Za cure samo - ajmo malo o momcima

Pozdrav cure.
Ako ima koja cura za opusteno druzenje, ne kao na traci, razgovor, lagano pice…
Naravno uz naknadu, moju.
 
Imam jedan slatki problem, volim dovesti ženu do vrhunca oralno, ako ima dobrovoljka, nek se javi...volim polako upoznavanje, kava, naravno mora biti kemije. Imam 42g, ok izgleda, kulturan, normalan.
 
Ima li ovdje koja cura iz Osijeka da se zeli mac povremeno. Moze inbox za vise info
Pozdrav, ako ima koja cura za diskretno druženje, nekaj se javi ovdje.
Imam jedan slatki problem, volim dovesti ženu do vrhunca oralno, ako ima dobrovoljka, nek se javi...volim polako upoznavanje, kava, naravno mora biti kemije. Imam 42g, ok izgleda, kulturan, normalan.
Pozdrav, ako ima neka cura za druženje sutra na području Doboja volio bih da se javi. Lp
Trazim slobodna cura/zena iz Rijeke da se malo druzimo, I da platim neka normalna cjena nije problem...

lorapopipi :
Curke, budući da smo ovdje debelo u manjini, ajmo malo o momcima i kakvi su oni.
Ne radim to što oni traže ali ne volim kada se glasni bez pokrića ;)
..................................

Nevjerovatno, članica foruma otvori temu samo za djevojke da komentiraju a onda krene debilizam muški i objavljivanje oglasa !
Kakav idiotizam...
 
Pozdrav žene ovdje, nisam znao da ima toliko žena ovdje. Ovdje ste iz fore ili radite i druzenja za neku nagradu? Naravno da muško da ženi nagradu podrazumijeva se :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh