ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jedna preporuka... top cura ... engleski dobar, otvorena, sprenmna za svakakvu akciju i zafrkanciju
Slazem se,malo prije otisao od nje...znaci zena je sve na svijetu,jebe se ko zmaj,a tek sto radi sa guzovima, bombaaaa! Za svaku preporuku i jos sam joj reka da sam vidia na forumu da ima dobre komentare pa sva sretna bila i dala jos i vise nego szo je planirala 😂

Samo nemojte ici na onu šlapu od Meil na EGE Zd. Zenska je napucana,sitna i nabijena, ali da se razumijemo stalno je na jebenom video pozivu sa nekim svojim drkadzijom iz juzne amerike...pa nisam vas dosa jebati u tandemu da njega gledam i da si nezainteresirana, tako da zaobidite ju u sirokom luku 😄
 

Pozz ekipa jeli neko bia poznata mi je ko da je vec bila kod nas dns imam u planu neku positit ili ovu koju preporucujete

 
Sad sam skužio da EGE filter ne radi dobro. Upišeš rate i dosta njih ne izbaci po traženom rateu. Nađem jednu independent i javim se. Ona pošalje lokaciju. Vidim da je u susjestvu i reko... ma idem vidit. Kažem kada da dođem a ona kaže sad (gle čuda). Dođem za 15min do nje. I pitam se, dok ćekam da mi kaže koji je stan, kako se ta uopće stigne oprati. Uđem i vidim da ju ne bi dva puta opalio i okrenem se. Evo, moje pitanje, jel se te cure peru prije seksa? Nude cunnilingus pa ne znam kako a da se ne opere. I koliko one uopće imaju prometa kad je svaka dostupna odma sada i već nekoliko sam ih kontaktirao i da baš svaka je odma dostupna i odma odgovori na waap mi je malo čudno. Vidim da samo ja ovdje pišem. Ako nitko ništa ne odgovori i ne sudjeluje u raspravi, nastavljam sam dalje istraživati.
a jesi probao ovo ljeto javit se kojoj... od njih 20 ako bi jednu mogao dobit
 
Ja sam jednom tražio povrat novca i dala mi je nazad pola para nakon natezanja... Kolumbijka, tamo u onoj zgradi je bila prije pumpe kod mosta
Da se ne sjebete ka i ja
Prevara
Radi preko agencije
Bookirao 30/120e
Kontaktirao drugu curu ali dobio nju( nije prvi put)
Cura apsolutno nezainteresitmrana
Mrtva krpa
Nakon 17 min govori time baby
Koje jebeno time
Natezanje s njom jer ne kuži kurca eng
Español sam
Nakon dobrih 5,6,7 min
Hoce nastavit
Kakav nastavak krvi ti Irudove
Šteta sto nisam tražio povrat dijela novca jer je cura totalna kradljivica
Sex i usluga nula bodova
Izbjegavati na široko
Imala je jos 2,3 profila ali agencija ih deaktivirala jer se boje ocjene na EGE
Sve u svemu
Smradovi i agencija a ona još veća smradulja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh