ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Osnovna pravila eeg

- izbjegavati agencije
- prednost znanje engleskog kod cura
- ne uzimati 30 min jer te cure to dozivljavaju kao samo odraditi...
- uzimati cure približno svojih godina
- sve cure preko 25 kradu godine barem 3-5 pogotovo ove na 30-33 obicno pisu 28 .. ove blizu 40 pisu da su 33 ... visinu pišu u takima a kile sa mature..
 
Prvi put ne mogu više od 30min. Ne mogu znati kakve i kako kvalitetno nudi servise dok ju ne probam. Ali i inače mi treba jedan shoot a i nije da imam previše para. Trebam neku naći za barem 5-10 puta na mjesec. Strategija mi je za sad pogledati i vidit jel cura koju bi želio pojebat opet za par dana. To me ne košta ništa. Ako prođe, dam za 30 min. I onda ako je to to, bubam dok je tu da na maks. Ovako čak i neke preporuke preko neta ne znače puno. Tebi može bit super a meni baš nešto ne paše. A može bit i neka mala koja nije nešto ostalima i meni baš rula dobro. Svakako agencije su minus totalni. A i ovo, odma se javi i odma je dostupna mi je malo čudno. Dva puta sam vidio da cura u stanu ima nesređenu kuhinju kao da je taman sad nešto izila. Imam osjećaj da ih nitko ne zove cijeli dan i onda grabe prvu priliku. Što i nije loše da nemaju prometa, ali neka razina usluge mora biti.
 
Prika imas u povjesti foruma brodo objašnjenja,shvati da cure koje dolaze su više manje ajme majko izgledom ponašanjem jezikom itd.čast ritkim izuzecima ali doslovice ritkima.cure se sele iz grada u grad rijetko su vise od 2 tjedna u jednom gradu,prosjek par dana i idu dalje.bio sa 4-5 brazilka ajme majko ,sa dvi kolumbijke jedna ok druga top u svemu.i sa jednom ruskinjom protiv kojih svi seru ali meni je bilo top topova vrh.cura pricala engleski perfektno zabavna uslužna savršenstvo,mislim da više nikad necu naletit na takvu curu.
A sto se tice agencija i slolo,zapamtite sve je agencijaaaaaa ovakva ili onakva sve su pod agencijom!
A sto se tice cijene 95% ih nevridi ni pola.bio po EU u 99% gradova jebes ovakve za 30-50€ pola sata.
 
I jos jedna stvar,nikad nisam išao kod njih tj u njihove prostore nego ih narucivao kod sebe i svima sam skinia cijenu svima,tako da cjenkaj se sa agentom prolazi 100%
 
Hvala ti za info. Ma skužio sam iz teme da je stanje loše. Ali moraš probat i iskusit sam. A opet ne mogu ja baš ni 130 stranica teme pročitat od početka. Odem u povijest nekoliko stranica i to je to.
Daj mi reci zašto ih dovodiš doma. Zar ti nije bolje da si kod njih? U Zd mi je malo nezgodna situacija sa susjedima. Ajmo reći da bi se definitivno skužilo. Ne bi ako bi uspio pojasnit agentu da ju obuče normalno, ali nikad ne znaš kako će se obući. A dodatna objasnjavanja s takvima nema smisla. Pokusavam biti što kraći i konkretniji. To je taj trend da moraju biti seksi obučene. Meni je najjebozovnija normalno uredno obučena. Bez previše pirlitanja ali opet da nije ko da ju je sava donila. Ja isto mogu u inozemstvu po tome driblati, ali i tamo imam nezgodnu situaciju u svom stanu.
Zašto misliš da je sve agencija? Misliš da moraju imati organizaciju iza sebe da ih zaštiti? Tipa ako si solo igračica onda ti pokuca civilka i te fore a ako si preko "agencije" onda nemaš tih problema. Jedna moja frendica koja iznajmljuje stan u drugom gradu (u centur) kaze da joj stalno bukiraju solo igracice. Mislim, stan je mali a cure dolaze na koji tjedan pa odu. Nije primjetila da je netko s njima. A one osobno izjame stan. Nije da joj stan stalno drzi neka agencija iz hrv.
 
Direktore pa daj malo logike,cura od 22-23 god ili starija nebitno sama da dode iz brazlia ili kolumbije u zadar i bavi se sa cim se bavi alo?nisu ovo filmovi odi.zna se na sto se podrazumjeva agencija,necemo u detalje.
Dodu po mjesec dana prodiraju eu-om drzavama i gradovima kvaliteta u elitna mista roba sa greškom u zd 😂🤣 itd.
 
Da, nema od toga ništa. Loše su. Ali ta logika da kvaliteta u elitna mista ne stoji. Jer u elitnim mistima dobiješ za manje para više. Kakva je to elita koja plaća manje? A i sijecam se prije da si mogao iz plavog oglasnika u Zg dobit poštenu uslugu. Bio sad kod jedne. Ne valja ništa to sa ovim jeftinima. Ako ona vodi onda to ne valja a ako ti vodiš, onda ne može ovako, ne može onako. Kvaliteta valjda poćinje na 300 eur. Toliko para nemam. Inače, probao danas dogovor sa jednom prije nje. Došao na lokaciju, pa slikaj da si došo, pa čekaj, čekaj. Da joj došo gazda stana i neke glupe fore. Onda u tim stanovima osjećaj da je netko (ili više njih) unutra. Nemreš se opustit. Bezveze. Osjećam se ka štanga iz Normalnofobije. Opet ništa, buraz. Nije ovo za mene. Kapitulirao sam.
 
Da, nema od toga ništa. Loše su. Ali ta logika da kvaliteta u elitna mista ne stoji. Jer u elitnim mistima dobiješ za manje para više. Kakva je to elita koja plaća manje? A i sijecam se prije da si mogao iz plavog oglasnika u Zg dobit poštenu uslugu. Bio sad kod jedne. Ne valja ništa to sa ovim jeftinima. Ako ona vodi onda to ne valja a ako ti vodiš, onda ne može ovako, ne može onako. Kvaliteta valjda poćinje na 300 eur. Toliko para nemam. Inače, probao danas dogovor sa jednom prije nje. Došao na lokaciju, pa slikaj da si došo, pa čekaj, čekaj. Da joj došo gazda stana i neke glupe fore. Onda u tim stanovima osjećaj da je netko (ili više njih) unutra. Nemreš se opustit. Bezveze. Osjećam se ka štanga iz Normalnofobije. Opet ništa, buraz. Nije ovo za mene. Kapitulirao sam.
Cijena ti u ovom sportu ništa ne garantira tj nema nekog magicnog praga u cijeni iznad kojeg pocinje garantirano visoka kvaliteta. Za 200 eura/sat mozes jebat zgodne cure s odlicnom uslugom, ali ima i dosta onih sa losom uslugom i prosjecnim izgledom koje rade za tih istih 200 eura/sat. Placati 300 eura ili jos vise se ne isplati jer ces platiti vise a opet nemas garanciju da ces ic kuci zadovoljan pogotovo s obzirom da ce ti tolika cijena i jako podic ocekivanja.
 
Nisam ni reko da je garancija. Tvrdim da se ne isplati probavati sa manjim ciframa. Počelo je sličiti kao rudarenje na Tinderu. U 3 dana sam imao susreta sa 4 cure i plus jos dvije koje nisam vidio jer su mi digle tlak (one ili njihova agencija). Niti jedna nije valjala. To je 6 komada. Dosta dobar uzorak. Da bi tako naletio na nešto dobro, dosta bi se pomučio. Ne djeluje mi kao da plaćam uslugu. Više mi djeluje kao da tražim besplatno.
Ja doista ne znam točno kako stvari funkcioniraju ovdje. Ali ovo nema veze sa profesionalnom uslugom. Ti stanovi u kojima se to radi imaju čudnu vibru. Uđeš i odma te pošalje u prostoriju do. Ostatak stana djeluje kao da neka familija živi. Svaki put kad dodjem smrdi po kuhanju. Pa koji k kuhaš dok radiš? Cura koja se bavi takvim poslom bi trebala imat za stan i da solo živi. I ponudi neki normalan prijem. A i da ode na ručak vani. Ne mora ispijati koktele i jesti dry aged stake, ali baren da ima za neku paštu ili neki menu. Zato kažem, možda je normala na većim cijenama. Moguće da zbog nepovoljnih stvari na tržištu trebaju kompletnu organizaciju pa tim curama ne ostane baš nešto para. I stanovi se uzimaju po turističkim cijenema. Umjesto da se uzme nešto za stalno. A valjda ne može imati stalnu lokaciju da je ne uhvate. Nju ili tu kompletnu ekipu. I onda ta komplikacija ovdje poskupljuje priču. Vani je to legalno pa cure valjda mogu i sa 150 eur/h zaradit. Budem probao sad vani. Na ovo neću trošit živce. Još ću nekom stat na žulj. Vjerojatno sve ove cure rade za istog agenta. Slažem se da može s vremenom uletit neka. I to bi isto prihvatio. Ali takva neće ostat. I onda opet rudarenje mjesec dana dok ne nađes nešto.
 
Da se ne sjebete ka i ja
Prevara
Radi preko agencije
Bookirao 30/120e
Kontaktirao drugu curu ali dobio nju( nije prvi put)
Cura apsolutno nezainteresitmrana
Mrtva krpa
Nakon 17 min govori time baby
Koje jebeno time
Natezanje s njom jer ne kuži kurca eng
Español sam
Nakon dobrih 5,6,7 min
Hoce nastavit
Kakav nastavak krvi ti Irudove
Šteta sto nisam tražio povrat dijela novca jer je cura totalna kradljivica
Sex i usluga nula bodova
Izbjegavati na široko
Imala je jos 2,3 profila ali agencija ih deaktivirala jer se boje ocjene na EGE
Sve u svemu
Smradovi i agencija a ona još veća smradulja
 
Da se ne sjebete ka i ja
Prevara
Radi preko agencije
Bookirao 30/120e
Kontaktirao drugu curu ali dobio nju( nije prvi put)
Cura apsolutno nezainteresitmrana
Mrtva krpa
Nakon 17 min govori time baby
Koje jebeno time
Natezanje s njom jer ne kuži kurca eng
Español sam
Nakon dobrih 5,6,7 min
Hoce nastavit
Kakav nastavak krvi ti Irudove
Šteta sto nisam tražio povrat dijela novca jer je cura totalna kradljivica
Sex i usluga nula bodova
Izbjegavati na široko
Imala je jos 2,3 profila ali agencija ih deaktivirala jer se boje ocjene na EGE
Sve u svemu
Smradovi i agencija a ona još veća smradulja
Sad je 110 sat😃
 
Ovo je top nad nopovima
Sise
Lice
Dobro se jebe
 
Ovo je top nad nopovima
Sise
Lice
Dobro se jebe
Šta nije ovo silikon u sisama?
 
Ovo je top nad nopovima
Sise
Lice
Dobro se jebe
Nju sam 2 puta dok je bila u Splitu
Cura je vrlo kulturna, izuzetno fer i korektna.
Ako bude folazila u Split, ponovno se bilježim kod nje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh