Za cure samo - ajmo malo o momcima

Cure evo jednoj gada koji konstantno vrijeda zene po forumu, vjerojatno dedica kojem je kitica davno pala pa sad vrijeda zene, smrad, fuj😈
 

Prilozi

  • Screenshot_20231212_062428.jpg
    Screenshot_20231212_062428.jpg
    537,7 KB · Pregleda: 186
Netko ce ga kad tad stavit na forum i rugati se njemu 🤣drkadija stara
 

Prilozi

  • Screenshot_20231212_062955.jpg
    Screenshot_20231212_062955.jpg
    543,7 KB · Pregleda: 144
Ja se bavim onyfansom samo, ali cega se sve naslusam, nebih takve kvazi jebace isfrustrirane pustila blizu sebe, nude i po 2000eur na noc, al da gledam nekog mlohavca 🥲no go, najjaci su ovi sto se kurce po forumu a nisi picke vidjeli 🤣🤣 go girls, nedajte da tema zamrtvi, ajmo malo javno prozivat jebace I njihove fotke kacit na forum i ocjenjivati 😈
 
Vidi se koliko si pametan duso.....a ocito si ti iz bosne kad razumijes taj jezik....a sto se tice novaca i kurcica ovdje sa foruma mozete samo igrat se desnom ili ljevom rukicom dok ne dobijete zuljeve od drkanja....koliko si jadan kad nez se normalno razg nego se vrijedas a samim time govoris o sebi koliko si kulturan i obrazovan....
Ma sta se zamaras, pusti debile, nemaju eur u džepu, a dabe im nitko neda jebat pa su u depri😈
 
ovog kad obrijes, skupis za bundu, subaru i jos ti ostane za pristojan tepih 😂😂😂
Tocno mi se gadi vise na poruke odgovarat kad to vidim koje oni Fetise imaju, a najgore vecina su danas biseksualci, musko pa Biseksualan onak uzas, kud to ide, link saljem u inbox ak ko zeli , ne mislim ovdje javno pa da mi se opet jave takvi teletabisi🤣
 
Problem ovog foruma je što nema nikakvih pravila i umjesto da se izmjenjuju iskustva, pišu recesije i povode zanimljive i konstruktivne teme,grupa jadnika, frustriranih kukavica koji koji se sakrivaju iza anonimata truju sve oko sebe. Za njih je ovaj forum utrka ko više vrijeđa žene ima većeg pišu 😂😂😂
 
Ja se bavim onyfansom samo, ali cega se sve naslusam, nebih takve kvazi jebace isfrustrirane pustila blizu sebe, nude i po 2000eur na noc, al da gledam nekog mlohavca 🥲no go, najjaci su ovi sto se kurce po forumu a nisi picke vidjeli 🤣🤣 go girls, nedajte da tema zamrtvi, ajmo malo javno prozivat jebace I njihove fotke kacit na forum i ocjenjivati 😈
Pozdrav,""mlada damo"pitanje za Vas,koja je razlika između Vas koje naplacujete usluge beskontaktno i drugih poštenih cura koje to rade uzivo,ovaj put Vam neću postavljati pitanja o sindikatu,molim ,odgovor javno
 

mnogo vas je tražilo link,neda mi se pisat svakom zasebno 🤣🤣 a vole brisat profile bzvz ,istina boli,spam da da🤣🤣 to ovi u pinky gaćicama prijave
Mlada damo,Vi ste izuzetno brzi u transformaciji,molim odgovor
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh