ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa, novi sam pa ako može nešto provjereno za večeras. Čitao sam unazad forum i ubrao neke bitne stvari. Ako može preporuka bio bi zahvalan
 
Danas dogovorio trio sa Suzi i Larom 30 min 200. Držite mi fige da preživim😅 a recenzija stiže večeras
Mislim se što da napišem jer sam obećao!?!!?!? Tuširanje, kratki razgovor govore engleski, Priprema mi je bila 2 puta doma se olakšati i upalilo je. Cure su ok, djeluju svježe nisu napaćene što sam doživio prije. Ono šta mi je bitno čiste su i mirisne, zubi uredni. E sad akcija je bila super 30 minuta mi je bilo sasvim dovoljno. Pitajte me u privatne poruke ili ovdje ako neki detalji vas zanimaju. Iskustvo je jebeno osjećao sam se kao sultan. 200 eurića je možda iznad mojih mogućnosti ali ko ga jebe svaki minut mi je boja prva liga. Diga sam letvicu šta nije dobro. Uglavnom da dalje ne kenjam jebeno jebeno iskustvo i svaka čast brazilkama na profesionalnosti
 
Dugi ako imaš 200 viška i smatraš da si junak probaj ove dvi šta sam pisao o njima. Ako imaš 300 viška dat će ti i guze😁

To su ti ove dvi skupa u stanu i sretno ja sam preživio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh