Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Intrigiram javnost... A sad najozbiljnije, protekli dani bas i nisu bili za zajebanciju. Volonter sam za sva ziva bica u nevolji, tako da vas pozivam, ako vec niste, da se u sto vecem broju ukljucite u pruzanje pomoci nesretnim ljudima okolice Siska i Petrinje. Sve se to vrlo lako moze dogoditi i nama...
 
Intrigiram javnost... A sad najozbiljnije, protekli dani bas i nisu bili za zajebanciju. Volonter sam za sva ziva bica u nevolji, tako da vas pozivam, ako vec niste, da se u sto vecem broju ukljucite u pruzanje pomoci nesretnim ljudima okolice Siska i Petrinje. Sve se to vrlo lako moze dogoditi i nama...
Sisata, ja sam pod stresom...Možeš li mi pomoći?
 
Jugislavija je imala tri jos jaca potresa, Banja Luka, Skoplje, Crna gora(Bar-Ulcinj)... Gradovi su dignuti u rekordnom roku, ljudi iz Zagrebackog potresa smjesteni su u hostelu u sobama od 12 kvadrata... Ostavit cu ovo ovdje... 🤷‍♀️
 
Cinjenica je da se nece neko dogledno vrijeme smirivati, samo se treba molit da ne bude ponovno te jacine. Kod nas u zg u je najveci problem centar, ove ostale građevine su građene da izdrze preko 7 (ako se ne varam), a također koliko sam upoznat, kod nas ne bi trebalo ici preko 6,5. Tamo je vecina kuca nazalost građeno da ne izdrzi to, a problem je sto se i dalje trese.

Ako je vjerovat seizmolozima, biti ce tako dok se ne izneveliraju je tektonske ploce. Zmaci, traje i trajat ce. Moramo se naucit zivjeti s tim, jebiga. Stresno je, ali ljudi mi je bas zao. Tako da bravo Sisa za humanost.
 
Intrigiram javnost... A sad najozbiljnije, protekli dani bas i nisu bili za zajebanciju. Volonter sam za sva ziva bica u nevolji, tako da vas pozivam, ako vec niste, da se u sto vecem broju ukljucite u pruzanje pomoci nesretnim ljudima okolice Siska i Petrinje. Sve se to vrlo lako moze dogoditi i nama...
Ali na terenu ti vlada veliki problem.... Evo vec u 2 navrata sam bio dolne.... Prvi dan i danas
Prvi dan veliki problem puno ljudi... Neznaju se rasporedit tj nema linije zapovijedanja
Vojska, policija, vatrogasci, civilna svako vuce na svoju stranu
Onda drugo jebkaj se avi grupiraju u grad..... Ima sela dolje koja jos do danas niko nije posjetio
Ljudi nemaj kruh vodu......
Ugl. Katastrofa
 
Ali na terenu ti vlada veliki problem.... Evo vec u 2 navrata sam bio dolne.... Prvi dan i danas
Prvi dan veliki problem puno ljudi... Neznaju se rasporedit tj nema linije zapovijedanja
Vojska, policija, vatrogasci, civilna svako vuce na svoju stranu
Onda drugo jebkaj se avi grupiraju u grad..... Ima sela dolje koja jos do danas niko nije posjetio
Ljudi nemaj kruh vodu......
Ugl. Katastrofa
Ne treba ići i povećavati nered i gužvu, hrabe i vode i odjeće ima dovoljnio, sad trebaju novci, zato jednostavno uplatio sam iznos koji bi potrošio na SiG i kristalku i to je to...
 
I mi smo u kvartu skupili odjecu, deke i hranu, nazalost nisam u mogucnosti otici ali pratim sve vijesti i uskocit cu sa cim bude potrebno
 
Ne treba ići i povećavati nered i gužvu, hrabe i vode i odjeće ima dovoljnio, sad trebaju novci, zato jednostavno uplatio sam iznos koji bi potrošio na SiG i kristalku i to je to...
Haha dobar.... Ali mozfa ruzno zvuci ali novac ova jebena drzava od mene vidjet nece.... Radije cu osobno kupit jedna vrata jedan prozor 100 letvi paletu crijepa nego da dajem pare ovoj bagri.... Em ce ti uzet pdv em ce dio ukrast i na kraju od nase donacije ostane kita......
 
Ali na terenu ti vlada veliki problem.... Evo vec u 2 navrata sam bio dolne.... Prvi dan i danas
Prvi dan veliki problem puno ljudi... Neznaju se rasporedit tj nema linije zapovijedanja
Vojska, policija, vatrogasci, civilna svako vuce na svoju stranu
Onda drugo jebkaj se avi grupiraju u grad..... Ima sela dolje koja jos do danas niko nije posjetio
Ljudi nemaj kruh vodu......
Ugl. Katastrofa
Katastrofa ali hvala sto ste otisli i za svako dobro djelo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh