Za cure samo - ajmo malo o momcima

Cure, nemojte se opterećivati kvazi jebačima, ima i nas koji cijenimo vaš rad. Sve je na ponudi i potražnji.. Dogovorim, dođem, platim, zahvalim se i odem. Većinom se i vratim kod istih jer nemam živaca mijenjati i tražiti a sve na kraju isto dođe. Imam sreće valjda pa sam svaki put došao na pravo mjesto i nije bilo nikakvih problema niti neugodnosti sa obje strane. Samo treba biti normalan
Može preporuka?
 
Kad kazes "vani" onda valjda mislis na neku priprcinu u Bosni..jer u EU za 50 e mozes dobit 15 min a tih 15 min ukljucuje i tusiranje..prvoklasne dame?...za njih dodaj jos jednu 0
eto,nikad nisam platio,a držao sam djevojke "noći"s manjim prekidima 17 godina,s jednom bio u braku.Volim i poštujem žene,posebno one koje rade taj prokleti posao.sve prolazi,ne?
 
Ja ne potcjenjujem nicije zanimanje. I ja radim.
Ali cinjenica je da ljudi prvenstveno potcjenjuju nas. Nikad u zivotu nisam imala problem s ljudima koji su znali po sto su dosli. Samo sa dvije skupine. Prva koja bi se zenila i druga koja se cjenka i ne placa. Zato kazem, ako ti je to takav problem platiti jer nemas primanja onda ostani doma. Inace nije bitno jel 500 ili 600 ako je cura ok. Ako nije ok ides dalje, neces se ni cjenkati.
Slažem se s tobom u potpunosti..
I onda se čude što svaka od nas nakon nekog vremena ima svoj krug klijenata stalnih sa kojima radi i ne uzima nikoga novoga..
 
Ja imam para,za tvoja 2 života!a zašto imam,jer gledam svaku lipu koju potrošim,mjenjam boce za po kune,jer je to novac ako ne cijeniš lipu, nikad nećeš imati kunu u džepu.a za pravi damiu,nikad cijena nije bila faktor.i zapamti moj"bogatašu",svaka žena koja se daje za novac,je dama i tako se tribaš i odnositi.ona nije kurva sa ulice,ona je osoba koja daje uslugu za novac.kao(keramičar,zidar,električar...)a što to misliš da da si frajer ako imaš oca domovine u džepu varaš se ti si niko i ništa od čovjeka
Aj ne seri... govoris da su to dame jer rade za novac? 95% njih su dno dna ovog društva narkomanke ovisnice i psihicki bolesne, argument da ako rade za novac kao bilokoji drugi posao je promasen totalno...
 
Aj ne seri... govoris da su to dame jer rade za novac? 95% njih su dno dna ovog društva narkomanke ovisnice i psihicki bolesne, argument da ako rade za novac kao bilokoji drugi posao je promasen totalno...
Nisu 95% narkomanke, ovisnice i psihički bolesne, iako uvijek ima i takvih među njima. Ovaj argument za posao nije promašen totalno. Ako ima tarifu, cjenik i radno vrijeme, ako ti nakon 10 minuta akcije prilikom promjene iz jedne poze u drugu, kaže: odlično, taj dio smo ODRADILI (osobno sam to doživio), ako ju ne možeš izvesti van niti se s njom družiti u drugačijim okolnostima, ukratko, ako to s njezine strane nije ni zabava ni ljubav - šta je onda drugo nego posao?
 
Nisu 95% narkomanke, ovisnice i psihički bolesne, iako uvijek ima i takvih među njima. Ovaj argument za posao nije promašen totalno. Ako ima tarifu, cjenik i radno vrijeme, ako ti nakon 10 minuta akcije prilikom promjene iz jedne poze u drugu, kaže: odlično, taj dio smo ODRADILI (osobno sam to doživio), ako ju ne možeš izvesti van niti se s njom družiti u drugačijim okolnostima, ukratko, ako to s njezine strane nije ni zabava ni ljubav - šta je onda drugo nego posao?
preduboko za mene
 
Napokon normalna tema....sve veliki jebaci...nama zenama gledaju i traze dlaku u jajetu ...debela,ruzna,smrdi,picka ko slapa o ostali pridjevi a sta oni misle da su bogom dani...manekeni,savrseni....uzas,jad i bijeda....a najbolje od svega samo laju i seru i vj ni ne jebu nego doma drkaju
Hey vidim da si ok žena obožavam starije i prema ženama se ponasam kao prema damama htio sam te pitati dali bi se mogli dogovoriti za susret hvala unaprijed
 
Tražim curu ili stariju ženu za susrete i razne igrice, a kojoj bi kupovao jednom mjesecno štikle i čizme sa tajnaclub.com

Whats app 0996824461
 
Boze sacuvaj sta je ovo tu. Zene su svetinja a vi slabici koji trazite starije nisu vam to balavke. Starije su najbolje upamtite
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh