ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ima sto novosti o Sofiji - crnka 28/29 godina, latina, luda ko struja, brutalna u apsolutno svemu. Bila je u Zadru u 11mj i opet je dosla mislim oko 3eg miseca, bila mi je rekla da ce na lito ponovo zadar i spominjala je nesto istru
 
Ima sto novosti o Sofiji - crnka 28/29 godina, latina, luda ko struja, brutalna u apsolutno svemu. Bila je u Zadru u 11mj i opet je dosla mislim oko 3eg miseca, bila mi je rekla da ce na lito ponovo zadar i spominjala je nesto istru
Nema ništa novoga a vidim da mnogi ponovo žele sa njom dijeliti krevet.
Prije nego je pred kraj 2023 otišla mi je rekla da želi narednu sezonu provesti diljem Jadrana.Vratila se i nakon kratkog vremena je nestala.Šteta jer sam taman mislio ponovo kod nje jer je zaista vrijedna ponavljanja.
Djevojka je inače iz Paname.
 
Nema ništa novoga a vidim da mnogi ponovo žele sa njom dijeliti krevet.
Prije nego je pred kraj 2023 otišla mi je rekla da želi narednu sezonu provesti diljem Jadrana.Vratila se i nakon kratkog vremena je nestala.Šteta jer sam taman mislio ponovo kod nje jer je zaista vrijedna ponavljanja.
Djevojka je inače iz Paname.
A valjda ce uskoro doci da nam svima vrati osmjeh na lice haha cura je stvarno tip top
 
Ekipa može preporuka koja, mogu i domaće i strane, dolazi nas par frendova pa barem dvije, tri ako ima ko nešto za preporučiti hvala unaprijed
 
Nije to ista cura onda, ova je dolazila na adresu...ja nemam više njen kontakt, ali ova o kojoj ja pričam je radila zadnji put kad sam je vidio na Ininoj benzinskoj, tako da se vjerojatno povukla iz biznisa, ja sam je pokupio uvijek kod Kauflanda na Sinjoretovu, ima od toga više od pola godine i jače
Je li ima tetovaže, ispod sisa, na lijevoj ruci, na desnom stopalu i lijevo na ključnoj kosti ?
 
Ima li koja domaca zenska iz Zadra ili okolice da nudi usluge druzenja? Ove strankinje su okej, ali domaceg nedostaje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh