ZAGREB - Iskustva & recenzije


Proveo sam jedan sat s ovom curom. Što se tiče izgleda, moram priznati da izgleda bolje uživo nego na slikama. Godine su tu negdje kako je i navela. Cura je maksimalno podređena vama, pita što volite, što ne volite i maksimalno vam ugađa. Cijena je 800 vjeverica za 1 sat a za 2 sata je cijena 1600 vjeverica. Od poza radi sve osim anal tako da s njom možete svašta isprobavati ako želite
Ja sam ioj poslao poruku i kaže da radi anal za dodatnih 400.
 
špansko, nova galerija
400/600, oral bez, akcija sa
ženska nadrkana, požuruje, gleda na sat, ne sudjeluje, komunikacije nema, bolje da sam uzeo ta 2 radića i drkao na njih, bolje bi mi bilo iskustvo, znam da se ponuda u zgu jako srozala kroz ovih godinu dvije, al ovo je fakat dno, plus je prostor i higijena, tu nemam što prigovoriti
 
špansko, nova galerija
400/600, oral bez, akcija sa
ženska nadrkana, požuruje, gleda na sat, ne sudjeluje, komunikacije nema, bolje da sam uzeo ta 2 radića i drkao na njih, bolje bi mi bilo iskustvo, znam da se ponuda u zgu jako srozala kroz ovih godinu dvije, al ovo je fakat dno, plus je prostor i higijena, tu nemam što prigovoriti
Te ekstremno tetovirane ženske ja izbjegavam. To su sjebane ženske.
 

Cura je mlada i ima predivne prirodne sise. Nema svoj prostor,samo outcall radi. 1h košta 800 dabrova i po prvi puta je akcija trajala punih sat vremena, nije uopće požurivala. Cura je cijelo vrijeme govorila da joj se kao jako sviđam i da jako dobro jebem. Sad ne znam jel to govori svima,no žena je ili uživala ili jako dobro glumi. Ja sam imao pravi GFE. U pušenju nije previše stručna, no nije ni loša. Pozitivna stvar je da radi skoro sve stvari koje želiš. Ako netko voli anal,ona ga nudi za 1200 dabrova/h. Sa time da ja ne bih očekivao previše od anala, jer mi se činio jako uzak. Cura je svakako za preporučiti. Ja sam joj bio prvi jučer, pa se iskustvo može razlikovati ako ste nakon određenog broja klijenata. Svakako imajte svoje kondome.

Manje više bih se složio. Ali moram naglasiti da bas mora jos nauciti davati oral, obrađuje ga pregrubo i nekako ujednačeno, jednostavno trebaš još baš davati upute, ali plus je to da slusa.
Druga primjedba je na godine, ja bih joj dao barem još 6 - 7, dakle kasne dvadesete.
 
Tel: 0993701833

Nakon dugog apstiniranja kako bih pokazao Sig da sam materijal za ženidbu, napokon sam kapitulirao i punih jaja zaputio se kod dame sa sexsms-a što je uvijek lutrija. Nakon nepotrebno kompliciranog dogovora napokon sam došao na kajzericu kod dotične 22-godišnjakinje koja je, na moje nimalo iznenađenje, u svojim tridesetim godinama. Na vratima me dočekala amazonka žene od 180 cm i plave kose. Daleko je od ružne žene, no ne mogu reći da je u licu privlačna, barem meni. Tijelo joj je sportske građe, guza nespektakularna, no sise su zaista među boljima koje sam vidio! Divne, prirodne, pune i jake trojke, ako ne i četvorke, koje prkose gravitaciji na način koji ni Newton ne bi mogao objasniti. Nakon kratkog tuširanja, legao sam na krevet gdje je krenuo oral, ako se to tako može nazvati. Malo mehaničke radnje koja po ničemu ne intrigira zajedno s malo bolnog lizanja jaja. Nakon što nisam više mogao podnijeti da se ustima iskaljuje na meni, brzo sam inicirao drugi dio koji je, začudo, bio osjetno bolji. Popela se na mene i krenula jahati vrlo silovito i energično, no nije se lako koncentrirati kada krevet ispod tebe polako zalazi u svoje sedamdesete godine i škripi dovoljno glasno da se čuje do Arene. Voli grublje, tako da je spanking dobrodošao, kao i vučenje kose. Nakon izmjena par poza odlučio sam ostaviti taj pothvat iza sebe te završio po sisama zbog kojih se isplatilo doći i probati. Pobjegao sam glavom bez obzira od toga vrlo zbunjujućeg iskustva. Ni sam ne znam je li mi žao što sam dolazio ili ne, no vjerujem da idućega puta ipak idem negdje gdje znam tko me čeka. Ipak, Crvenkapica djeluje zanimljivo. Možda avanturista u meni još ima snage za nekoliko iznenađenja...

Tarifa: 600/1000 - ipak neopravdano
Lice: 5/10 - čisti prosjek
Tijelo: 6/10 - visoka žena solidne linije
Guza: 5/10 - velika, no ipak nekako ravna. vrlo neobično.
Sise: 9/10 - još u meni živi nada da me čekaju bolje iza ugla za koju je rezervirana desetka, no ne može se poreći prikazana kvaliteta
Oral: 3/10 - da sam znao, preskočio bih ga
Akcija: 7/10 - za ljubitelje jačeg udaranja
Stan: 5/10 - ne žalim se, no ne mogu se natjerati pohvaliti
Krevet: 1/10 - proganjat će me zvuk škripanja neko vrijeme
Sve u svemu: 6/10 - probati na vlastitu odgovornost ukoliko imate dobre živce za dogovor i volite prosječne žene natprosječnih sisa
 
Malo sam si dao oduška pa sam išao posjetiti razne dame u Zg-u

Helena: Ona je na slici, radi SAMO masaže s HE, masaža je pak odlična. Vidi se da je uhodana u poslu. 500 ako želiš da skine gaće, malo ju protrlja po tebi ali nije puno. Da se dirati samo po sisama. Ja na kraju nisam svršio jer mi je bio prvi put na takvom susretu ali je ona bila super chill i popričali smo dosta nakon masaže. Da radi sex išao bih često, ovako samo nebih ponovio, ali za probati svakako je.

Dea: Nije najzgodnija ali svakako odradi posao kako spada i bude ti ugodno, ja sam uzeo samo masažu i bj (bez) ali mi je stvarno godilo. Dogovor je preko poruka i masaža +bj 250 mislim da ne može bolje. Čuo sam negdje da radi masažu prostate ali nisam probao pa tko voli nek izvoli

Tina: Nekad je bila na Sigetu, sad Trešnjevka. Chill cura, nekih 37g ali odlično izgleda za svoje godine, odmah mi je preko telefona rekla da voli mlađe i da ju to napaljuje tako da sam došao tamo i ja napaljen kao konj. 500 sex + anal, bj bez kondoma i jedan od boljih koje sam ikada dobio. Malo se previše uživi i žešće glumi pa sam joj non stop govorio da zašuti, na to bi se ona još više napalila. Ima silikone što mi se dosta svidja, davala mi ih je konstantno u usta da ližem. Na kraju je bilo svršavanje u usta ali ne guta. Malo smo i popričali nakon svega ali je imala drugog klijenta pa je bilo kratko. Ne gleda na sat ali joj je zazvonio mobitel i vidjela je da će skoro doći drugi klijent pa je požurila malo. Sve u svemu ponovio bih

Bio sam još na Jordanovcu jednom na masaži, plavuša otprilike 40g zgodna u licu, savršene sise i za godine okej dupe, nisam pitao za seks ali odlično masira. Masaža je bila sportska + b2b, na kraju drkica i HE, da se prstati i dirati svugdje a imam feeling da bi ga primila u usta da sam pitao. Ukupno 400 ako se ne varam

Ako netko ima neki prijedlog za neku mladu curu (<30) koja radi dobar b2b i da se dirati slobodno javite!
 
posljednja izmjena:
Malo sam si dao oduška pa sam išao posjetiti razne dame u Zg-u

Helena: Ona je na slici, radi SAMO masaže s HE, masaža je pak odlična. Vidi se da je uhodana u poslu. 500 kn ako želiš da skine gaće, malo ju protrlja po tebi ali nije puno. Da se dirati samo po sisama. Ja na kraju nisam svršio jer mi je bio prvi put na takvom susretu ali je ona bila super chill i popričali smo dosta nakon masaže. Da radi sex išao bih često, ovako samo nebih ponovio, ali za probati svakako je.

Dea: Nije najzgodnija ali svakako odradi posao kako spada i bude ti ugodno, ja sam uzeo samo masažu i bj (bez) ali mi je stvarno godilo. Dogovor je preko poruka i masaža +bj 250 kn mislim da ne može bolje. Čuo sam negdje da radi masažu prostate ali nisam probao pa tko voli nek izvoli

Tina: Nekad je bila na Sigetu, sad Trešnjevka. Chill cura, nekih 37g ali odlično izgleda za svoje godine, odmah mi je preko telefona rekla da voli mlađe i da ju to napaljuje tako da sam došao tamo i ja napaljen kao konj. 500 kn sex + anal, bj bez kondoma i jedan od boljih koje sam ikada dobio. Malo se previše uživi i žešće glumi pa sam joj non stop govorio da zašuti, na to bi se ona još više napalila. Ima silikone što mi se dosta svidja, davala mi ih je konstantno u usta da ližem. Na kraju je bilo svršavanje u usta ali ne guta. Malo smo i popričali nakon svega ali je imala drugog klijenta pa je bilo kratko. Ne gleda na sat ali joj je zazvonio mobitel i vidjela je da će skoro doći drugi klijent pa je požurila malo. Sve u svemu ponovio bih

Bio sam još na Jordanovcu jednom na masaži, plavuša otprilike 40g zgodna u licu, savršene sise i za godine okej dupe, nisam pitao za seks ali odlično masira. Masaža je bila sportska + b2b, na kraju drkica i HE, da se prstati i dirati svugdje a imam feeling da bi ga primila u usta da sam pitao. Ukupno 400 kn ako se ne varam

Ako netko ima neki prijedlog za neku mladu curu (<30) koja radi dobar b2b i da se dirati slobodno javite!
Odlična recenzija i potvrđujem sve za Helenu i Tinu. Ova na Jordanovcu je ona Ana, ili neka druga? Nisam nikad bio kod te Ane Jordanovac a priča se da je dobra. Imaš možda kontakt od te zadnje?
 
Odlična recenzija i potvrđujem sve za Helenu i Tinu. Ova na Jordanovcu je ona Ana, ili neka druga? Nisam nikad bio kod te Ane Jordanovac a priča se da je dobra. Imaš možda kontakt od te zadnje?
Ovo ti je Anin oglas. Po opisu, čini mi se da je Gizz bio kod njene kolegice. Anu se svakako isplati posjetiti.
 
Odlična recenzija i potvrđujem sve za Helenu i Tinu. Ova na Jordanovcu je ona Ana, ili neka druga? Nisam nikad bio kod te Ane Jordanovac a priča se da je dobra. Imaš možda kontakt od te zadnje?
Iskreno ne znam, ali ako iskusniji od mene kazu da nije Ana onda nije😂 mogu samo reći da nisam požalio jer sam dobio ono po što sam došao
 
Iskreno ne znam, ali ako iskusniji od mene kazu da nije Ana onda nije😂 mogu samo reći da nisam požalio jer sam dobio ono po što sam došao
Bilo je valjda 500 postova na tu Anu Jordanovac i uvijek su različiti linkovi haha.
Znači, ak je ovo Ana gore (ovaj link https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slike-prave-maserka-25-g-oglas-4627918 ), onda mi to i nije baš "po mjeri". Ali nebitno to nećemo o ukusima. Sad me zanima me kod koje si onda ti bio ak to nije ova Ana s linka :D
 
Bilo je valjda 500 postova na tu Anu Jordanovac i uvijek su različiti linkovi haha.
Znači, ak je ovo Ana gore (ovaj link https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slike-prave-maserka-25-g-oglas-4627918 ), onda mi to i nije baš "po mjeri". Ali nebitno to nećemo o ukusima. Sad me zanima me kod koje si onda ti bio ak to nije ova Ana s linka :D
Mislim da je ovo oglas, našao sam ga u pretraživanju.
Masaža je stvarno dobra i ponovio bih kad nebi ima drugog izbora, jer takvu masažu možeš dobiti realno i za manje
 
Mislim da je ovo oglas, našao sam ga u pretraživanju.
Masaža je stvarno dobra i ponovio bih kad nebi ima drugog izbora, jer takvu masažu možeš dobiti realno i za manje
Aha pa to mi je u spremljenim oglasima. Todo lista :p
Hvala ti!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh