ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

top cura, društvena, ne požuruje ništa, pušenje bez odlično, ne gleda u mobitel, govori i razumije engleski vrlo dobro. 10/10
p.s. za lika koji je ostavio ženu da bi bio s njom: prijatelju njoj je ovo jedini način zarade, ako te tretirala fino to je možda zato jer joj je to posao😃
Mogu potvrdit. Mala je super. Nema 30 ko sto pise na profilu, bice 40. Izgleda sexi, malo vec potroseno. Ja donijo vino i topa, nekako je vec bila razvaljena taj dan, sex nista bas jako, samo jaukala bezveze, al zato sam je deepthrotao do kraja. U pauzama cuganje i glupiranje. Onda opet, prvo drzala ruku da joj ne ide do kraja, kada se opustila od vina i trave, maka joj ruku i trpo kolko ide, ispraznio se u usta. Super preporuka ko voli potrosene zabavne droljetine. I meni je spominjala nekog ko je poludio za njom. Jadan čovik.
 
Mogu potvrdit. Mala je super. Nema 30 ko sto pise na profilu, bice 40. Izgleda sexi, malo vec potroseno. Ja donijo vino i topa, nekako je vec bila razvaljena taj dan, sex nista bas jako, samo jaukala bezveze, al zato sam je deepthrotao do kraja. U pauzama cuganje i glupiranje. Onda opet, prvo drzala ruku da joj ne ide do kraja, kada se opustila od vina i trave, maka joj ruku i trpo kolko ide, ispraznio se u usta. Super preporuka ko voli potrosene zabavne droljetine. I meni je spominjala nekog ko je poludio za njom. Jadan čovik.
i meni je nudila travu izmedju rundi ali sam odbio jer to ne koristim, ali se zato drugu rundu razvalila od truda da zavrsim ali nije uspjela, opet sam joj ja morao ručno ispraznit u usta. Okruglih sat vrimena sve skupa,čak i duže.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh