ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Tu je netko nesto pomisa jer ja sam bia proslu sezonu par puta s plavuson koja je radila u istoj kuci s tom Ivanom Marin ali se nisu nigdje oglasavale nego bi radile samo s par stalnih i eventualno ako bi netko novi dobia broj od tih stalnih sto su isli i nisu bile u benkovcu nego biogradu a tocnu lokaciju kuce necu rec da vlasnik ne upadne u probleme,jer je i on sam zna zasto bi unajmile kucu(vjerovatno bi i on dobio dio novca pa ga je bilo briga ).I one bi radile samo dok je sezona jer se turisti samo smjenjuju pa nitko nista ne posumlja od susjeda.
 
Ovo za benkovac se valjda mislilo na onu narkomaku sto bi je tribalo kupit kod Badela pa onda negdi u autu odraditi
 
Ovo za benkovac se valjda mislilo na onu narkomaku sto bi je tribalo kupit kod Badela pa onda negdi u autu odraditi
U pravu si!i meni se to čini🤔?netko je tu nešto pomiša,sigurno.tu narkomanku iz Benkovca,za nju ja ne znam,ali ovi drugi za nju bit će znaju.je li čemu ta cura?je li što zgodna ili ju je droga izjela?
 
jesan ja prije 5 dana al nikakav odgovor od nje
Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljna ovim uvjetom.
Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 700kn. Mozemo biti ili u tvome ili u mom smjestaju. Kondom nije obvezan, al je pozeljno. U seksu radim sve po vasim zeljama (pusenje i klasicno…) Sto se tice placanje ono se vrsi putem koda koji vam ja posaljem i to na sljedeci nacin. Kupim kod platim za njega određen iznos, posaljem vama kod, kada uplatite kod dobijete racun na kojoj je ispisano koliko ste uplatili. Nakon toga ako ti dolazis kod mene ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo ja na licu mjesta provjerim tvoju uplatnicu i ukoliko je sve uredu, imamo cijelu noc ili podne za nas.. Na ovaj nacin zelim biti sigurna da radim s nekim ozbiljnim i prije svega s covjekom, a ne sa nekim ko me smatra lakom i nekom prevaranticom. Sto se tice ovakvog nacina placanja to sam uvela od kako me je muskarac ili kako da ga nazovem seljacina osramotio pred cijelim susjedstvom. Nadam se da me razumijete.
Ostale usluge koje nudim su:
Masaza sportska cijelog tijela 250kn.
Masaza body2body 200kn.
Erotska masaza sa striptizom 400kn.
Anal sa kondomom 500kn.
Cijelodnevno druzenje u trajanju od 22h-12h popodne 1600kn.
Nadam se da vam je primamljivo, ako ste zainteresirani, napisite koju opciju zelite i dogovorit cemo se za termin i mjesto boravka.
 
Posto sam mnogo puta prevarena, odlucila sam na neki nacin da i jedna i druga strana budu zadovoljna ovim uvjetom.
Druzenje traje izmedju 4-5 sati i kosta 700kn. Mozemo biti ili u tvome ili u mom smjestaju. Kondom nije obvezan, al je pozeljno. U seksu radim sve po vasim zeljama (pusenje i klasicno…) Sto se tice placanje ono se vrsi putem koda koji vam ja posaljem i to na sljedeci nacin. Kupim kod platim za njega određen iznos, posaljem vama kod, kada uplatite kod dobijete racun na kojoj je ispisano koliko ste uplatili. Nakon toga ako ti dolazis kod mene ili ukoliko ja trebam kod tebe, ti meni das adresu. Kad se nadjemo ja na licu mjesta provjerim tvoju uplatnicu i ukoliko je sve uredu, imamo cijelu noc ili podne za nas.. Na ovaj nacin zelim biti sigurna da radim s nekim ozbiljnim i prije svega s covjekom, a ne sa nekim ko me smatra lakom i nekom prevaranticom. Sto se tice ovakvog nacina placanja to sam uvela od kako me je muskarac ili kako da ga nazovem seljacina osramotio pred cijelim susjedstvom. Nadam se da me razumijete.
Ostale usluge koje nudim su:
Masaza sportska cijelog tijela 250kn.
Masaza body2body 200kn.
Erotska masaza sa striptizom 400kn.
Anal sa kondomom 500kn.
Cijelodnevno druzenje u trajanju od 22h-12h popodne 1600kn.
Nadam se da vam je primamljivo, ako ste zainteresirani, napisite koju opciju zelite i dogovorit cemo se za termin i mjesto boravka.
Evo vam. Bon traži kao i sve druge
 
Drzite se ege, veriffied-independent, sve ostalo je neka muljaza, malo su skuplje, al sve su vrhunske. Izgled savršen, u sexu su odlicne, cijene su svima iste, mala razlika je što neke rade oral sa neke bez kondoma, meni osobno paše jedno i drugo. Pokuša sam par put neke preko agencija, nisam nikad dobija niti odgovor
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh