ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ima li sto u zadru sa Ege da je neko bio zadnjih dana?
Mogu vam preporučiti fernandu malo je starija 35 godina Al utegnuta maksimalno i gfe dobar
 
Pozdrav ekipa. Kakva su iskustva kod jeftinijih cura ne EGE? Nov sam u ovome a htio bi imati nešto redovno a opet povoljnije. Zanimaju me samo prirodne. Bolje lošiji izgled a prirodna nego plastika. I da zna berm engleski. Sinoć bio kod neke ne zna beknuti. Također me zanima, ako se dogovori 30min, jel to trajanje 30min seks ili od dolaska i dogovora. Računam nakon dogovora da se računa i kad počne akcija. Koliko se cure drže toga. Načelno, mogu obavit u pola sata ali mi je malo presing. Cisto me zanima ako netko moze podijeliti iskustva. I je li sad EGE jedina stvar gdje se nabavljaju cure ili se moze i drugdje?
 
Pozdrav ekipa. Kakva su iskustva kod jeftinijih cura ne EGE? Nov sam u ovome a htio bi imati nešto redovno a opet povoljnije. Zanimaju me samo prirodne. Bolje lošiji izgled a prirodna nego plastika. I da zna berm engleski. Sinoć bio kod neke ne zna beknuti. Također me zanima, ako se dogovori 30min, jel to trajanje 30min seks ili od dolaska i dogovora. Računam nakon dogovora da se računa i kad počne akcija. Koliko se cure drže toga. Načelno, mogu obavit u pola sata ali mi je malo presing. Cisto me zanima ako netko moze podijeliti iskustva. I je li sad EGE jedina stvar gdje se nabavljaju cure ili se moze i drugdje?
Pripremi se da ces u 50% slucajeva biti razočaran uslugom. A da ti neka zna engleski to zaboravi. 99%neznaju
 
Ništa od ovih od 100 Eur 30min. To su sve neke agencije. Profili im se ponavljaju. Iskustvo: Pišem jednoj i ona kaže dođi sada. Kažem da ću doći za 1.5h i sve dogovorimo preko waap (nekako). Dođem na lokaciju, pa komplicira, pa traži da joj pošaljem sliku ulaza (valjda da bude sigurna da sam došao), pa dolazi valjda iz druge zgrade i onda dođe najmanje 15g starija (ako je to ta bila uopće). Kazem hvala lijepa, ćao. Odem u auto. Pišem drugoj. Pitam za adresu, ona kaže istu adresu di je i ova prije trebala biti (ludnica) i da dođem sada. Opet odma sada. Već sam odustao jer mi se ne diže na te gluposti, ali baš me zanimalo kako izgleda ova. Dođem, ona kaže prvo 2. kat pa 4. kat. Pa piše nešto na eng ali ništa ne razumijem što piše. Nešto kao "vidio si curu, odi ća" (valjda ne zna ni prevesti kako spada). Ošo kući. Sve su dostupne sada. Kad god ih nazoveš. Nevezano za agenciju. Jučer bio kod jedne na poluotoku (130 Eur, nije losa ali debela) i ona isto odma dostupna. Ne djeluje mi da te cure uopće imaju posla. Morati ću dići cijenu. Za 100 Eur nema ništa. A iskustvo danas boli glava. Sva sreća nisam popušio pare.
 
Sad sam skužio da EGE filter ne radi dobro. Upišeš rate i dosta njih ne izbaci po traženom rateu. Nađem jednu independent i javim se. Ona pošalje lokaciju. Vidim da je u susjestvu i reko... ma idem vidit. Kažem kada da dođem a ona kaže sad (gle čuda). Dođem za 15min do nje. I pitam se, dok ćekam da mi kaže koji je stan, kako se ta uopće stigne oprati. Uđem i vidim da ju ne bi dva puta opalio i okrenem se. Evo, moje pitanje, jel se te cure peru prije seksa? Nude cunnilingus pa ne znam kako a da se ne opere. I koliko one uopće imaju prometa kad je svaka dostupna odma sada i već nekoliko sam ih kontaktirao i da baš svaka je odma dostupna i odma odgovori na waap mi je malo čudno. Vidim da samo ja ovdje pišem. Ako nitko ništa ne odgovori i ne sudjeluje u raspravi, nastavljam sam dalje istraživati.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh