Za cure samo - ajmo malo o momcima

Pozdrav,""mlada damo"pitanje za Vas,koja je razlika između Vas koje naplacujete usluge beskontaktno i drugih poštenih cura koje to rade uzivo,ovaj put Vam neću postavljati pitanja o sindikatu,molim ,odgovor javno
Kad vec pitas gluposti, razlika je u tome sto mozes drzat odredenu dozu anonimnosti i paralelno graditi zivot puno lakse nego kad to radis uzivo. A sta se tice cura uzivo, ne vidim bas da hodaju okolo s brojem telefona javno pa da ih moze kontaktirat tko zeli...
 
Kad vec pitas gluposti, razlika je u tome sto mozes drzat odredenu dozu anonimnosti i paralelno graditi zivot puno lakse nego kad to radis uzivo. A sta se tice cura uzivo, ne vidim bas da hodaju okolo s brojem telefona javno pa da ih moze kontaktirat tko zeli...
Jutro,ovakav odgovor možeš prodati nekom drugom,Ti isto uzimas novac kao i dame koje to rade uzivo,one su po tom pitanju postenije od tebe,zato,psst🤫
 
Svakako je po cijelom svijetu i ovi što kupe usluge uzivo od žena i uzivo ,završiš na netu i kad ne želiš imati nikakve veze sa time,tipa bivši dečko, ili ako se baviš time u živo.. navodni pošteni klijenti koji se kurce na sve strane jer wow oni su čak uspjeli kupit ženu, pazi ti ovo🫡😅😅 gluposti teške, i naravno da je razlika, jer zaradis čist ok a ne moraš imat kontakt s nekim ,kao što sam rekla netko to može netko ne,ja osobno ne,i aus😉
Ma naravno,Vi to radite u ""rukavicama""
 
Cure...jedno pitanje.
Jel više volite obrijane dečke dole ili ne?
Ja se brijem vec 20god. redovno,dok je nekim prijateljima to nezamislivo🤷
 
Nisam,a vi očito jeste?i to za oba spola? O veliki Sulejmane🤣
Nemas ti nista za radit i nemas nikakve kvalitete osim one koja ti je urođena, a to je pička, and guess what ? svaka ženska ju ima, po nicem nisi posebna i nemas nista za ponudit zbog vrlo vjerojatno niskog iQa, a dijete ce ti jednog dana trebat psiho terapije kad si vidi mamicu kako se skuda na internetu, pozz🤡
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh