ZAGORJE/MEĐIMURJE - Recenzije masaža

Kaj te pali čitanje tuđih sexualnih dogodovština?
Baš obrnuto. Demotivira me kad vidim da očito djeca pišu gluposti.
Cilj foruma je podijeliti informacije, a ne pisati nešto što ne postoji.
Nebitno odakle je "maserka", ali svaki bi trebao napisati kontakt, link i kratak opis tj. recenziju.
Ovo što ti napišeš je informacija od 0 bodova koja apsolutno nikome ne donosi nikakvu korist.

evo, ako ti ja napišem da ima neka Štefica u nekom selu kraj Lobora, ili da ima i Dragica u Bistri...da li sam ti generalno pomogao oko "masaže" sa takvom informacijom?

Evo ne shvaćam te i vjerojatno te 99% ljudi ne shvaća što ti znači pisati, a ništa ne reći.

Lp.
 
Baš obrnuto. Demotivira me kad vidim da očito djeca pišu gluposti.
Cilj foruma je podijeliti informacije, a ne pisati nešto što ne postoji.
Nebitno odakle je "maserka", ali svaki bi trebao napisati kontakt, link i kratak opis tj. recenziju.
Ovo što ti napišeš je informacija od 0 bodova koja apsolutno nikome ne donosi nikakvu korist.

evo, ako ti ja napišem da ima neka Štefica u nekom selu kraj Lobora, ili da ima i Dragica u Bistri...da li sam ti generalno pomogao oko "masaže" sa takvom informacijom?

Evo ne shvaćam te i vjerojatno te 99% ljudi ne shvaća što ti znači pisati, a ništa ne reći.

Lp.
Savršen odgovor, bilo bi lijepo kad bi netko makar u pp napisao broj i lokaciju!
 
Baš obrnuto. Demotivira me kad vidim da očito djeca pišu gluposti.
Cilj foruma je podijeliti informacije, a ne pisati nešto što ne postoji.
Nebitno odakle je "maserka", ali svaki bi trebao napisati kontakt, link i kratak opis tj. recenziju.
Ovo što ti napišeš je informacija od 0 bodova koja apsolutno nikome ne donosi nikakvu korist.

evo, ako ti ja napišem da ima neka Štefica u nekom selu kraj Lobora, ili da ima i Dragica u Bistri...da li sam ti generalno pomogao oko "masaže" sa takvom informacijom?

Evo ne shvaćam te i vjerojatno te 99% ljudi ne shvaća što ti znači pisati, a ništa ne reći.

Lp.
"Ajde opiši taj susret sa dotičnom, di ste bili, kak izgleda...ajde bar nešto, molim te."
Očito te pali čitanje tuđih sex događaja. Jesi ti onaj koji mi u privatnoj poruci dao tri neaktivna kontakta pa zauzvrat tražio da mu dam kontakte od maserki?
 
Pa dobro tko ima šta, pa podijelite bar jedan pravi kontakt ako ima koja maserka koja voli i druge stvari osim samo masirati leđa
 
Dati ću vam dva salona u Zg koja nisu na plavom ili nekom drugom sex oglasniku. To su profi maserke kod kojih je moguće nešto više, kod jedne moguće već na prvom dolasku, kod druge na trećem-četvrom. Cijena je ok, masaža vrhunska, garantiram bogovsku ejakulaciju. Preduvjet je da budete normalni, opušteni na masaži i da ne navaljujete. Da bi vam to dao tražim reciprocitet. Morate prvi ponuditi nešto da ja mogu provjeriti radi li se o lažnjaku ili ne. I da, zanimaju me samo profi saloni, ne oni na plavom ili nekom drugom sex oglasniku.
Hvala

evo to ti on hoće.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh