:00, veseli glasić se odmah javlja... moje iskustvo. sve isto i neki dan prošli tjedan.
 
Maja - Zagorska - Selska

091/567-9118


Maja je dugo na sceni , jedna od najboljih , The best offer .

Maserka :
-rane 40-te (ne znam zašto uvijek u oglasniku piše 26 godina već zadnjih 10 godina , nema potrebe , Maja odlično izgleda za svoje godine i da vam nisam napisao rane 40-te , nitko joj ne bi dao vise od 35 ).
- visina 178 cm, max 60 kg u najdebljoj fazi , uglavnom manje , manekenski tip , duge noge , uzak struk, mala guza , male cice - jedva 2, duga svijetlo smedja kosa
- lice djevojke s ovih prostora

Ponuda :
- masaža ručna na krevetu s oralom 200
- masaža , oral i sex 300
Oral vrlo dobar bez kondoma , sex mogu sve moguće poze koje ste u stanju odraditi, vrlo je gipka i prije ćete sami sebe polomiti .

Zakljucak :
Maja je oduvijek bila jedna od najboljih ponuda u odnosu uloženo - dobiveno . Žena za svoje godine izgleda odlično , nema velike cice i guzu , tako da oni koji to vole neka odmah odustanu ili neka probaju, možda im se svidi .
Nikad nema slike u oglasu , uvijek tiha i samozatajna . Teško ćete doći do nje , ali nakon prvog puta dobijete drugi broj i sve je puno lakše .
Napomena mladićima , upiti tipa jel se karas i ostale gluposti kod nje idu na prekid veze , budite normalni u razgovoru i sve ok!

čudno za Maju..... osobno idem kod nje od kada se bavim ovom razbribrigom... ne znam točno koliko dugo ali valjda već skoro 10 godina. prvi puta sam bio kod nje dok je bila u onoj zgradi baš na Selskoj, znači jako davno, pa u Zagorskoj pa šta ja već znam gdje, ali nikada stvarno nisam imao ovakav problem. Nazvem ujutro i kažem vidimo se u vrijeme gableca, u 12:00 i zovem 5 do 12:00, veseli glasić se odmah javlja... moje iskustvo. sve isto i neki dan prošli tjedan.
Evo nemam ti šta lagati...frendovi mi se isto žale da ima takvu glupu foru...Meni je čudno ovo što ti kažeš da ju nazoveš i dogovoriš termin za 2-3 sata dalje...to kod nje nikad nisam doživio...Kažem ti dogovorim se za 20 minuta (i ne kasnim) ni sekunde pa me zajebe a pogotovo ovo da nazovem u 10 i kažem u 12 sam tamo...to nema šanse🤷‍♂️
 
Evo nemam ti šta lagati...frendovi mi se isto žale da ima takvu glupu foru...Meni je čudno ovo što ti kažeš da ju nazoveš i dogovoriš termin za 2-3 sata dalje...to kod nje nikad nisam doživio...Kažem ti dogovorim se za 20 minuta (i ne kasnim) ni sekunde pa me zajebe a pogotovo ovo da nazovem u 10 i kažem u 12 sam tamo...to nema šanse🤷‍♂️
Ja sam ju nazvao prije 5 godina, i dogovorimo se za to i to vrijeme. Rekla mi je da kada dodem u Tresnjevku, da ju nazovem. Ja dosao, nazovem ju, ne javi se na poziv. Odmah poslije nazvao Marinu DS i prvi puta otisao kod nje.

Jbg, ak mene neko zajebe prvi put, ili se ne javi niti mi posalje poruku, ne racunam vise na nju.
 
Ja sam ju nazvao prije 5 godina, i dogovorimo se za to i to vrijeme. Rekla mi je da kada dodem u Tresnjevku, da ju nazovem. Ja dosao, nazovem ju, ne javi se na poziv. Odmah poslije nazvao Marinu DS i prvi puta otisao kod nje.

Jbg, ak mene neko zajebe prvi put, ili se ne javi niti mi posalje poruku, ne racunam vise na nju.
A jbg gle ja sam stalno računao ovako,dobra je pica za te novce koje traži ali onda kad si malo zbrojim i oduzmem sve jbt koliko sam potrošio i vremena i goriva kad me ispalila na kraju ne ispada ništa jeftino.Uglavnom ne idem više i bok.Ako tko ima kakvu dobru za preporučiti za stalno saljite brojeve.Hvala.
 
Kim, Utrina - zgodna cura. Koliko sam skužio ta radi ko na traci! Al melje u p.m. Može bit jebena mis HR, al s takvim nastupom i požurivanjem fakat ide na k. Bio jednom i dosta!
 
I opet ljudi idu kod losih kuraba... Dzabe recenzije ovdje. I cuj ovo, moze biti miss. HAAHAHAHAHAHHA, sa svojih 80 kg na 165cm visine definitivno.
Nije ona loša,ona je ološ…
I prema ološu se treba ponašati kak zaslužuje…I sve dok je takvih koji idu kod nje,ološ ce se ponašati kak se ponaša…

Izgleda da je bila kod striceka doktora i da joj skine skembicu,ali badava kad joj ne moze skinuti onaj odvratni karakter,sa tim se rodiš….
 
Nije ona loša,ona je ološ…
I prema ološu se treba ponašati kak zaslužuje…I sve dok je takvih koji idu kod nje,ološ ce se ponašati kak se ponaša…

Izgleda da je bila kod striceka doktora i da joj skine skembicu,ali badava kad joj ne moze skinuti onaj odvratni karakter,sa tim se rodiš….
Zato sam i napisao kaj sam napisao! Jel bila debela prije, nemam pojma. Bio prvi put i dosta!
 
ajde da otvorim dušu ovdje

samo napomena da necu navoditi stranicu, ime niti link

prije par mjeseci sam na jednoj stranici nasao kurvu koja mi se dopada

vrlo brzo smo stupili u kontakt, ponudila mi odlicnu cijenu i vec sutra dan sam bio kod nje

posto mi je to bio prvi susret s curom, a kamoli kurvom, bio sam ekstremno zivcan

ali njene rijeci, pokreti i ohrabrivanja su mi dali snagu i krenuli smo u akciju

cura je izrazito zgodna, umiljata i vedra

Mlada, oko 25 god, hrvatica i ima vlastiti stan koji je izrazito cist

ona se uvijek prije mog dolaska otusirala, a znali smo se izajedno tusirati

kako je vrijeme odmicalo, sve mi se vise dopadala i isprobavao sam nove stvari

volila je kinky, cupanje za kosu, gusenje, pljuvanje, vezanje, prstenjacenje, svrsavanje u guzu ili usta i slicne stvari, a volila se i maziti, ljubiti i dati pravi GFE

toliko mi se dopala da sam dolazio jednom tjedno, te mi je dala jos jedan popust

uglavnom, all inclusive za 50e i to jos nije štopala vrijeme, pa sam nekad znao ostat i po dva i pol sata

ja sam bio izrazito glup i odvalio sam na nju, nisam je mogao izbaciti iz glave i htio sam je sta vise samo za sebe pa sam znao dolaziti i po 3 puta tjedno

unazad mjesec dana sam imao Koronu i neke komplikacije oko toga, pa se nismo vidjeli 3 tjedna

kada sam se oporoavio, poslao sam jos wap poruku, ali 2 dana nije odgovarala

pa sam otisao na stranicu di je imala profil cisto da vidim dal je jos aktivna

ono sto me slomilo je sta joj je deda od 67god ostavio recenziju da je bio s njom i da je uzivao

tu sam popizdio i poslao dedi poruku da pitam sta su sve radili, i kaze mi da su se ljubili, da mu je lizala šupak, da ju je jebao u usta te joj i svrsio u usta sta je ona progutala

tu mi se svijet i zeludac okrenio i cura mi se totalno zgadila

ona ima cca 25god, a on faking 67god

sama pomisao na to me raztuzuje i ljuti

i dalje mi se svida, ali ne mogu preci preko toga. sad mi je cijelo vrijeme u glavi njih dvoje u krevetu

tako da, oprezno s kurvama

umiljate su radi posla i to sto vam govore ne mora biti istina vec samo ulizivanje
I koja je ta doticna dama
 
ajde da otvorim dušu ovdje

samo napomena da necu navoditi stranicu, ime niti link

prije par mjeseci sam na jednoj stranici nasao kurvu koja mi se dopada

vrlo brzo smo stupili u kontakt, ponudila mi odlicnu cijenu i vec sutra dan sam bio kod nje

posto mi je to bio prvi susret s curom, a kamoli kurvom, bio sam ekstremno zivcan

ali njene rijeci, pokreti i ohrabrivanja su mi dali snagu i krenuli smo u akciju

cura je izrazito zgodna, umiljata i vedra

Mlada, oko 25 god, hrvatica i ima vlastiti stan koji je izrazito cist

ona se uvijek prije mog dolaska otusirala, a znali smo se izajedno tusirati

kako je vrijeme odmicalo, sve mi se vise dopadala i isprobavao sam nove stvari

volila je kinky, cupanje za kosu, gusenje, pljuvanje, vezanje, prstenjacenje, svrsavanje u guzu ili usta i slicne stvari, a volila se i maziti, ljubiti i dati pravi GFE

toliko mi se dopala da sam dolazio jednom tjedno, te mi je dala jos jedan popust

uglavnom, all inclusive za 50e i to jos nije štopala vrijeme, pa sam nekad znao ostat i po dva i pol sata

ja sam bio izrazito glup i odvalio sam na nju, nisam je mogao izbaciti iz glave i htio sam je sta vise samo za sebe pa sam znao dolaziti i po 3 puta tjedno

unazad mjesec dana sam imao Koronu i neke komplikacije oko toga, pa se nismo vidjeli 3 tjedna

kada sam se oporoavio, poslao sam jos wap poruku, ali 2 dana nije odgovarala

pa sam otisao na stranicu di je imala profil cisto da vidim dal je jos aktivna

ono sto me slomilo je sta joj je deda od 67god ostavio recenziju da je bio s njom i da je uzivao

tu sam popizdio i poslao dedi poruku da pitam sta su sve radili, i kaze mi da su se ljubili, da mu je lizala šupak, da ju je jebao u usta te joj i svrsio u usta sta je ona progutala

tu mi se svijet i zeludac okrenio i cura mi se totalno zgadila

ona ima cca 25god, a on faking 67god

sama pomisao na to me raztuzuje i ljuti

i dalje mi se svida, ali ne mogu preci preko toga. sad mi je cijelo vrijeme u glavi njih dvoje u krevetu

tako da, oprezno s kurvama

umiljate su radi posla i to sto vam govore ne mora biti istina vec samo ulizivanje
Ja ne bih olakšavao dušu, bar ne ovdje! Samo mogu reć' da si ti barem znao da je kurva!
 
Ja ne bih olakšavao dušu, bar ne ovdje! Samo mogu reć' da si ti barem znao da je kurva!
Da malo pojasnim...prje gotovo 20ak godina. Dobio dijete s crurom za koju sam kasnije saznao da su se ona i frendica bavile tim sugar dady spikama. Nalazile bi likove 50+ i s njima provodile vikende. Tad jedna od njih nije bila ni punoljetna. To je bilo prije i vjerojatno za vrijeme dok smo bili skupa. A šta je radila nakon boga pitaj!
 
Da malo pojasnim...prje gotovo 20ak godina. Dobio dijete s crurom za koju sam kasnije saznao da su se ona i frendica bavile tim sugar dady spikama. Nalazile bi likove 50+ i s njima provodile vikende. Tad jedna od njih nije bila ni punoljetna. To je bilo prije i vjerojatno za vrijeme dok smo bili skupa. A šta je radila nakon boga pitaj!
Većina ljudi nije svjesna koliko se cura danas bavi time sa strane. Kroz 15 godina sam bio s hrpom tih "poluprofi" cura. Nikad nisam davao mjesečni džeparac, uvijek prema potrošnji.

90% ih je normalnih cura, studentica ili s normalnim poslovima. Većina solo, neke u vezama ili brakovima, neke još žive s roditeljima. Sretao sam ih kasnije, udane, rodile, zaposlile se na dobroj poziciji. Neke skužio na fejsu... sve vode naoko normalne živote. S dečkima i muževima koji pojma nemaju.

100% njih je jebeno uživalo u svakom susretu, ne samo u novcu. Svršavale kao lude, dopuštale mi sve živo i onda se sprdale kako to nikad ne daju "ovom svom". Mnogo puta se dogodilo da su zaboravile i na novac. 3 najbolja seksa u životu su mi iz te populacije.

Internet im je omogućio da anonimno stupe u kontakt s ljudima poput mene, da biraju (jer kandidata ima na stotine i one si izaberu one kojima bi dale i besplatno), da zarade i još k tome uživaju.
 
Većina ljudi nije svjesna koliko se cura danas bavi time sa strane. Kroz 15 godina sam bio s hrpom tih "poluprofi" cura. Nikad nisam davao mjesečni džeparac, uvijek prema potrošnji.

90% ih je normalnih cura, studentica ili s normalnim poslovima. Većina solo, neke u vezama ili brakovima, neke još žive s roditeljima. Sretao sam ih kasnije, udane, rodile, zaposlile se na dobroj poziciji. Neke skužio na fejsu... sve vode naoko normalne živote. S dečkima i muževima koji pojma nemaju.

100% njih je jebeno uživalo u svakom susretu, ne samo u novcu. Svršavale kao lude, dopuštale mi sve živo i onda se sprdale kako to nikad ne daju "ovom svom". Mnogo puta se dogodilo da su zaboravile i na novac. 3 najbolja seksa u životu su mi iz te populacije.

Internet im je omogućio da anonimno stupe u kontakt s ljudima poput mene, da biraju (jer kandidata ima na stotine i one si izaberu one kojima bi dale i besplatno), da zarade i još k tome uživaju.
Rambo Amadeus je u pjesmi Zreo za penziju dobro rekao " ne radi kurva ono zbog para, već zato što voli muža da vara" 👍

Ma kužim sve. Neke to rade iz nužde jer ne možeš normalnim poslom zaradit tolke pare, dok neke i uživaju, spajaju ugodno s korisnim. A naravno, i one nalete na nekog tko im se svidi i odgovara pa tako odvoje i koji sat više na svoje zadovoljstvo!
 
Necu nikad napisati sigurno nikaj loše za žensku koja obavi pošteno posao,ali ona zaslužuje sve kaj ljudi pisu o njoj,iz razloga kaj bez obzira jel si platio sat ili pola,gleda da te se rijesi za par min…
Znaci,ženska je blago rečeno lopina samo takva…
Po meni samo dobra batina to moze izlijecit haha pa ce se smirit ljude zavlacit i uzimat im ozbiljne novce
 
Tak i ja 😳 …ok…imam i priv.broj…ali nikad problem godinama…
A gle onda ne znam u čemu je problem...Kako sam napisao ni ja ni frendovi koje sam poslao kod nje nismo nekakve "rmpalije" i seljačine svi su između 30 i 40 godina,kultura,higijena,klasičan odnos bez "cimanja" cijene i tak...Tak da stvarno ne znam u čemu je problem i zašto ona eto onda nekolicinu nas izbjegava a Vama ostalima se uredno javlja,dogovara termine unaprijed i daje privatan broj moba što ništa od toga eto meni koji sam dolazio unazad već 2-3 godine i mojom frendovima nije pošlo za rukom🤷‍♂️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh