ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koja je to mala plava
Jel nasa domaca ili
Ima li koja domaca za preporuku iz Zadra ili okolice nebitno koliko ima godina
 
Ne kaze ti ime.babac nizak 60 g.dlakava mindja i malo te izmasira.malo nagazi i izdrka ti ga po zeljama.dirat se neda i to je to.imas na forumu sve.vise manje.mirisat ces na ulje ko mirisna svica
To vec sve znam i opis njen i dlakava picka i da ti ga izdrka ali nemogu virovati da nitko nema nikakve slike ili ime
 
Pozdrav ekipa, novi sam pa ako može nešto provjereno za večeras. Čitao sam unazad forum i ubrao neke bitne stvari. Ako može preporuka bio bi zahvalan
 
Danas dogovorio trio sa Suzi i Larom 30 min 200. Držite mi fige da preživim😅 a recenzija stiže večeras
Mislim se što da napišem jer sam obećao!?!!?!? Tuširanje, kratki razgovor govore engleski, Priprema mi je bila 2 puta doma se olakšati i upalilo je. Cure su ok, djeluju svježe nisu napaćene što sam doživio prije. Ono šta mi je bitno čiste su i mirisne, zubi uredni. E sad akcija je bila super 30 minuta mi je bilo sasvim dovoljno. Pitajte me u privatne poruke ili ovdje ako neki detalji vas zanimaju. Iskustvo je jebeno osjećao sam se kao sultan. 200 eurića je možda iznad mojih mogućnosti ali ko ga jebe svaki minut mi je boja prva liga. Diga sam letvicu šta nije dobro. Uglavnom da dalje ne kenjam jebeno jebeno iskustvo i svaka čast brazilkama na profesionalnosti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh