VIROVITIČKO PODRAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kroz par sati Virovitica Pitomača Koprivnica...
Netko nešto da preporuči ukoliko ljubazan...pomažem kada dođete u Osijek
 

Pričao s njom ili tko je već iza tog broja, whatsappom, plaćanje u cashu, malo "okoliša" oko pisanja da može i sex, napisala mi je sve vrste masaža, pola sata 500kn, sat vremena 800, keš na licu mjesta tako da je to dosta pozitivno i možda ipak nije klasična prevara bonom.

Idući tjedan ću prolazit kroz Vt pa ako netko do onda nebude isprobao, javim :)
 

Pričao s njom ili tko je već iza tog broja, whatsappom, plaćanje u cashu, malo "okoliša" oko pisanja da može i sex, napisala mi je sve vrste masaža, pola sata 500kn, sat vremena 800, keš na licu mjesta tako da je to dosta pozitivno i možda ipak nije klasična prevara bonom.

Idući tjedan ću prolazit kroz Vt pa ako netko do onda nebude isprobao, javim :)
Mwni je trazila unaprijed
 

Pričao s njom ili tko je već iza tog broja, whatsappom, plaćanje u cashu, malo "okoliša" oko pisanja da može i sex, napisala mi je sve vrste masaža, pola sata 500kn, sat vremena 800, keš na licu mjesta tako da je to dosta pozitivno i možda ipak nije klasična prevara bonom.

Idući tjedan ću prolazit kroz Vt pa ako netko do onda nebude isprobao, javim :)
danas bio u ulici Berek u VT desetak kuča u slijepoj ulici , svi sve poznaju , kada su ugledali nepoznato vozilo u ulici svi izašli na kapiju i radoznalo promatraju.
 
Ulica Berek u Vt mi nije bas poznato,ima tih ulicica okolo grada i u krasevom naselju kad covjek ude tamo kao da je u labirintu..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh