ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Agency Chocolate and Cream
Cura MIA
Nisam pronaša njezin profil na EGE ali agencija je nudi.
Apartman je van centra grada. Uredan i čist.
Slike odgovaraju. Jako je lijepa. Cice baš silikoni. Tvrdi i s ožiljcima. Dupe ok.
Bj počinje s jer traži 40 eur extra. Dobro ga je odradila jer non stop gleda direkto u oči. Dira jaja i liže ih što je ok.
Išao odmah u misiju jer je bilo vrlo napeto.
Prvo što mi je upalo u oči je da nije koristila lubricant. Pica joj je bila baš jebeno vlažna.
Ako je glumila svršavanje, što me nije uopće briga, onda je zaslužila čistu desetku. Kada je završilo prvo poluvrijeme za mene, ni ona se nije odmah dizala već je kao i ja, ležala dobrih 5 min. Tek nakon toga donosi vlažne maramice.
Kaže da nije zadovoljna poslom i da dan prije nije imala klijente a ovaj dan sam joj prvi( bio oko 17:00).
Drugo čin počinje kao i uvik Bj pa dogy ali ni nakon 2-3 pokušaja nema nekog mog odgovora jer je za danas izgleda bilo dosta. Dupe i pogled na nju je baš ok. Baš je sudjelovala.
Agencija trežila 200 ja pobudio niže i dog pao na 170.
Sve u svemu dobro iskustvo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220613-225534_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220613-225534_WhatsApp.jpg
    705,1 KB · Pregleda: 178
Kakva su vasa iskustva sa agencijom Chocolate and cream ? Dogovaram i poslali su mi dvije dostupne cure,ova Mia iz recenzije gore i jos jedna plavusa kod koje ja planiram pa me zanima jel netko bia s njom.Radi pod imenom Perla
 
Jeli neko možda bio sa ovom? Ako je kakva su iskustva? Isplati li se kontaktirati?
 
Jeli neko bio sa ovom? Ako je kakva su iskustva? Isplati li se kontaktirati dotičnu?
 
Jeli neko bio sa ovom? Ako je kakva su iskustva? Isplati li se kontaktirati dotičnu?
 
Kakva su vasa iskustva sa agencijom Chocolate and cream ? Dogovaram i poslali su mi dvije dostupne cure,ova Mia iz recenzije gore i jos jedna plavusa kod koje ja planiram pa me zanima jel netko bia s njom.Radi pod imenom Perla
Dotična agencija oglašava dosta cura ali kada se kontaktiraju, pošalju za određeni grad dostupne cure.
Uvik traže selfi i sliku novca kada se dođe na adresu. Koristio njihove usluge sigurno 5-6 puta i sve je bilo ok.
Jedina zamjerka je mala sporost operatera pa sam tražio na račun toga popust. I svaki put dobio.
Cure odgovaraju slikama koje pošalju.
 
Mislim da je ovaj feik profil jer odgovara vrlo slabo i nikako ili nije u Zadru pa kada dođe onda ce odgovarati brže.
Za ovu drugu ne znam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh