ZADARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vido sam da je o ovim devojkama sa EGEa bilo dosta priče i bilo je komentara ali ništa konkretno. Zanima me da li je neko bio i ako jeste da li može da napise opširnije kako je bilo. Ja planiram da idem kod neke jedino sto se nisam još odlučio.
Znači za njih ima doslovno milijun recenzija i ti pitaš dal je bio itko i da nema ništa konkretno.
A što ce ti opširno da ga izdrkat možeš?
 
Jeli se netko čuo sa njom ili bia kod nje??
 
Znači za njih ima doslovno milijun recenzija i ti pitaš dal je bio itko i da nema ništa konkretno.
A što ce ti opširno da ga izdrkat možeš?
Ma bas me briga… Nego sam ja bio kod neke Brazilke i bas je loše bilo. A ovi sto su bili pričaju kao sve super lepo izgledaju zgodne sve to razumem, a niko ne priča o tome da ne znaju jezik, da se ne čuju tokom seksa, da samo odrade…
 
Ma bas me briga… Nego sam ja bio kod neke Brazilke i bas je loše bilo. A ovi sto su bili pričaju kao sve super lepo izgledaju zgodne sve to razumem, a niko ne priča o tome da ne znaju jezik, da se ne čuju tokom seksa, da samo odrade…
A što bi ti s njom. Pričao o nuklearnoj fizici i teoriji relativnosti.
Čitaj recenzije pa ce ti se isplatiti.
 

Jel bio neko?
 
Evo ga. Inspektor Livaja. Pun energije i elana. Zaključak TOP.
Slučaj rješen.
Next
Kolega Ijak i ti kumulativno imate 3 puta više recenzija nego svi ostali članovi foruma zajedno.
1. Samaritanski pomažete da drugi članovi foruma budu sretni i zadovoljni
2. Pomažete sirotim djevojkama da što više šire noge i tako zarade što više
3. Pišući toliki brojbrecenzija sa detaljima ( pogoto Ijak ) zadovoljavate neke svoje unutrašnje dubioze i nesigurnosti
4. Nemam pojma zašto bi netko toliko puta napisao istu stvar ako nema koristi od toga
 
Kolega Ijak i ti kumulativno imate 3 puta više recenzija nego svi ostali članovi foruma zajedno.
1. Samaritanski pomažete da drugi članovi foruma budu sretni i zadovoljni
2. Pomažete sirotim djevojkama da što više šire noge i tako zarade što više
3. Pišući toliki brojbrecenzija sa detaljima ( pogoto Ijak ) zadovoljavate neke svoje unutrašnje dubioze i nesigurnosti
4. Nemam pojma zašto bi netko toliko puta napisao istu stvar ako nema koristi od toga

Ohoho. Počeli smo i to brojati. Kolega ijak pazi se. Ne pretjeruj s pisanjem recenzija. Inspektor Livaja će kao Klaić početi lektorirati i odobravati recenzije. Molim pravopis uključiti na najjače.
Ja danas bio s gospođom:
Međutim, recenziju ne smijem napisati kako ne bih poremetio omjer recenzija na forumu.
Napisati ću je sutra.
Ali krenimo redom
1. Sto je tu loše. Budi ti još bolji Samaritanac pa nas riješi svojih zlobnih komentara.
2.Ja se , kao sindikalni predstavnik, brinem o dobrobiti svojih članica
3.U školi nisam čitao lektire i pisao sastave pa sada pokušavam nadoknaditi. Znam. Još uvik jako loše pišem i ne koristim dovoljno dobro metafore.
4. Procitati ponovno pod br. 2
Ostaj nam zdravo druže Livaja
 
Kolega Ijak i ti kumulativno imate 3 puta više recenzija nego svi ostali članovi foruma zajedno.
1. Samaritanski pomažete da drugi članovi foruma budu sretni i zadovoljni
2. Pomažete sirotim djevojkama da što više šire noge i tako zarade što više
3. Pišući toliki brojbrecenzija sa detaljima ( pogoto Ijak ) zadovoljavate neke svoje unutrašnje dubioze i nesigurnosti
4. Nemam pojma zašto bi netko toliko puta napisao istu stvar ako nema koristi od toga
Alkar Livaja uništa...jedina točna izjava koju si napisao sadržana je u prve dvije riječi četvrte točke tvojeg izvještaja...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh