Za cure samo - ajmo malo o momcima

Ako ima koja ženska ovdje zainteresirana za pumpanje i sa medicinskim certifikatom, može mi se javiti privatnom porukom. Ja sam zdrav, imam potvrdu od doktora, a nisam odavno ništa jebao.
 
Pozdrav!Trazim stariju damu za dopisivanje!Kulturan 40 god..moze biti i udana
Pozdrav momak iz Splita 33 godine 189 visok,94 kg.Imam prazan stan klimatiziran trazim stariju gospodu ili milf zenu za druzenja uz obostrani uzitak u strogoj diskreciji godine nebitne.
Ako ima koja ženska ovdje zainteresirana za pumpanje i sa medicinskim certifikatom, može mi se javiti privatnom porukom. Ja sam zdrav, imam potvrdu od doktora, a nisam odavno ništa jebao.

Kakvi kreteniiiiiiiiiiiiii
Pa momci šta je vama s glavom ? Volija bih da mi objasnite svoje poruke...šta vi očekujete nakon ovih poruka ? Da vam se ovih par cura šta su tu jave odmah da ih izjebete ?????
 
Dame kako naci sponzorusu samo nsmoj te reci lako ima ih svuda

Počmeš izlaziti vanka Zagreb, Split ili di god već, budeš u điru, malo pokažeš curama da imaš love, usput moraš imat i sređen financijski život ( stan/kuća, auto...) i ne bit škrt, i doć će to sve na svoje onda...
Nije komplicirano, ali je komplicirano kad sjediš doma za mobitelom i tipkaš po forumu "Ima li koja za jebat" .... pa druže nije to kupovina auta pa pitaš Ima li tko Golfa!!!
 
Počmeš izlaziti vanka Zagreb, Split ili di god već, budeš u điru, malo pokažeš curama da imaš love, usput moraš imat i sređen financijski život ( stan/kuća, auto...) i ne bit škrt, i doć će to sve na svoje onda...
Nije komplicirano, ali je komplicirano kad sjediš doma za mobitelom i tipkaš po forumu "Ima li koja za jebat" .... pa druže nije to kupovina auta pa pitaš Ima li tko Golfa!!!
Zivim u jako maloj sredini sve to imam
 
Počmeš izlaziti vanka Zagreb, Split ili di god već, budeš u điru, malo pokažeš curama da imaš love, usput moraš imat i sređen financijski život ( stan/kuća, auto...) i ne bit škrt, i doć će to sve na svoje onda...
Nije komplicirano, ali je komplicirano kad sjediš doma za mobitelom i tipkaš po forumu "Ima li koja za jebat" .... pa druže nije to kupovina auta pa pitaš Ima li tko Golfa!!!
sve je to relativno..ali bitno je da počMeš 🔥
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh