ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ostao sam dužan još jedno iskustvo objaviti

Ela- sarajka neka, visoka oko 187, blizu Arene. Dogovor preko wappa, pola sata 500, previše.
Za više radi anal i fisting. Ima više godina nego što piše, po mojoj skromnoj procjeni oko 45-50. Puno priča što je veliki turn-off ali inače je stvarno pristojna i trudi se ugoditi. Pušenje bez traje kojih 30 sekundi, onda stavlja kapicu i kreće ubrzo nakon toga u akciju. Sex je 6/10. Kad sam trebao svršiti (došao sam stvarno krcatih jaja, inače nebih bio niti blizu) stisnula me je nogama pa sam u kapicu iscijedio. Na kraju smo malo popričali i pokazivala mi je "sestru" od 20 godina koja se bavi lap dance-om u BiH, moram priznat "sestri" bih svašta oprostio😂 inače ne bih ponovio ali za vas momke iznad 1,90 m ona je top
 
jel i tebi pričala da joj rodbina zna čime se bavi i da uz ovaj posao pravi neke meleme koje prodaje u bosni? ne djeluje mi baš ful čista u glavi, odradi posao solidno al ne bih ponovio, također se da spustiti na 400 pol sata akcije.
 

Ema

Prostor u Božidara Magovca, diskrecija 0/10 znači strava i užas od adrese, vidim da je par dana bila outcall isključivo, na sreću, ali sada nema više te napomene pa ne znam što očekivati.

Zovem žensku i javlja se užasno neljubazno, što je bio prvi red flag ok zovem ju da mi ga popuši i da ju izjebem ali stavila si oglas na plavi oglasnik. I još sam te ljubazno pitao imaš li vremena za mene danas a ne alo kad da dođem na karanje.

Adresa naravno drugi red flag, naknadno ponovno nazvati i hodati ispred mamutice čekajući završne detalje. Čekati da se javi 15-20 min

tarifa je bila 400/600, faca 5/10 ajd svijetle oči tamna kosa, tijelo 5/10, seks 6/10, BJ bez 6/10

Nije žurila sa stavljanjem kondoma i to je jedino pohvalno, starija nego što je navedeno, možda i 40 čak.

Zaobići dok se malo ne upristoji
 
posljednja izmjena:

Budući da ne funkcionira ondaj podforum sa ženskama koje treba izbjegavati savjetujem da ako imate boljeg izbora preskočite dotičnu gospodičnu.

U telefonskom razgovoru nudi sat vremena komplet za 500.

Dogovor je bio i da dođem na trnje i nazovem kad sam tamo.
Dođem i zovem točno kada je i dogovoreno za daljnje upute.
Ne javlja se. zovem nakon 15 min i kaže nazovi za 15 min.
Naravno da se nije ni tad javila.
 
SARA 44

Dogovor vrlo jednostavan, uz zadovoljavajuću diskreciju i isto takav prostor. Cijena 400 kn/pola sata, ne požuruje s vremenom te kako kaže jedino ne voli cjenkanje. Radno vrijeme joj je do otprilike 16 sati i koliko sam razumio od ponedjeljka do petka. Slike s oglasa su njene. Kao ljubitelj kategorije mature i milf mogu reći da sam zadovoljan uslugom i dao bih ukupnu ocjenu 3/5,. Pušenje bez, odnos s kondomom. Pušenje je vrlo dobro te prihvaća mijenjat poze. Nije zainteresirana za grublji seks. Preporučio bi ju onima koji preferiraju mršave, plave, mature žene, nemojte očekivati raskošne sise niti dupe već ženu koja će odraditi svoj posao bez puno protivljenja i filozofije.
 
BRINETA 37

Iako su ju neki ovdje stavljali u kategoriju neuračunljivih djevojaka, ja imam samo pozitivna iskustva s brinetom 37. 300 kn/pola sata, pušenje bez, odnos s kondomom. Radi se o ženi od preko 40 godina sa zaista raskošnim sisama i dosta kvalitetnim dupetom. Doček je u seksi korzetu kojeg po želji brzo skida ili ostavlja na sebi. Tijekom odnosa je spremna na sve pa makar i lupanje po guzici tijekom doggy poze. Počinje s pušenjem koje nije spektakularno međutim prihvaća nabijanje tijekom istog i prelazi na seks. Slike s oglasa su njene, za mene je izgled čak i 4/5, akcija također. Prema mojim iskustvima dosta dobar value for money. Odnos s njom bi se čak i mogao, donekle, okarakterizirati kao GFE.
 
50ak godina, masaža 400 kn/pola sata

Žena odličnog izgleda za svoje godine i zaista lijepih sisa. Prema njenim riječima je u treningu. Oralno ne radi, odnos ne radi već se radi o, za početak, ručnoj masaži, odnosno klasičnom trackanju od kojeg nema ništa pa prelasku na krevet gdje ga stavljam među njene sise i trljanjem dolazim do vrhunca. Jedini plus cjelokupne akcije što dopušta lizanje sisa i diranje po guzici, ali naravno jedino to. Smeđa kosa, visoka oko 170 cm. Slike s oglasa su čak možda njene ali prije nekih desetak, petnaest godina.
Masaža 2/5
Izgled 4/5 (s obzirom na godine - 50ak)
 
hotcat

pridružio bi se komentarima s foruma, najbolje preskočiti
tijekom masaže priča o crnoj magiji !?, javlja se na telefon jedno 34 puta, ne da apsolutno ništa, i iako ju nisam ni tražio u tih 20ak minuta masaže me stigla i psihoanalizirati !? Jedini plus je diskretan prostor
Masaža 1/5
Izgled 3/5 (samo zbog sisa)
Cijena mislim da je bila 300 kuna pola sata
 

tvrdi da je došla iz njemačke ovdje raditi, dosta pričljiva, dogovor jednostavan preko whatsappa (brzo odgovara)
žena od preko 185 cm, doček u bodiju kojeg tijekom akcije ne skida, dosta pričljiva pa čak i previše iako vrlo pristojna žena
godine su sigurno i dosta preko 40
možda i jesu njene slike na oglasu, ali je u stvarnosti zaista visoka što je za mene osobno minus, sa solidnim sisama i guzicom, crna kosa, jako puno crvenog ruža na usnama (operite se dobro poslije da vam ne ostanu otisci)
akcija 3/5
izgled 2,5/5 (previsoka za mene osobno)
cijena 500kn/pola sata
Neću ponoviti
 
Svaka čast na opusu , pojebao si sve odrone s PO I svaku si preplatio za batem 100 jazavaca osim Ele koja konstantno drži cijenu i nije mi jasno tko joj još dolazi, vjerojatno ljudi iz znatiželje .

Molim lijepo , ovo dobijete za 400 , pa neka mi netko kaže da sam u krivu .

1. Viky 400 klasika
2. Leona 400 Klasika +100 anal
3. Tina AMK - 400 klasika +100 anal
4. Tea Kruge , 400 klasika
5. Lana (Bosanka) 400 klasika
6. Maja - Špansko 400 klasika
7. Marina maserka 400 klsika
8. Marina DS 400 klasika bez masaže
9. Andjelina 400 klasika
10. Laura - mlada mama 400 Klasika

Imate ponudu , odlućite sami i ne bacajte ušteđevinu uzalud .
Štedim za crne dane
 
Svaka čast na opusu , pojebao si sve odrone s PO I svaku si preplatio za batem 100 jazavaca osim Ele koja konstantno drži cijenu i nije mi jasno tko joj još dolazi, vjerojatno ljudi iz znatiželje .

Molim lijepo , ovo dobijete za 400 , pa neka mi netko kaže da sam u krivu .

1. Viky 400 klasika
2. Leona 400 Klasika +100 anal
3. Tina AMK - 400 klasika +100 anal
4. Tea Kruge , 400 klasika
5. Lana (Bosanka) 400 klasika
6. Maja - Špansko 400 klasika
7. Marina maserka 400 klsika
8. Marina DS 400 klasika bez masaže
9. Andjelina 400 klasika
10. Laura - mlada mama 400 Klasika

Imate ponudu , odlućite sami i ne bacajte ušteđevinu uzalud .
Uostalom Mod ja sam jeftin burek i jogurt ako mi plate
 
Svaka čast na opusu , pojebao si sve odrone s PO I svaku si preplatio za batem 100 jazavaca osim Ele koja konstantno drži cijenu i nije mi jasno tko joj još dolazi, vjerojatno ljudi iz znatiželje .

Molim lijepo , ovo dobijete za 400 , pa neka mi netko kaže da sam u krivu .

1. Viky 400 klasika
2. Leona 400 Klasika +100 anal
3. Tina AMK - 400 klasika +100 anal
4. Tea Kruge , 400 klasika
5. Lana (Bosanka) 400 klasika
6. Maja - Špansko 400 klasika
7. Marina maserka 400 klsika
8. Marina DS 400 klasika bez masaže
9. Andjelina 400 klasika
10. Laura - mlada mama 400 Klasika

Imate ponudu , odlućite sami i ne bacajte ušteđevinu uzalud .
Koji je oglas od Andjeline?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh