ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa bio kod nje hmm mislim u 10-11.mj prošle godine
Nije to ista cura onda, ova je dolazila na adresu...ja nemam više njen kontakt, ali ova o kojoj ja pričam je radila zadnji put kad sam je vidio na Ininoj benzinskoj, tako da se vjerojatno povukla iz biznisa, ja sam je pokupio uvijek kod Kauflanda na Sinjoretovu, ima od toga više od pola godine i jače
 
Cura crvene kose po imenu Ana
Kaže da je iz Zadra
Upoznali se noćaš vani ali toliko je bila razvaljena i pijana da nisi mogao uci s njom u neki razgovor samo je rekla da se zove Ana i da je iz Zadra
Jel zadrani znaju o kojoj je curi rijec
Pa ako netko zna volio bi da mi pomogne ili se javi jer cura je top s bujnim grudima i guzom
 
Cura crvene kose po imenu Ana
Kaže da je iz Zadra
Upoznali se noćaš vani ali toliko je bila razvaljena i pijana da nisi mogao uci s njom u neki razgovor samo je rekla da se zove Ana i da je iz Zadra
Jel zadrani znaju o kojoj je curi rijec
Pa ako netko zna volio bi da mi pomogne ili se javi jer cura je top s bujnim grudima i guzom
Kakav kralj 😂😂
 
Cura crvene kose po imenu Ana
Kaže da je iz Zadra
Upoznali se noćaš vani ali toliko je bila razvaljena i pijana da nisi mogao uci s njom u neki razgovor samo je rekla da se zove Ana i da je iz Zadra
Jel zadrani znaju o kojoj je curi rijec
Pa ako netko zna volio bi da mi pomogne ili se javi jer cura je top s bujnim grudima i guzom
Što je nisi pita za broj ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh